kendi t-shirt tasarim için bir yol var

Çogunlukla insanlar t-shirt farkli giymek için bir tutku var. Ayrica insanlarin ayni makale t-shirt sevmiyorum görülmektedir. Tüm bilinen markalar yil içinde yeni makaleler iki kez baslatmak ve bu makaleler insanlar arasinda çok yaygindir. Bu t-shirt farkli giymeyi sevenler için kötü haber. Simdi t-shirt farkli giymek isteyenler için t-shirt tasarim mümkündür. Kolayca t-shirt Eger kendi tasarim hangi araciligiyla birçok yolu vardir.

Eger internet tesis varsa, o zaman kendi t-shirt online tasarlayabilirsiniz. Eger t-shirt üzerinde kendi tasarim yazdirmak için hizmeti birçok web sitesi vardir. Sadece bu görevi gerçeklestirmek için otantik web sitesine göz aramak zorunda. Bu siteler genellikle kendi dizayn t-shirt baski için bazi dolar sarj edilir. Eger t-shirt yazdirmak istediginiz bir görüntü çevrimiçi olusturmak zorunda. Ayrica size t-shirt üzerinde istediginiz bir metin veya mesaj çevrimiçi yazabilirsiniz. Yazi yazmak için yazi tipi rengi web sitesinde büyüklügü ve stil söz var.

Bu pazar ziyaretinin t-shirt tasarlayabilirsiniz. Müsteri istegine göre t-shirt baski is mesgul olan pazarlarda çok sayida magaza var. Sadece bu tür isler yapilir magaza bulmak zorunda. Kendi seçtiginiz t-shirt düz ve ayni zamanda t-shirt yazdirmak istediginiz görüntünün sert veya yumusak kopya saglamak zorunda. Eger yoksa da bu magazalardan t-shirt düz satin alabilirsiniz.

Ayrica evde t-shirt tasarlayabilirsiniz. Evde bilgisayar varsa zor bir görev degildir. Asagidaki seyler demir, transfer kagit, makas, pamuk yastik ve beyaz bir kagit gibi evde t-shirt tasarim gerekecek. Bu seyler mevcut varsa kolayca evde t-shirt tasarlayabilirsiniz. Eger bilgisayarda görüntü olusturmak için her seyden önce. Bundan sonra sadece bos belge üzerinde bu görüntü kopyalamak ve t-shirt büyüklügüne göre boyutunu ayarlayabilirsiniz. Simdi ayna görüntüsü için bu görüntü dönüstürmek ve transfer kagidina yazdirabilirsiniz. Simdi t-shirt bu transferi levha koymak ve esit güçle 10 ile 20 topluluklar hakkinda da demir. Simdi Aktarma kagidini ovmak ve kendi tasarim t-shirt giymek hazirdir.