kaliteden ödün vermeden makaleler üretmek için nasil

En yaygin sikayet web sitesi içerik yazarlarin biri de kendi makalelerinde kaliteli vermek için yeterli zaman yok olmasidir var. Bu aklima geldi, bu hiç de haksiz bir sikayet degildir. Madde yazarlar genellikle bir süre içerisinde makale çok sayida saglamak zorunda ve sik sik hatta onlar yazacagiz konunun cahil olabilir. Yani, oldukça sikici olur -, internet üzerinden arastirma bilgi edinme, puan siralama, gerçek madde yazma ve daha sonra internet sitesine yüklemeden. Bütün bunlar gerçekten makaleleri yapmak için gereken zaman çarpar. Sonuç olarak, son atladi alir ve zaman zaman projenin kendisi kaybolur.

Herhangi bir makale yazar kesinlikle iki nedenden dolayi daha fazla yazi yazmak istiyorum:

(I) Bu web sitesinde trafik artar ve
(Ii) yazar daha ödenmis olur. Her iki durumda da yazar kar var. Ama, bir yazar kalitesi üzerinde kaybetme riski atamalari cartloads almak gerekir?

Ancak, makale yazarlar kalite üzerinde kaybetmeden bir gün (hatta en fazla on makaleler!) Birkaç yazi yazmak hangi bazi denenmis ve test edilmis yolu vardir. Bu yetenek gerektirir, ama bundan daha fazla bir sey gerektirir. Isinizi baslamadan önce dikkatli bir planlama ve strateji gerektirir. Asagidaki kilavuzlugunda. Çok kalite üzerinde kaybetmeden ve bu, siz bittiginde, zaten yazarken daha gün basina daha fazla yazi yazmak için donatilmis olacak.

(1) bir atama olsun, yapmaniz gereken ilk sey tüm anahtar kelimeleri ile gitmektir. Birlikte benzer anahtar kelimeleri siniflandirir. Eger arastirma yaptiginizda, birlikte tek bir kategorideki tüm anahtar kelimeler için noktalari bulmak.

Atama bu konuda daha sonra modüler evler, tüm anahtar kelimelerle ilgili ise, örnegin, ‘modüler evler monte etmek’, ‘modüler evler nelerdir’ gibi ‘modüler evlerin fiyati’ birlikte alinmalidir. Ayni anda tüm bu anahtar kelimeler için noktalari ögrenin.

(2) kaba bir taslak üzerinde bir kategori farkli anahtar kelimelerle ilgili çesitli basliklar hazirlamak. Farkli web sitelerinde iyi bilgi almaya devam olarak, ilgili basliklar altinda kisaca noktalari bunlari yazin. Eger modüler evleri sadece on makaleler okumak bile, her baslik altinda bir düzine puana kadar alabilir.

(3) Simdi aslinda yazi yazmak baslayabilirsiniz. Zaten kaba taslak hazir. Onlari toplanan ve mantiksal bir sirayla onlari koyduk noktalari bak. Bu yapildiginda, onlara yazmaya baslayin. Daha önce okumustu ayni dili kullanmayin. Mümkünse, dili basit hale – Eger daha genis bir okuyucu çekmek her zaman yardimci olur.

(4) Yazinizin bitmis olabilir, ama bunu bazi kisisel dokunus vermek kadar tam degildir. Anahtar kelimeler hakkinda bilgi arastirma alirken yaptiginiz en az üç gözlemler yazin. Diger yazarlarin eserlerini okuyarak zaman, kesinlikle eklenebilir baska bir sey, ya da daha fazla açiklanabilir bir sey hakkinda düsünmüs olmali. Yazinizin bu kullanin. Bu makale benzersiz yapacak budur.

(5) anahtar kelime tamamlandiginda, kategorisinde bir sonraki gidin. Zaten de bu hakkinda bilgi sahibi. Sadece tüm yazdiginiz Ve de kendi fikirlerini koymak unutmayin. Mümkün oldugunca orijinal makalelerden o kadar farkli olun.

Eger yukarida belirtilen konulari takip sonra, ayni üst kategori üzerinde verilen, çesitli makaleler birbiri ardina yazmak mümkün oldugunu göreceksiniz. Is hizlandirmak için anahtar ayni anda benzer anahtar kelimeler için arastirarak, arastirma zamani kismak için. Bu yazarlar maddenin kendisini yazmaya daha kendi bilgi arastirma üzerinde çok fazla zaman harcamak dogrulanmis bir gerçektir. Arastirma süresi kisaltilir eger Böylece, yaklasik yarim saat makaleyi tamamlayabilirsiniz.

Bu dünya genelinde makale yazarlar tarafindan kefil bir yöntemdir. Sadece yaklasik dört saat boyunca çalisiyorsaniz ortalama istatistik, olan, ayni konuda on makaleler hakkinda üretmek olabilir. Bu arastirma için bir saat saymak ve orijinal fikirler koyarak ve okunabilir bir tarzda makaleyi biçimlendirme, taslak ve yazmak için üç saat yapim olabilir.

Söylemeye gerek yok, böylece zaman tasarrufu zaman, size göndermeden önce makaleleri düzenlemek ve genel kalitesini artirmak için daha fazla zamana sahip. Olsa da, bu çok gerekli olmayacaktir. Eger net çesitli makaleleri puan eklemek için baslangicindan agrilari aliyor çünkü, makale bilgilendirici olacaktir. Onun okunabilirlik artirilmasi ve bir Internet makalenin marka edebi yetenek size kalmis oldugunu vererek.