kullanarak is öldürebilir

viral pazarlama 101 – bu is öldürebilir kullanarak degil!

yaraticilik.

Bu site internet tabanli is acimasiz rekabet yarisinda liderligini sahip gereken bir erdemdir. Bu kadar çok rekabet ve devam rekabet ile, pazarlama her yöntemi istihdam ve kullanilmalidir.

Eger insanlar var oldugunu bilmiyorsaniz, hiç önemli degil, bir katil ürün veya fantastik tasarlanmis bir web sitesi varsa önemli degil, ve büyük yapmak için gidis degildir. Her seyden kötüsü, is sadece ölebilir.

Bugün pek çok e-ticaret siteleri tarafindan kullanilan pek çok yöntem ve planlari olsa da, popülerlik reytinglerde bir artirmak size yardimci olabilir olanlarin bazilari hala vardir. Bunlardan biri sözde Viral Pazarlama.

Viral terimi kolay bir virüs, çok tüm bilgisayar sahipleri tarafindan korkunç bir kelime gösteriyor olsa da, göründügü gibi degildir. Aslinda is yaymak için bir bilgisayar virüsü kullanmayin, tam tersine bu sadece öldürebilir. Herkes kadar bu pop up reklamlari ve spyware tüm olmustur.

viral pazarlama genel bakis

Ayrica Viral Reklam aksi bilinen Viral Pazarlama bir ürün veya sirketin kamu bilincini olusturmak için kullanilan bir pazarlama teknigidir. Onlar birlikte ürün veya sirket reklam ile, aslinda bir kisi bagimlisi alabilir ve aslinda onu geçmek zorunda veya eglenerek bagimlilik araçlarinin diger sekillerde binmis tarafindan ürün tesvik olmadan halka ulasmak için medyanin çesitli biçimlerde kullanmak onunla.

Özetle, sirketlerin fikri üzerine binmek bir medya içerigi gibi insanlar onlarin arkadaslari ve aile için üzerine geçecek eger. Onlar bir sirket ya da ürünü tanitmak için sirket marka veya logosu veya ürünlerin açiklama veya baska bir içerik ile baska geçmek Böyle serin bir flash oyun, komik video, komik hikaye ve gibi bazi medya, sponsor .

Nispeten düsük maliyetli oldugu için Viral pazarlama reklam ve pazarlama popüler bir araç haline gelmistir. Istenmeyen posta, ürün üzerinde pas için bir kisinin sevk viral pazarlama sayilari olarak etiketlenmis önlemek için. Bir kisi onlar gönderen olarak biliyorum kisinin adini görürse, bunu engellemek ve de açilmaz.

Kendi viral pazarlama yayilmasinda yardimci zaman birçok sirket bu tür indirim ve iadesi gibi tesvikler sunuyoruz. Bir viral pazarlama onlar ile baglanabilir tesvik miktari veya sayi belirlenmesinde bir kisi aldigi alici sayisi güveniyor.

Kendi yarariniza Viral Pazarlama Kullanimi

Viral pazarlama temel ve en önemli avantaji sitenizde ve sirket hakkinda tanitim ve kamu bilincinin bir çok elde edilmesi. Sen potansiyel müsteriler trafik akisi olusturmak için olsun. Biraz yaraticilik ve hayal gücü, arti bazi tesvikler veya ödüller ile, insanlarin büyük bir sayiya ulasmak ve varligini ilan edebilirsiniz.

En her site ve sirketler Viral Pazarlama ve Reklam etkinligi için üzerinde alici vardir. Kullanmadiginiz is öldürebilir. Diger düzenleri ve sitenizin tesvik yöntemleri ile birlikte, Arama Motoru Optimizasyonu ve bu, viral pazarlama gibi kolayca degerlendirmesi oyunlarda önünüzde itmek olabilir.

Viral Pazarlama insanlarin sizin ve sirket hakkinda bilgi almak için sinsi bir yol olabilir. Onlari birlikte reklam geçmek olsun. Ayrica bu yatirim degil düpedüz bir is intihar olabilir çok düsük maliyetli. Tek gereken harika bir fikir, iyi bir addicting oyun, birçok fikir orada hala komik bir hikaye. Bir dedikodu ya da bir vizilti olusturmak, birçok film onlari moir yapmak skandallar ve dedikodu ile yükseltilir? popüler. Filmi “The Blair Witch Project” hatirliyor musun?

Birçok sirket viral pazarlama denedim ve onunla birçok basari öyküleri oldu. Klasik bir örnek Microsoft’un Hotmail oldugunu. Onlar düzeni kullanmak için ve onlar için harikalar çalisti bilinen ilk büyük sirket vardi.

Simdi sizin için mucizeler viral pazarlama kullanmak sizde. Kanunun simdi ve Viral Pazarlama ve satis rakamlari için saglayacaktir yarar.