kar çekici anahtar kelimeleri bulmak için nasil

Umarim web sitenizde bunlari kullanmak nasil da anahtar kelime ne hakkinda biraz ögrendim ve var. Simdi, bu anahtar kelimelere odaklanmak bulmak tam olarak nerede degerlendirmek için önemlidir! Bu anahtar kelimeleri gelince yol çok hiç bu kadar çok insan hatali fikrim yok.

Ilk ve en önemlisi, araçlari en iyi sonuçlari ortaya çikaracak emin gerekir. Kullanmak için mümkün hem ücretsiz ve ücretli araçlar vardir. En iyi bilinen ücretsiz bir araç Google’in Adwords anahtar kelime araci.

Bu araç ile, sadece ilgilendiginiz anahtar kelime veya nis yazacaktir ve Google ile ilgili ve uzun kuyruk anahtar kelime sonuçlari geri tükürmek olacaktir. Ayrica ayda her bir anahtar kelimenin ortalama küresel aramalar, hem de bir önceki aya için yerel arama görebilirsiniz.

Ayrica Google, birkaç reklamverenlerin tiklama basina ödeme için farkli bir anahtar kelime için teklif nasil oldukça görmek saglayan muhtesem bir faktördür. Bu PPC ya da kullanarak göz önünde olup olmadigini yüksek güçlü veri! Reklamverenler bir anahtar kelime için teklif olup olmadigini nasil olarak gören oldugunu, sansini bu karli zamaninda vardir. Bu sizin için yeterli bir haber, o kadar karli anahtar kelimeler odaklanarak gibi en çok para çevrimiçi yapmak nasil oldugunu.

, Google araci olarak ücretsiz araçlara ek olarak, ücretli araçlari vardir. Bu iyi yeni ve ayni zamanda yetenekli internet pazarlamacilari her ikisi için de buna deger. Onlar ayni anda, daha derinlemesine analiz yapmak çok daha destekleyebilir.

Örnegin, ödenen anahtar kelime araçlari ile birlikte ayda aramalar bulabilirsiniz, ama ayni zamanda bir anahtar kelime nasil karli ögrenebilirsiniz sadece, bu ücretli ve de üstün arama listeleri, ve ayni zamanda ne kadar kolay hem de orada ne kadar rekabet bu olaganüstü bir anahtar kelime görmeye rütbe olacaktir. Aslinda, en iyi anahtar kelime arastirma araçlari bazi bu ötesinde yukarida ve git!

Hiçbir önerme ne, size anahtar kelimeleri bulmak için nasil bir sanatsal kavrayisa elde emin kazanmak gerekir. Ücretsiz araçlar mantikli bir baslangiç ??noktasidir, ama ödenen araçlari inanilmaz sekilde size destek olacak simdi bir çok amaç için en iyi anahtar kelimeleri ne üzerinde kavramak artirmak olacaktir.

Her seyden önce, kullandiginiz araci hiçbir nokta, para harcandigini anahtar kelimeler üzerinde duruluyor emin olun. Insanlar sadece tavsiye ariyor anahtar kelimeler için çalisirken hiçbir faydasi yoktur. Seçtiginiz anahtar kelimelerle ilgili Akilli olun, ve ayni zamanda sansini para hizli bir sekilde takip edecek çok parlak.