kendi t-shirt tasarim – anlamaya nasil

Eski tasarimlari ile eski gömlek giyme yorgun musunuz? Günümüzde bunu kendi tasarim ve logolar olusturarak kendi shirt tasarim çünkü Evet, o zaman merak etmeyin. Sen nasil mümkün oldugunu düsünmek gerekir? Söyleyeyim. Kolay ve dahi bilim adamlari tarafindan basit hale getirilmistir. Hatta kendi gömlek tasarimi amaciyla herhangi bir dükkan ziyaret etmek gerekli degildir. Kendi evlerinde oturarak yapabilirsiniz. Bize bir t-shirt tasarim yöntemi konusalim.

Tasarimi için gerekli olan baslica sey t-shirt bir bos. Herhangi bir renk gömlek alabilir ama bence siyah ve beyaz renkli gömlek tasarimlari yapmak için en iyi olacaktir. Daha sonra, t-shirt üzerinde resim olan için ya zaten bilgisayar sunulmustur resimlerden seçebilir veya isterseniz kendi resim çizebilirsiniz.

Bir resim eklemeler yapmak istiyorsaniz o zaman bos bir belge üzerinde bu resmi kopyalamaniz gerekir. Resmin boyutunu ayarlarken, bir resim için bir etiket eklerken sonra resim otomatik olarak büyük olur çünkü gömlek sinirlari çapraz gerektigini akilda tutmak. Resmin toplam boyutu, bir etiket büyüklügüne baglidir. Renk ile ilgili resim ve etiket düzenlerken bir t-shirt görünüyor kendi tasarim ve renk kombinasyonlari ile temsil edilmektedir, çünkü o her zaman akilda gömlek rengini tutun.

Eger düzenleme ve boyama ile yapilir, onun çikti yaptirmayi önce bir ayna görüntüsü içine resmin görüntü dönüstürmek. Eger çikti almis zaman birkaç dakika için çikti kurumasini bekleyin. Tüm kirisikliklarin giderilmesinde, bir kuru yastik örtüsü olmasi gerekmektedir.

Kirisikliklarin giderilmesinde sonra transfer kagida gömlek ve yastik Aktarma kagidini koymak gerekmektedir. Aktarma kagidini üzerine yastik koyarak sonra tam basinç ve kilo ile demir gereklidir. Bu tasarimlar gömlek transfer edilebilir böylece yüksek buhar düzeyde t-shirt tüm köselerinde demir gereklidir. Eger ütü islemi ile yapilir zaman, gömlek transfer kagidi çikarmak için gerekli degil, on-on bes dakika önce. Vardir On ya da on bes dakika sonra, gömlek tasarimlari görmek için gömlek Aktarma kagidini kaldirabilirsiniz.