kelime sayisi yazinizi beceri etkiler yok

Net Madde yazarlar makaleler içeren sözcük sayisi hakkinda çok özeldir. Isverenleri ayrica makalelerinde kelime sayisi olarak bunlari ödemek için Dogal olarak bu, öyle olmalidir. Sonuç olarak, yazar yazinin tüm birikimini bu sayi etrafinda döner kelime sayisinin çok farkina varir. Bu maddenin kalitesinden madde miktarina dikkat yönlendirir çünkü bu, çok sagliksiz yazi uygulamadir.

Aslinda, dogru kelime sayisi ayari yerine yazarlar daha web sitesi sahiplerinin sorumlulugundadir. Çalisanlarinin söyledigi gibi yazarlar sadece yapacagiz. Kelime sayisi için uygun bir ölçü seçimi iyi bir makale sekillenmesinde çok önemlidir. Kelime sayisi ya çok az ya da çok fazla ise yazi gereksiz olacak.

Eger anahtar kelime ‘Sen Atlanta Egitim Hakkinda Bilmeniz Gerekenler Tüm’ ile bir makale yazmak zorunda düsünün. Hatta bu yazi baslamadan önce, bunu elde etmek için imkansiz bir feat oldugunu bilir. Sen 400-600 hakkinda kelime olabilir bir makale, bilinen gereken tek sey söyleyemeyiz. Ne o kadar kelime sayisi yazma bile varil altina kazimak baslar olmaz. Bunun yerine, yönlerini tek-bir mücadele ve çesitli makaleler yapabilir. Sitenize bir istekli ziyaretçi makale ‘Sen Atlanta Egitim Hakkinda Bilmeniz Gerekenler Tüm’ açilirsa, o zaman kesinlikle bu makalenin sinirli kapsami ile memnun olacaktir. Onlar tekrar sitenizi ziyaret hiçbir zaman o kadar memnun olur.

Kelime sayisi çok fazla ise, ayni zamanda, o zaman sadece okuyucu ertelendi olabilir. Web sitesinin ziyaretçileri her zaman özel bilgiler dikkat. Bir kisi diyabet için bakan olsa bile, onlar kimse tek seferde her seyi istiyor nedenleri, belirtileri, tedavisi, alternatif tedaviler, vb gibi özel seyler hakkinda bilmek isteyecektir. ‘Diyabet için Alternatif Tedaviler’, vb Bu gerçekten çok daha iyi bir sekilde çalisacak, ‘Diyabet nedenleri’ gibi Yani, daha özel olan küçük makaleler halinde sarma makale ayrildi.

Net üzerinden makaleler görülen bir daha aci yönü yazarlar farkli bir deyisle tekrar tekrar ayni seyi yazmak olmasidir. Açikçasi onlar makalenin toplu artirmak için bunu yapmak, kelime sayisi yani. Gerçekler yineledi makale büyütmek, ama ne anlami var ki? Okuyucular sikilmis olabilir ve hatta hile hissediyorum. Bunun yerine tekrar tekrar ayni seyi yazma, diger web sitelerinden yeni noktalari için arastirma ve makale bunlari içerir. Gerçekler hakkinda kendi gözlem koymak. Okuyucular onlari okumaktan zevk olacaktir. Eger makalede bazi istatistikler sözü varsa, o bu egilim gelecekte proje olacak ve tibbi bir yazi yaziyorsaniz ne ekonomik ve sosyal yansimalari, vb olacagini açiklayan bir paragraf yazmak, o zaman biraz daha gerçekleri arastirma olabilir ve kelime sayisi gelmek için yaziyorum.

Gerçekten kelime sayimi yapmak için malzeme koymak gerekir ve yazmak ne almiyorsaniz, o zaman bazi önemli bilgileri tekrar, ama yeni bir perspektiften olabilir. Zaten ‘… her yil kanser yenik düsen X nüfusunun dörtte ragmen’ bir sonraki paragrafta size sayabiliriz sonra, ‘kanser her yil ölmektedir X eyaletinde insanlarin fazla 25%’ ve devam yazdim varsayalim yeni nokta ile cümle. Bu sekilde zaten verilen ve ayni zamanda yeni bir sey yazma var yarisi bilgileri kullaniyor. Ancak, bu iyi bir yazi bir uygulama degildir ve son çare olarak sadece kullanilmalidir.

Kelime sayisi yavas yavas yazma becerilerini yargilamak bir parametre haline geliyor, ve bu son derece üzücü bir gerçektir. Shakespeare oyunlari bir kelime sayisi yapismasini yazmak olsaydi sadece dünyanin durumu düsünün! Ancak bu sinirlamalar içinde bile kendini ifade yollari vardir. Sonuçta, ne bir yazarin yaraticilik tüm ilgili oldugunu degil mi?