isinizi tiklayin yapmak için nasil tiklama pazarlama ipuçlari basina ödeme

PPC tiklayin Basi Ödeme açilimi – Internet üzerinde iyi sevdim tesvik yöntemi. Web siteleri, reklam aglari ve özellikle google gibi arama motorlarinda kesfedilen, PPC terfili metin içerik reklamlarin türü içinde genellikle sponsorlu baglantilar içerir. Bunlar normalde görünümlü sonuçlar gitmek yakin yerlestirilir, yer bir reklamverenin reklamverenin net sayfasinda bu baglantilari veya afis ve arazi tiklayin konuklara belirli bir miktar öder.

Özünde, PPC reklam arama motoru sonuçlari ve listeleri en yüksek veya ana yer için teklif ilgilidir. Reklamverenler yapmak için alisveris ya da hizmet veya ürün ile ilgili olabilir anahtar kelime öbekleri üzerinde teklif vererek – yüksek teklif, arama sonuçlarinda nokta üst, millet reklam kesfetmek (ve üzerine tiklayin edecek ekstra ) (bu bazi insanlar “anahtar sözcük açik artirma” adi nedenidir) kendi web sitelerine gitmek için. Reklamverenler sonra web sitesi tarafindan teklif fiyati bir müsteri tiklama her zaman ödeyecekti.

Tesvik PPC de bir sonraki isimler / varyasyonlar altinda tespit edilebilir:

· Pay basina yerlestirme
· Ödeme verimlilik basina
· Ödeme siralamasinda basina
· Ödeme yeri basina
Tiklama basina · Deger (TBM)

PPC tesvik genellikle asagidaki olagan prosedürleri ile yürütülür:

1. Organizasyon bir hesap ve / veya para yatirma.

2. Bir anahtar kelime listesi yapma.

3. (Ve kurulmasi) bir PPC arama motoru ile bir hesap seçme.

4. Arama sonucu kelime veya kelime grubu da dahil olmak üzere, reklam yerlestirme üzerinde teklif.

5. Bir reklam kopyasini yazma.

6. Organizasyon reklamlariniz için ‘açilis sayfalarini’.

7. Arama motoru reklam ekleme.

Tiklayin reklam basina ödemek faydalari çok bir isletme ‘çevrimiçi’ tesvik etkili bir yol yapim vardir. Bazilari altinda listelenmistir:

· Hemen baslatti alin. PPC reklamlari kisa sürede yapilir – onlar teklif kazanan ve bunun için ödedikten sonra bir saat içinde ‘on-line’ giderim.

· Özel, ön nitelikli ve kaliteli trafik ele alin. PPC kaliteli bir ya da etkin bir sekilde hedefli trafik sunar. Ziyaretçiler sadece saglamak belirli ürün ve / veya hizmetler için uyanik aslinda ‘sertifikali’ insan içine asagi daralmis olan – genellikle bir ‘kursun’ (a dönüstürmek) ve (bir islem dolu oldugu ortaya çevirmek egilimi olanlar ürün satin alma ya da Sundugunuz hizmeti alarak.

· Elinizin genisletin. PPC reklam kenara dogal ya da “dogal” arama motorlarindan, web sitenize ekstra trafik sunuyor.

· Yatirim izleyin. PPC reklam web sitesi ve ne en kisa sürede geldikleri gibi yapmak söz konusu olan tam karar verebilir bir izleme sistemi kullanan – kendi konumlandirma ve (gerçek sayfa ile birlikte) sayfa sayisini tutmak uzunlugu onlar görüntüleyin. Bu finansman (ROI), satin alma fiyati basina ziyaretçi ve dönüsüm oranlari (müsteri veya potansiyel müsteriler haline dönüsür tatilcilerin orani) üzerinde geri dönmek için ilgili istatistikleri bulmaktan yararli araçlardir.

Altinda tiklama pazarlama kampanyasi basina ödeme üzerinde planlarken dikkat etmeniz gereken bazi önemli konular sunlardir:

1. Ürününüzü bilin. Ürün ve / veya (geri kalani önce) saglamak için gereken hizmet envanterini çikarmak.

2. Bütçe içinde kalmak. Senin her gün veya ay için aylik fiyat araligi belirlemek ve sopa ile. Bu, akilda bütçenizi koruyarak mümkünse teklifi savaslarina kaçinmak anlamina gelir.

3. Sadece sag teklif. Çok düsük olan bir teklif bu noktada kaybetmek yapabilirsiniz ise, nakit tüm tüketebilecegi çok yüksek olan bir teklif – dogru teklif için en iyi yolu bilmek.

4. Alt çizgi izleyin. Harcama veya giderleri karsi kar marji ölçün. PPC programi durdurma ve sona erdirmek için zaman bilin – durumda reklam ekstra harcama ancak tüm az ya da hiç brüt satis var.

5. Uygun anahtar kelime giriniz. Hangi anahtar sözcük sözcük seçin ve için teklif giderin. Bazi anahtar kelime analizi yapmak, hem de gerçekten mevcut arama terimleri ya da isinizle ilgili ögeler ararken büyük ölçüde kullanildigi terimleri bilgi için online anahtar kelime öneri araçlarin kullanimi ile bakarak. Degil, normal olanlar, belirli anahtar kelimeler odaklanin.

6. Etkili reklamlar yazin. Süper bir PPC reklam bir arama ikna ve transfer olabilir hangi olmasidir. Bu birkaç yaklasim vardir:

· Düsük maliyetli hediyeler
referanslari
· Celeb / taninmis endorsers
· Para Iade saglar
· Ücretsiz denemeler ya da örnek hediyeler
freebies
· Ters psikoloji
· Önemli avantajlari (“Shed kilo”)
· Dogrudan talimatlari (“sag tiklayin”)

7. Bir profesyonel isteyen sitesi koruyun. Sizin net içerik malzeme sürekli güncel ve yazim ve dilbilgisi hatalari için kontrol olmasi gerekir. Herhangi bir zarar link veya resimleri olmasi gerekir. Web sitesi basit olmalidir – misafirler gezinmek ve yüklemek için büyük olasilikla kolay olacagini böyle bir sekilde tasarlanmis. Potansiyel müsterileri arasinda mükemmel bir izlenim yaratmak için ayrintilar irtibata ekleyin.

Tesvik PPC, düzgün Yapilan sizin yatirim getirisini maksimize etkin bir reklam ve pazarlama araci olabilir.