makale direcotry için yazi gönderme

Bir makale yazilmis ve bir makale dizine gönderildiginde, genellikle bir veya iki hafta içinde yayinlanan alir. Makale sitede yayinlandiktan sonra, birisi makale bulacaksiniz üç yolu vardir.

Birinci yol makale listesi kendisinden tekrar ziyaretçileri. Kurulan siteler çogu zaman insanlar daha fazla içerik için geri geliyor. Bu sitenin e-posta listesine ait ve ilginç bir makale okumak için sitelere geri geliyor olabilir.

Makale bulmak için insanlar için ikinci yolu bir sitenin RSS beslemesi geçer. RSS sendika içerik için popüler bir yol haline gelmistir. Okuyucu bilgi kaynagi seçer ve bu kaynaklari düzenlemek ve kendi favori kaynaklardan hemen güncellestirmeleri almak için bir besleme okuyucu gibi yazilim kullanir. Web siteleri de makale dizinleri RSS beslemeleri içerigi görüntülemek edebiliyoruz. Bu nedenle, kurulan siteler yayinlanan eger makaleyi hem de diger web sitelerinde bulunabilir iyi bir sans var.

Ve son olarak, bir makale bulmak için bir ziyaretçi için en çok bilinen yolu arama motorlari geçer. Makale yayinlandiktan sonra, bu büyük arama motorlari tarafindan dizine olacak. Yazinizin ilgili anahtar kelimeler için arama ziyaretçi yazi bulacaksiniz. Onlar, makale dizinleri ziyaret edin makaleyi okuyun ve yazar neler sunabilecegi görmek için üzerine tiklayin için bir sans var.

Yeniden makaleler kullanisli burada. Ziyaretçiler belirli anahtar kelimeler yazarak arama motorlarinda makaleleri bulmak. Örnegin, ziyaretçi “Satilik yesil elma” yazabilirsiniz ve makale sonuçlari görünür. Ama ya da “yesil elma satin perakende magazalari” yesil elma, türleri satin ilgilenen bir kisi,. Ne olur? Ayni baslik ve gövde metni ile ayni makale, görünmüyor olabilir. Farkli bir baslik ile bir yeniden yazi varsa Yani, daha fazla insan makale bulacaksiniz daha iyi bir sans var.

Anlayis, yapilacak en iyi sey, makaleleri yeniden yazmak farkli basliklar kullanin ve (ama yine de essiz) yeniden yazi göndermek için. Bu makalelerde ayni mesajlari söylüyorlar ama farkli sekilde söyleyebiliriz. Unutmayin, anahtar farkli anahtar kelimeler kullanarak arama yapan kisilere makaleler bulabilirsiniz böylece makale basligi ve vücutta farkli kelimeler kullanmaktir.

Ayrica, makaleler yeniden genellikle daha az zaman alici ama ayni sonuçlari elde etmenize yardimci olabilir. Ancak, yazilimi kullanarak ayni maddenin farkli sürümlerini iplik bir hata yapmayin. Böyle bir yazilim genellikle rastgele kelimeleri degistirir ve makalede asil anlami deforme bir sekilde cümle yeniden düzenler. Eger varsa makro kullanin ama yüz farkli sürümleri için yazi iplik söz araçlari uzak durun.