kesintisiz ve sürekli kalici gelir için esya ve promosyon yararlanarak

En çok makale pazarlamacilar yaptiginiz hata ne oldugunu biliyor musunuz? Kolay: Onlar zor is yanlis.

Eger makale promosyon içine aliyorsaniz, bu kesinlikle, her gün için mümkün oldugunca çok sayida makale olarak bulasik sunmak, ve sonra belki de onlara tek yönlü baglantilar olusturmak anlamina gelir. Bu yürürlükte esya ve promosyon kendi et ve hazirlik muhtemelen bundan çok farkli degildir.

Ne kesinlikle güveniyor Bir ürün, hizmet veya böyle bir baska bir sey pazara nerede yazi yazma sonra, web sitenize trafik huni olacagi detay.

Bu tanidik görünüyor mu? Gerçekten orada en geleneksel desen ve en millet kendi esya ve promosyon ile ne oldugunu. Kaldiraç: Ne yazik ki, bu gerçekten reklam elestirel degerli bir birey kavrami sahip olmadigi açikça bu yana, çaba en mükemmel kullanim degildir.

Ideal olarak, ne performans o zaman bir sey korelasyon tesvik yere isaret egitim içerik çok üretiyor. Splendid? ancak üretiyoruz tüm bu egitim içerigi, kendi içinde, sadece arastirma bir ton çekerek ve üreten çaba harcama mevcuttur dikkate alarak bir atik biraz trafik, huni hizmet vermektedir.

Bu ne bilgi için daha saglikli bir kullanim olup olmadigini?

Yararlanarak ile, muhtemelen özel bir sey yapabilirsiniz. Belirli bir konu üzerinde bir eBook olun, daha sonra çikarin ve bir rapor olarak bunu baska kelimelerle ifade etmek 7 sayfa: eylem yararlanarak en mükemmel örneklerden birisi bu. Daha sonra, eBook her bölüm için, her bölümün bazi temel kapsayan bir makale ya da iki yazin.

Bir 10 bölüm eKitap yaptik Yani varsayarak, siz sahipsiniz sonunda mutlaka arti bir 7 sayfalik rapor ve 10 ila 20 makaleler, bu.

Beklediginiz gibi, makaleleri makale tanitimi için kullanilacak, ancak müthis yanlarindan yakindan eBook ile iliskili ve çok rapor ve böylece muhtemelen ücretsiz rapor vermek, ve bir liste olusturabilir olacagini ve daha sonra piyasada eBook.

Makaleyi okuyun okuyucularin, listenize kayit, ve bu puan sunmak için ne gibi kesinlikle umarim raporu okumak dikkate alarak, daha sonra onlara eBook satan bir kolay bir is var!

Sizin mal yararlanarak birçok benzersiz firsatlar verebilir dikkat edin? Bildigim kadariyla makale promosyon katilir gibi, ayni zamanda sabit isten daha kesin ve kesintisiz avantajlari elde edebilmek için ücretsiz oldugu anlamina gelir.

Normalde, muhtemelen bu nedenle sadece düzenli yazi yazma yürütülen olur sanki birkaç kez döner ile bitirmek olabilir gerektigi gibi emek ayni miktarda ve zaman ayni miktarda koymak. Bu kesinlikle degil? Mi bu konuda düsünmek için bir sey mi?

Ileriye tasimak ve simdi esya ve promosyon ile kaldiraç çalisiyor baslar. Gerçekten, pisman olacak bir yolu yoktur!