intihal makale pazarlamacilar için çukurlar

hayal …

Eger bir makale yazilmis ve web sitenizde yerlestirdi ya da makale dizinleri için gönderdiniz. Sen, kullanmak bir üyesi olarak kayit ve yazi göndermek için henüz bir makale listesi rastlamak. Bir mesaj bir makale tasiyan bu baslik zaten dizine teslim belirten görünür. Bir göz atin ve kaynak kutusuna yazar ve baglantilar olarak adlandirilan baskasi ile yazi oldugunu bulmak. Nasil hissederdiniz?

hayal …

Bir dizine yazi göndermek ve daha sonra is sizin ya da daha kötüsü yanlislikla kendi makale çaldigi sizi suçlayarak olup olmadigini soran bir e-posta almak. Nasil rahatsiz olur?

Bu Asirma!

Intihal veya baskasinin is kopyalayip kendi oldugunu iddia eden yasadisi dünya çapinda. Hileleri telif hakki ihlal ve anothers web sitesinde asirma çalisma koyarak onlar risk altinda site sahipleri sokmaktadirlar. Bazi makale listesi ve kanaat site sahipleri bilmeden çalinti is kabul etmek için yasa ile tehdit oldugunu biliyorum.

Sizin için nelere dikkat etmeniz gerektigini biliyorsaniz en asirma is nokta oldukça kolaydir, ve bir kez süpheleri google veya Copyscape genellikle rest var. Bir dizin sahibi olarak benim is gelistirmeye çalisiyor olabilir süpheli makaleler kontrol bosa benim zaman miktari ile kapali kesmek olsun.

Bir noktada israf ve asirma is kabul edilmedi ve hesaplari silinmis olacagini belirten benim makale gönderme sayfanin üst kisminda kirmizi bir paragraf yerlestirilen zaman hayal kirikligi var. Ertesi gün 27 asirma makaleler siteye sunulmustur. Ben sigarayi birakmak için çalisti bir güne gibi neredeyse duvarlara tirmaniyordu.

Hileler bazilari kendi hesaplarina birkaç kez silinen var, onlar sadece tekrar kayit ve bir süre sonra hile süreci zaman tekrarlayin. Bu gerçekten whiss aliyor ve muhtemelen onlari engelleyerek karsilik gerekecektir. Bazi birden fazla hesap ile kaydolma ve muhtemelen en az bir asacaktir umuyor, her biri asirma yazi göndermek.

Bazi sonunda gerçek yazar adi ancak kaynak kutusuna kendi baglantilari ile yazi göndermek. Hala gördügünüz makalenin üstündeki tüm sonra, dogru yapmaz – tarafindan: yazar adi – bu ismi makalenin sonunda birine farkli ve gerçek yazar alternatif kalem adi degil ve eger hala aldatiyor gerçek yazar baglantilar kullanmayin.

Benim makalelerinden birinde bana yazma bir hafta içinde çalinti ve baska bir dizine sunulmustur. Bunu bir iltifat oldugunu söyleyebilirsiniz, ben bazi hile zaten orada yerlestirmistir çünkü bu dizine kendi yazi gönderemiyorum rahatsiz edici oldugunu söylüyorlar. Bu dizine sahibine e-posta geri mmmm gidiyordu.

Ben herkes makale dizinleri ve makale pazarlama yarar islerini göndermek için yeterince yazabilirsiniz anlamak ve onlarin sitelerine baglantilar geri alma çogunluga atlamak isteyen onlari anlayabiliyorum. Ben çok düsük maliyetli makale yazma hizmet sahibi karsilasti ve simdi hileler için bu hizmeti tavsiye ediyorum.

Ben 20 yildir bir çevrimdisi isletmeyi ve son zamanlarda çevrimiçi basladi bir adam bir forumda bir yazi gördüm. O biri kendi web sitesinden alinan ve kendi eseri olarak kendi blogunda yayinlanmistir çünkü o bir dizine kendi makale yayinlanmistir ve intihal suçlandi söyledi. Gerçek yazar çok kizgin ve o tedavi edildi sekilde norm çevrimiçi oldugunu kabul. Ben normal degildi dair güvence verdi, dizin sahibi muhtemelen ona itti ediliyordu intihal yüksek miktarda bir hata yapmis oldugunu.

