is web siteleri – dahil edilmelidir ne

Is web siteleri içerik, içerik, içerik içermelidir. Arama motorlari, Google veya Yahoo gibi, sonuçlari listesi için bir web sitesi siralamasi, o siralamasinda en önemli faktörlerden biri sitede içerigidir. Sunulan ürün veya hizmet içerigi büyük bir kendilerini borç yoktur çünkü bu, ne yazik ki, bazi is için mantikli olmayabilir. Birçok is için olsa da, bu müsterilerine daha iyi saglayabilir durumda ve daha fazla içerik degil. Isinizi web sitenizi optimize etmek için sürekli yeni, ilgili verileri ile site güncellemeniz gerekir. Asagida arama motoru siralamalarini optimize etmek için, isinizi web sitesine eklemeyi düsünebilirsiniz içerigin bazi türleri vardir.

Blogging is, ürün veya hizmet hakkinda en son bilgileri ile güncel müsterilerinize tutmak için harika bir yoldur. Deftere bilgileri eski ise blog önemini gevsek çünkü, en az haftada bir kez, size olabildigince sik güncellemeniz gerekir bir blog eklemeyi gidiyoruz.

Madde koleksiyonlari-Sen web sayfasinda kaynak olarak bu makaleler kullanmayi tercih edebilirsiniz. Anahtar kelimelerinizi kullanarak onlari siniflandirmak ve sürekli güncelleme emin olun.

Daha müsteri girisi, web sitesinde daha iyi içerebilir. Bu onlari bu müsterilerin is ve ürün veya hizmet hakkinda ne düsündüklerini görmek için izin çünkü Müsterileriniz, diger müsteriler tarafindan olusturulan içerik bulunmaktadir gerçegi takdir edeceklerdir.

Is ile bagli diger is hakkinda bilgi içerir ve ayni yapmak için bagli tesvik ediyoruz. Orada kendinizi saglamaz ürün veya hizmet, ancak bunlari saglamak yapan baska bir sirket ile çalisiyorsaniz, bu sirket hakkinda bilgi ve kendi sitesine bir baglanti ekleyebilirsiniz. Müsterileriniz onlara bu bilgiler saglanmaktadir ve bu onlar verdiginiz ürün veya hizmet gerektiginde onlari geri geliyor yol açabilir gerçegi takdir edeceklerdir. Sizin bagli kuruluslari ayni seyi yaparsa o zaman bu onlarin adresinin web sitesine yönlendirilir trafik, sizin için daha fazla is anlamina gelecektir.

Bu isinizi web sitesinde yer ne içerik düsünen sadece bazi yararli ipuçlari verilmistir. Isinizi, sanayi, ürün veya hizmet, yüksek arama motoru siralamalarini olacaktir ile ilgili saglamak daha fazla içerik. Yüksek web site siralamanizi yüksekse sirket için arama motoru sonuçlarinda sizin sitenize daha fazla ziyaretçi çevirmek gerekir listesi, ve umarim daha fazla is olacak.