ipuçlari makale pazarlama ucu – baslik counts_

Makalelerin basliklari basarili makale pazarlama menteseleri. Her gün, sayisiz yazar yazma zamanlarini israf ve makale pazarlama çalismasi için nasil hiçbir fikrim yok makaleler gönderiyorsunuz. Yazarlar ve internet pazarlamacilari makale basligi dikkat vermeyerek büyük bir hata yapiyoruz – ölçülemez etkisi olan birkaç kelime.

Madde pazarlama berbat bir baslik ile hedef kitleniz ve pazar ulasamaz. Ne çevrimdisi neler oldugunu yansitan online olur. Bir kitap satin almak için kitapçiya gittiginizde, basligi ilk görünecektir. Insanlar sadece basliktan kitabin tamamini bir yargilama yapmak egilimi var. Baslik onlara kitap satin almak ya da uzak firça ikna etmek için yeterince güçlüdür.

Makale pazarlama sayesinde, insanlar makale dizinleri veya arama motorlari yoluyla makale bulabilirsiniz. Yazarlar ve internet pazarlamacilari dogal ziyaretçi arama motorlarindan gelmeyi tercih. Hedeflenen ziyaretçi ve müsterilerimize olmak için daha yüksek bir egilim var. Sonuçta, onlar belirli anahtar kelimeler için özel arama ve makale arama sonuçlarinda gösterir. Ama burada bitmiyor. Yazinizin basligi çekici ve bunlar araciligiyla tiklayin ve okumak için ikna için yeterli alakali olmalidir.

Gördügünüz gibi, makale pazarlama elde etmek için iki amaci var. Bir arama motoru önem içinde makale siralamasi yüksek yapmak için, ve baska alakali ve potansiyel müsteriler için cazip hale getirmek için.

Bunu nasil ele almali?

Arama motorlari baslikli makalenin içerigi alaka ve korelasyon arayin. Yazinizin içerigi anahtar kelime zengin olmali, ve bir ana ve ikincil anahtar kelime degilse yazi, en azindan ana anahtar kelime içeren bir zorunluluktur. Arama motoru yüksek rütbe bir püf basligin basinda ana anahtar kelime yerlestirmektir. Konumlandirma bir fark yaratiyor. Madde pazarlama ve arama motoru optimizasyonu iç içe. Yazinizin sizin gibi davranin web sayfasi optimize olacaktir.

Bir üst arama motoru siralama elde ve organik trafik maksimize etmek için, anahtar kelime seçimi çok önemlidir. Overture Anahtar Kelime Araci ve WordTracker deneme sürümü gibi ücretsiz anahtar kelime arastirma araçlari kullanarak anahtar kelime arastirma yapin. Ayda en az 500 arama var 3 ila 5 alakali anahtar kelimeler listesini derleyin. Örnegin “Madde Pazarlama Ipuçlari” için, tirnak içinde her anahtar kelime için Google arama yapin. Sonuçlari 2000’den düsük iseniz, iyi bir siralama gerekir. Anahtar kelime arastirma makale pazarlama için çok önemlidir.

Yazinizin basligi kisa tutun. 4 – 6 kelime idealdir. Arama motorlari karistirmayin olabilir gereksiz dolgu sözcükleri kullanmaktan kaçinin. Ayni anlama teslim kisa ifadeler kullanin.

Yazinizin basliginda belirli anahtar kelimeler hedefleyerek, size makale pazarlama etkisini gelistirmistir. Yazinizin arama sonuçlarinda görünür zaman, ziyaretçilerin aradi anahtar kelimeleri göreceksiniz. Bu oyunda etkileniyor.

Tiklayin onlari ikna için ipuçlari vardir. Bir sorunu düsünün – çözüm yaklasimi. Bir sorun için bir cevap ariyorsunuz? Bu degerlendirmeleri ariyorsunuz? Bu yeni bir sey ögrenmeye çalisiyorsun? ‘Kilavuzu’, ‘Inceleme’ ve daha ‘Nasil Yapilir’ gibi kelimeler makale basliklari için güçlü kelimelerdir. Yazinizin pazarlama çabalarinda akillica kullanin.

Bu makale pazarlama ipuçlari basit ama güçlü. Daha fazlasi için aç iseniz, makale pazarlama sirlarini ögrenmek ve web sitenize günlük trafik satin alma ton sürücü nasil benim blog okuyun.