is aldatmaca zümrüt pasaport inc (epi) bir kanli ders önlemek için nasil

Bir netwrok pazarlama is baslattiginizda, dogru sirketi seçmek çok önemlidir. Bildiginiz bir gerçek geçmiste birçok MLM sirketlerinin birakan bir sürü insan var oldugunu. Onlar çikmak için en önemli nedenlerinden biri de seçtiginiz sirketlerin iyi yapiyor degildi olmasidir. Bir sirketin hayatta ne kadar dayanacagini tahmin etmek çok zor olsa da, bir sirketin dogru yönde açik ya da sadece bir aldatmaca is olup olmadigini ögrenmek için bazi yollari vardir. Zümrüt Pasaport Inc bir örnektir.

zümrüt pasaport hakkinda

Bir pazarlama agi sirketi olarak, Emerald Pasaport Panama tescil edilmistir. ABD’de, mesru bir sirket oldu. Zümrüt Pasaport Baskani ve CEO’su Alonso de la Guardia “Emerald Pasaport bagimsiz is elit bir grup sahipleri bizim dogrudan saticilar küresel agina yasam kalitesini yükselten egitim ürünleri bir toptan saglayicisi oldugunu söyledi. Zümrüt Pasaport kendilerine ait bir is var isteyen herkes için benzersiz bir Web tabanli is firsati sunuyoruz … “. Zümrüt Pasaport tek basina geleneksel egitim basarili olmak ve bu yüzyilda rekabet için size yardimci olacak yeterli olmadigini belirtti. Uzun vadeli finansal ve kisisel basari için size ögretmek için egitim mal var.

Zümrüt Pasaport 2005 yilinda baskin Üst Katman Firsat oldu. Www.mlmrankings.com / zümrüt% 20passport göre, bu bilgileri Veritabani, Emerald Pasaport 665 sirketlerinin 371 daha yüksek sirada yer aliyor.

Ancak, web sitesinde, Emerald Pasaport “Emerald Pasaport gelir firsati artik mevcut ciddi küresel ekonomik kriz nedeniyle 2009 yili Kasim ayinda kabul etti. Yeni bir ürün satis “olacaktir. Bitti oldu! Distribütörlerin Yüzlerce bu kadar basit beyani sokakta atildi! Sonra onlarin ekipleri ve finansal özgürlük ve zaman özgürlügü için hayallerini bina siki çalisma ve binlerce dolar uzun yillar geçirdi!

Avustralya’da, Federal Mahkemesi Emerald Pasaport kapatildi. . Avustralya Rekabet ve Tüketici Komisyonu (ACCC) sunlari söyledi: “Emerald Pasaport Panama bir sirket tarafindan olusturulan uluslararasi bir aldatmaca oldugunu. Böyle böyle ‘Mastering Para’ ve ‘Servet Temelleri’ olarak umut verici basliklari ile internet tabanli görsel-isitsel sunumlar gibi kendi kendine yardim ürünleri terfi. “Basari onlar ise insanlarin sayisina baglidir ve sayisi da bunlarin altinda bu ise olabilir. Insanlarin ise zincirine katilimcilar için daha da zor olur gibi sonuçta piramit basarisiz gerekir. Kaçinilmaz olarak insanlar “kendi para kaybedersiniz.

Bu Emerald Pasaport distribütörler için, Emerald Pasaport sefil bir hikayeydi. Benim açimdan gelecekte olmasini tradigy bu tür önlemek nasil oldugunu. Zümrüt Pasaport acimasiz küresel ekonomik durgunluk olmak için sirket kapatma nedeni belirtilen, bu sirketin bazi üst distribütörler bu kötü yönetim oldugu sonucuna vardi. Eger bu sirket geri bakarsaniz bu, bir nakit piramit semasi, bir is aldatmaca oldugunu bulur. Basinda gerçek bir is firsati degildi! Asagidaki benim sorusturma sunlardir:

1. Zümrüt Pasaport degeri yüksek ürün yoktu

Bir ag pazarlama sirketi ürün üzerine insa edilmelidir. Bu basarili bir ag pazarlama sirketlerinin çogu üst sinif mal ve hizmetleri var.

Zümrüt Pasaport onlar en iyi kendini gelistirme mal tedarik ilan etti. Aslinda kendi web sitesi kendi ana satis faktördü. Kendi web sitesinde, Emerald Pasaport sahip ve hak olacaktir ömrünü gösteren bir dört dakika videoyu vardi, sadece yaklasti olanlar bireylerin yasam bu girisim nedeniyle dönüsümü nasil, yaptiginiz her satis baska bir kisinin hayatini nasil degisecegi iyi için. Ancak, mamul mallar hakkinda derinlemesine bilgi yok belirtilmistir. Onlar satin almak için önce alicilar için bu egitim materyalleri yapilan bu yazarlarin nitelikleri maruz asla. Baska nedenler olsaydi benim bu ürün hakkinda herhangi bir bilgi bilmeden herhangi bir mamul mal satin almak için, bu mantiksiz olurdu. Aslinda, Emerald Pasaport özel ürün yoktu bulur. Finans ve gayrimenkul ile ilgili araçlar bu türlü her yerde bulunamadi.