Benim makale listesi nispeten yeni oldugu için dolandirici onlari tespit de deneyimsiz oldugumu düsünüyorsaniz bazen merak. Bu yüzden yanlis, ben siteleri yil önce görüs yazma ve sonra isaretleri tüm ögrenildi.

Benim en sevdigim dolandirici okyanus genelinde yasli bir tek gözlü bir kadindi. O bazen çünkü onu sakatlik bir kitap okumak için ay sürdü belirtti, ama o her gün en az 3 farkli sitelere kitap degerlendirmeleri ekledi. O kapanmistir ve yasakli sitelerin tüm ama çünkü onun dostu ve popülerlik geri izin verildi oldu.

O Kama Sutra bir inceleme yayinlanmistir MSN bir aksam sitesi üyeleri arasinda büyük bir heyecan yaratti. Ilk ve son paragraf açikça onu oldukça naif çalismalari, geri kalan bir Amazon yorum gelen çentikli bir kuru uzun ifadeli parça kendi vardi.

Ben birkaç ay için Internet etrafinda onu görmedim ve o düzenli hile ragmen tuhaf ki ben onu görmek ve o esya veya degerlendirmeleri basinda onun adini görmek girisiminde olacagini sik sik eglenceli uzunluklari degil özledim.

PLR ve spinned makaleler hakkinda ne?

Ayri intihal PLR makaleler vardir. PLR makaleler kullanmakta serbesttirler ve kendi aramak ragmen özellikle Reklam Yazarlari tarafindan kendileri için yazilmis yazarlar ya da makaleler tarafindan gönderilen orijinal içerik istediginiz birçok makale dizinleri ile ilgili olmayan.

Gerçeklik onlar gibi yazarlar gibi birçok makale dizinleri ile daha sonra kendi sitesinde koyun ve için iyi bir is mantikli çünkü gerçekten orijinal makaleler nadiren ilk makale dizinleri teslim olmasidir. Makaleler de özgünlük kaybetmek pek çok kez çogaltilir.

PLR makaleler onlar hakkinda birkaç farkli isimler altinda internette ve bu dizinin sahipleri asirma is göndermek ve muhtemelen hesabinizi silmek için çalisiyoruz üstlenecek emin olun ne olursa olsun adi altinda teslim edin.

Spinned makaleler birçok varyasyonu saglamak için yazilimi ile tekrar çalisildi yazilardir. Kötü bir fikir onlar kendi yazi ama eger baskasinin bütün cümleler, parçasi cümleler veya benzersiz ifadeler çalisma ile kalir ve onlar sadece karar dizin sahibi için daha uzun sürer bir arama için rastgele seçilmis olarak gerçeklesmesi eger yaparsam bu en ufak bir spinned makalenin sniff yüzden, kabul etmek özgün makale gibi çok fazla olup olmadigini bir acidir.

Bunun disinda spinned makalelerden genellikle hiçbir herkes için iyi makaleleri anlamak zor dönüsür.

diger makaleler fikir almak

Ben birçok makale okumak ve bazi bana ayni konuda ama farkli bir egim veya katma bilgileri yazmak istiyorum olun. Ya da ben okudum bir makale gelistirmek isteyebilirsiniz.

Size inanacaktir çok kisa (200 kelime) ve çok tekrarlanan çünkü Örnegin Geçenlerde ücretsiz reklam hakkinda bir makale reddetti. Yazar hakkinda yazmak için ücretsiz reklam için çok fazla avantaji oldugunu belirtti. Benim acil düsünce yazar muhtemelen ücretsiz ya da reklam hakkinda bir sey bilmedigim oldu. Ben o zaman bu yazi yazmak nasil düsündüm ve bunu reddetti zaman birkaç öneri yapti. Ben kisa tekrarlayan yazi benim için bir fikir üretilen ama kopyalama olmayacak, böylece bir makale kendimi yazmak için bu önerileri kullanabilirsiniz.

Kopyalama ayni biçim ve fikir ama biraz farkli kelimeler ve cümleler kullanarak bir makale yeniden olacaktir. Gerçekten buna deger mi?