internette küçük yazi yazma ve yayinlayarak para kazanmak

Su anda, profesyonel yazarlardan ablam-in-law için dünyanin dört bir yanindan binlerce insan, internet üzerinden para kazanmak için küçük, basit makaleler kullaniyorsunuz.

Eger makale yazimi ne kadar para kazanabilirsiniz?

Eh, bu kisiden kisiye degisir gidiyor, ve diger pek çok faktör de katiliyor. Bu ne kadar iyi bir yazar sadece degil, ama hakkinda yazmak tercih konularda, size makaleleri yer nerede size yazi olsun kaç site, konu ele nasil, bilgi ve site ne kadar degerli ( s) Eger yazi ile baglanti. Arama motorlari içinde bir internet is web sitesi siralamasini … Ayrica web sitenize trafik artar artirirken Birkaç küçük, 600-1000 kelime, dogru sekilde makaleler düzenli müsteri ve satis olusturabilirsiniz. Artan trafik kalan (pasif) çevirir artan müsteriler, bu nedenle daha fazla satis, ve, bazi durumlarda, tekrar satis, çevirebilir

Digerleri sadece birkaç dolar yapmak Bazi insanlar binlerce dolar yapmak. Ancak, teknik basit ve hemen hemen herkes oynayabilecegi bir oyun. Hatta ablam-in-law o sadece o büyürken karsilasilan sorunlarin bazilari hakkinda yazdi, bu makaleleri okurdum onu ??makaleler yayinlanmis olabilir yerler, insanlar olacagini anladim, ve bu makalelerden baglayan bir araç bir siteye o ve kocasi internette var.

Yani, küçük makaleler ile para kazanmak için teknik NEDIR?

Çogu durumda, ilk adim genel konu hakkinda yazmak isteyen ne karar etmektir. Bu durumda, ben yazma hakkinda yazmak için seçtiniz. Genel konu daha sonra bir nis asagi daralmis olan. Yine, bu durumda, ben kar için küçük yazi yazmak için nasil hakkinda yazmak seçtiniz. Bisiklet ile ilgilenen birisi yaris hakkinda yazmak, hatta yaris bisiklet bisiklet yaris veya tip belirli bir tür nis dar olabilir.

Nis ürün ile ilgili olmalidir. Ürün fiziksel bir ürün, bir hizmet veya bilgi olabilir. Bazi insanlar zaten bir ürün olacaktir. Bizim bisiklet meraklisi üzerinde bir bisiklet magazasi sahibi veya internet üzerinden bisiklet parçalari ve aksesuarlari satabilir. Ben çesitli hizmetler ve yazi yazma ve yayinlama ile ilgili bilgi sunmak, bu yüzden makale yazimi ile ilgili bir makale yazmak için seçmis … kar için!

Bu size konusmak veya hakkinda yazili hoslandigim bir ürün veya hizmet seçtiginiz çogu durumda önemlidir. Eger SADECE para kazanmak için bir ürün almak, ama gerçekten ilgi alani umurumda degil ise, gelir küçük ya da yavas dönemlerde motivasyon kaybedersiniz. Bu ilk birkaç gün, hafta, hatta ay çok az veya hiç para dönemlerde olabilir, bu arada, bir gerçektir. Konu bir ilgi “sizin magaza açmak” için geri gelmesini saglayacak yardimci olacaktir.

Zaten bir ürün yoksa ne?

Insanlarin ya da müsteri satin onlari getirmek için bir komisyon ödemek için mutlu olacak sirketleri bulabilirsiniz internette birçok site var. Onlara göndermek müsteri aslinda bir sey satin alir eger bu “bagli programlar” çogu sadece ödeyecek. Yillar önce, bir tiklama-thru için bagli ödeyecekleri programlar bulabiliriz, ama, tabii ki, birçok kisi sadece otururdu ve linke tiklayin ya da arkadaslarinizla gelir elde etmek için linke tiklayin var, gitti o kadar .

Eger bagli programlar ile ürünleri bulabilirsiniz bazi yerlerde ClickBank.com, komisyon Junction (cj.com), ve Link Payi (linkshare.com) bulunmaktadir. Eger, ilgi karsilayan bir ürün veya sirket bulamazsaniz sadece arama ile ilgili konular ve istek “ortaklik programi” üzerinde arama yapin. Birkaç kurbaga öpmek zorunda kalabilirsiniz, ama hemen her alanda iyi bagli programlar vardir.

Eger yazi ile ne yaparsiniz?

Kendi web sitesi yapmak:

Bir konuda çesitli makaleler varsa Açikçasi, her zaman kendi web sitesi olusturabilirsiniz. Kendi web sitesi olan bir yarari set-up makalelerin kontrol ve makaleleri kendileri ve web sitesi hem de tam editoryal kontrole sahip olmasidir. Bu toplama, çikarma, ve istediginiz gibi düzenleyebilir ve istediginiz gibi herhangi bir potansiyel karli baglantilari olusturabilirsiniz olabilir.