2. Ürün maliyet ve deger Emerald Pasaport eslesmiyor

Ürün fiyat ve deger saglikli ve geçen çok uzun bir süre büyümek için bir is için sirayla eslesmesi gerekir. Ne yazik ki, Zümrüt Pasaport insanlar bu noktada göstermemistir.

a. Zümrüt Pasaport en ön kayit ücreti $ 1295. Bu kayit sonra ögretim sistemi (mal) erisimi mümkün olacaktir. Bununla birlikte, size ayrica $ 8000 13.000 $ mal iki üst düzey konferanslara katilmak istendi. Bu konferanslar (size detaylari bilmek ilk önce ödemek zorunda) bir gizli tutuldu ve kendini gelistirme için iddia edildi. Zümrüt Pasaport her zaman amaç süphe Panama konferanslar, düzenledi. Konferanslar insanlara getirebilir gerçek degerini kanitlayan olmadan, Panama seyahat sadece insanlarin bazi alti masa nedenlerle ödemek zorunda oldugu büyük maliyetleri üzerinde sadece bir savunma olabilir.

b. Bir pazarlama agi sirketi bir ürünün degerini temsil eder bir göstergesi toplam tüketici içindeki normal kullanicilar (bu sirketin distribütör aksine) olarak mal satin insanlarin yüzdesidir. O yüzde olarak bilmiyorum ama ben, 1295 $ kayit ücreti ödenmis herkes duydu, ve sadece kendini büyüme üzerindeki sözde büyük egitim Panama seyahat etmek ekstra $ 8000 13.000 $ ödedi, bu süreçten gelir elde etmek istemiyor hiç Zümrüt Pasaport. Ben kimse söylemedi, ama bir gerçegi emin: sifir degilse yaptim insanlarin yüzdesi, çok küçük. Bu bize Zümrüt Passort kendi “kendini sürekli egitim mamul mallar” asiri tahmin sonucuna yol açar. Zümrüt Pasaport o süreçten çok para yapabilirsiniz bu insanlar ikna çünkü insanlar hala bu ürünleri satin nedeni de budur. Onlarin “kendini sürekli egitim mal” ögrendikten sonra sonucundan, ama BU SÜRECI DAN, çok para verme: Bu en önemli nokta unutmayin. Nasil? Bu Emerald Pasaport Tazminat Düzlem geçer.

3. Emerald Pasaport Gelir Plani saçma

a. Zümrüt Pasaport genellikle Aussie 2-up plani olarak bilinen 2-up programidir. Bu su anlama gelir: Eger ilk 2 satis hiçbir sey alirsiniz. Onlar sponsor dogrudan gitmek gerekir. Bu ilk 2 satis genellikle yapmak için en zor ve ilk oturum açma kadar çok daha fazla nakit gerçekten oldugu gibi ciddi, dikkate alinmasi gereken bir seydir.

Temsilcisi komisyon üçüncü satis baslayarak gibi her satis 1000 $ olacakti. Bu temsilcisi komisyonun degeri gerçek ürün maliyeti ne olacagini daha para daha 3X deger anlamak zor … temsilcileri için hiçbir ödeme olsaydi 295 $ olurdu. Is ahlaki tüketiciye ürünün degeri herhangi bir ise veya temsilcisi ödeme ilk önce gelmek oldugunu dikte.

b. En önemli nokta ben duymus kullanmak için bu “egitim materyalleri” koyarak basarisi olarak tüm referanslari mal satma ve bir $ 1.295 ürün 1000 $ yapmak olanlardan edildi oldugunu. Zümrüt Pasaport “basari” var insanlar bu pahali kendini iyilestirilmesi ve gayrimenkul egitim sonucu gelen, ancak bu ise sürecinden, para yapiyoruz.

4. Sonuç:

Yukaridaki analiz, o zümrüt Pasaport bu “egitim kendini gelistirme” ürünü kullanmadan piramit para semalari oynama faaliyeti kapsayacak sekilde çalisiyordu bulmak mümkün olacak. ACCC ilan ve Avustralya’da piramit aldatmaca olarak yasaklandi Emerald Pasaport yüzden kesin nedeni olarak öne çikiyor

Insanlar sadece Zümrüt Pasaport katilmak için bir piramit para kazanma düzeni oynamak gibi olacagini tahmin etmek mümkün olmaliydi. Bu herhangi bir zamanda çökebilir bir temel üzerinde mali gelecegi koyarak gibidir. Bu makaleyi okuduktan sonra, Zümrüt Pasaport geri baktiktan sonra, Emerald Pasaport gerçek bir is firsati degil oldugunu ögrenmek gerekiyor. En azindan saglam bir temel üzerine insa degildi. Bu inceleme gelecekte aldatmaca sirketlerin bu tür önlemek için size yardimci olacagini umuyoruz.