Los Angeles gayrimenkul pazartesi piyasalari bel hava konak

Mutlu Pazartesi herkes! Bu, baska bir çalisma haftasinin baslangiç ??AOS ve bu demektir ki, AOS Pazartesi Pazari sonrasi, bu hafta zaman AOS.

Bu hafta, AOS ev Bel Air bir 10.700 metrekare ev. Spa dahil olmak üzere yedi yatak odasi, 9.5 banyo, üç araba garaj, kapi önünde ve birkaç topluluk özellikleri vardir. Iki zemin havuzda sömine, bir asansör, ve bir okyanus manzarali bu ev sundugu özellikler sadece birkaçidir. Onun-ve-onun banyo ile tam bir günesli, parke zeminler, ve bir ana yatak odasi, bulunmaktadir. Yüksek tavanlar, güzel detayli döseme ve tertemiz peyzaj özelligine çekicilik çok ekleyin.

Bu ev yaramiyor, AOT büyük bir ilk izlenim yapmak için basarisiz. Çift merdiven merdiven iki takim arasinda asili bir avize ile, ana giris ikinci hikaye kadar uzanir. Ev içinde büyük pencereler California günesin bol olsun. Resmi bir yemek odasi olsun-araya ya da daha resmi bir yemek için mükemmel iken mutfak bir kahvalti kuytu kapali, rahat yemek için izin verir.

Bu evde mutfak çarpici. Iki ada, bir çift duvar firin, büyük boy derin dondurucu ve buzdolabi, ve dolap alani bol vardir. Diger diski birkaç saklamak için alani altinda bir cut-out varken bir ada mutfakta eglenceli, bir lavabo vardir. Kullanilabilir karsi alan bu ciddi bir asçi için mükemmel bir mutfak yapar.

6.500.000 $ olarak, yeni bir fiyat indirimi sonra, bu ev bir bölgede birçok benzer evleri altinda fiyatli. Banyo en az birinde ofis ve çarpici bâtila büyük kitapliklar da dahil olmak üzere ev, boyunca özel ahsap vardir. Agaçlar gizlilik ölçüsü ekleyerek, mülkiyet çevreleyen. Bu hafta, AOS Pazartesi Pazari, AOS ev fiyat için büyük bir satin oldugunu.