Sakincalari web sitesi, ve makale, pozlama arama motoru optimizasyon çalismalari yapmak gibi ve makaleler web üzerinde tek bir noktada sinirli olacak kadar iyi olacagini vardir. Ayrica, web sitesi tasarimi hakkinda bir seyler ögrenmek, hosting satin alan adlari kayit ve sadece birkaç sorumluluklari isim, periyodik bakim saglamak zorunda olacak. Bu rota denemek istiyorsaniz, size yeterlilik ve güven kazanmis bir kez, bir alan adi ve kendi sitenizde kendinizi ev sahipligi, ücretsiz hosting ile dis kesmek istiyorum ve olabilir.

Bir blog olusturmak:

Orada internet üzerinde bloglar olusturmak için yerler sayisiz, ve çogu ücretsizdir. Eger üretken bir yazar iseniz, bir blog düzenli olarak yeni malzeme ile blog güncelleme gibi mükemmel olabilir. Düzenli olarak makaleler olamiyor bile, biz bir anda bahsedecegiz makale dizinleri, malzeme ile doldurabilirsiniz. Yine, baglama çogu üzerinde kontrole sahip olacak, ancak ücretsiz hizmetler bazen size yapmanizi saglayacaktir ne sinirlidir. Bir örnek, bir zamanlar benim bloglar birinde bir ortaklik programi için bir afis yerlestirmek için çalisti ve ayarsiz her seyin konumlandirma atti. Eger konuyla ilgili ilginç ve ilgili bilgi sunmak ve düzenli olarak güncelleyebilirsiniz Ancak, isinizi ya da ortaklik programi trafik iyi bir miktar olusturabilirsiniz.

Forumlarinda yazi göndermek:

Orada Internet üzerinde kazillion (benim yazim denetleyicisi disi kelime nefret) forum vardir ve hemen hemen her konu veya konu alani için en az bir bulabilirsiniz. Birçok sizin internet is web sitesi için bir baglanti içerebilir bir imza olusturmak için izin verecek. Düzenli bu sitelerde ilgili ve ilginç makaleler gönderme çok fazla trafik olusturmak ve bazen çesitli arama motorlarinda siralamanizi ve yerlestirme artirilmasi için katkida bulunabilir.

Makale dizinleri yazi göndermek:

Bu benim mutlak en sevdigim tip, tür ve yöntemi tür. Eger bir makale yazdim sonra, birkaç iyi makale dizinleri herhangi birine gidin ve makale gönderebilirsiniz. Makale siteleri sitenize bir baglanti eklemek için izin verir. Unutmayin, ancak, birçok siteleri ile bagli sirketi tarafindan saglanan bir bagli baglanti dogrudan baglanti izin vermez, bu nedenle yine de bir ara bilgi sitesi veya portal olusturmak zorunda kadar rüzgar olabilir.

Bu yazida birkaç farkli makale dizinleri görünebilir, ben bir makale listesi bu yazi görüyoruz, ben muhtemelen orada yayinlanmistir, burada herhangi bir makale dizinleri söz, ama … bir yarar getiriyor hangi makale dizinleri makale gönderme.

Açikçasi, daha fazla maruz kalma size yazi için daha iyi … en azindan çogu durumda. Ancak, kesme ve yapistirma ve her site için belirli kurallar ve kisitlamalar ile ilgili, bir makale listesi digerine gitmek için gerçek bir agri olabilir. Birçok siteleri imzasi veya baskalari tarafindan kopyalanacak, bagli baglantilar, yazi için izin verirse, makale kopyalanan ve diger sitelerde yerlestirilen veya Ezines kullanilabilir. Diger web sitelerine yerlestirilen bu arama motorlari gözünde sitenizin degerini arttirmak, sitenize geri yeni baglantilari olusturmak, ve muhtemelen yeni müsteriler getirerek.

Yine de elle farkli gereksinimleri ile birkaç farkli sitelerde her yeni madde yerlestirmek rahatsiz ile karsi karsiyayiz. Bu etrafinda bir yolu bir makale gönderme servis hizmetleri satin almaktir. Bir ücret karsiliginda, bu sirketler, bir kez kendi sitesinde bir makale yayinlanmistir olacak, birkaç farkli makale dizinleri ve forumlara gönderebilirsiniz. Bu katlanarak artirabilir.

Çok sey oldugu gibi, birkaç gecede basarilari vardir. Eger mümkün ve en az birkaç yazi yazmak ve bunlari göndermek için yerleri bulmak için istekli olup olmadigini, ancak, bir Internet basari öyküsünün baslangici olusturmak mümkün olacak. Anahtar sey hemen olur çünkü sadece vazgeçmek degildir. Seni memnun ve sizi ilgilendiren bir alan tercih nedeni budur. Böyle bir alanda çalisiyorsaniz, size hemen harika sonuçlar karsilasmayan bile makaleler olusturmaya devam etmek çok daha kolay bulabilirsiniz.