kisa ve basit pazarlama.

Artik ben “KISS” ilkesi (Bu kisa ve basit tutun) duymussunuzdur eminim. Herhangi bir is en iyi yaklasim seyleri basit tutmaktir. Baskalari için çalistim basit seyler odaklanmak, sadece herhangi bir pazari hakkinda bir öldürme yapacaktir.

Burada bir ev tabanli is basarili olmak için yapabileceginiz bazi basit seyler vardir.

Web sitenizin ziyaretçi isim ve e-postalari yakalamak ve sürekli e-posta gerekir. Pazarlama online hakkinda bir sey bilen herhangi bir kisi para listesinde oldugunu bilir. Sana bir milyon kez duydum bahis. Çalisiyor olmasidir!

Eger farkli pazarlarda birçok site etrafina bakarsaniz Ancak, yine kendi sitelerinde bir e-posta kayit formu olmayan birçok insan oldugunu göreceksiniz. Bir kayit formu var ise, genellikle kimse görür bazi küçük kösesinde saklanmis form var.

Eger pazar en önemli anahtar kelimeler için bir arama yapmak ve web sitelerinin çesitli biçimlerde seçtiniz olmadigini bulursaniz o zaman rakiplerinizin kötü pazarlama becerileri oldugunu biliyorum. Bir e-posta formu olmasi hiç en temel ve etkili pazarlama teknikleri biridir.

Ikinci adim hedef pazar hakkinda ögrenmektir. Eger satis kopya yazma söz konusu oldugunda itmek ne dügmeleri bilmeniz gereken olmasidir. Bu potansiyel ilgi ve dikkat çekmek için çok almaz. Ziyaretçilerin satin almak için en derin psikolojik hileler bilmek zorunda degilsiniz. Size bagli bir programin bir parçasi olup olmadigini Aslinda, bagli satis sayfasi hedef pazar ile ilgilenen ve umudu kaygilari ve çikarlarina yönelik disli reklam kopya olacak ki bazi seyleri olacaktir.

Üçüncü adim isine geri para pompalamak için. Bu herhangi bir is basarisi için temel bir faktördür. 100 ziyaretçi ya da 1000 ziyaretçi bir gün varsa bir web sitesinde bir sey satiyorsaniz ve dönüsüm düzeylerini ölçerek zaman, bu numaralari ayni olursa olsun kalir. Diyelim ki% 5’lik bir dönüsüm orani oldugunu varsayalim. Sitenizi ziyaret her 100 kisi için, bunlardan bes müsteri haline. Simdi bu bes satis para almak ve sitenize daha fazla kisi sürücü gerekir. Simdi 1.000 ziyaretçi var ve 50 satis olsun. Bu bir kismini almak ve is yeniden yatirim. Numara bilin ve yangin yakit para savurma tutun.
Eger adim ve hakim için yalvariyor çevrimiçi nis ton vardir. Sadece insanlar tabii ki çok az pazarlama becerilerine sahip ve pazari ele geçirmek pazarlar bulmak. Hatta baska bir is disari satin almak ve kaldigi yerden almak için sunabilir.

Bir ev tabanli online is, pazarlama oyunun adidir! Bu yüzden basit tutmak ve kendinizi mükemmel pazarlama ile para bir ton yapmak.

iyi sanslar!