Internette basari için-bes adim pazarlama-

Internet pazarlama

Bir Pazar sabahi, esim ile birlikte bahçede oturan ve çay sahip oldu. O Classified Pazar okuyordu. Aniden o bana dogru reklam iletilen bunu söyleyerek, burada ilgi olabilecek, gizli bir reklam oldugunu söyledi. Eklenti diyor-

“Sen ayda Rs.300000.00 kazanabilirsiniz
Ana Sayfa 2 hrous is “ile
Ziyaret web sitesi ekleyin

Reklam araciligiyla gittikten sonra, ben ilginç görünüyor kendi kendime. Bu zaman periyodu Hasta ve ev ile sinirli oldu. Ben umutsuzca Ben evden yapabileceginiz bir alternatif is ya da is firsati, için aramaktadir. Eklenti geçiyor sonra neden web görmüyorum düsündüm. Ben bir bilgisayar yoktu ben ve esim hem en yakin siber kafeterya gitti. Ve araciligiyla kez web sitesi sayisi gitti ve önemli bir nokta yazdirma çok çikardi. Ben ev ya da araciligiyla siber kafe yapabilirsiniz internet tabanli ev isleri yapmak için bulundu. Imza miktari da küçük ve uygun fiyatli. Hemen adimlar atti ve benim kredi karti araciligiyla bes ebooks set satin aldi. E-kitaplar aldiktan sonra iyice gitti. Bir gün 250 $ 300 $ kazanabilirsiniz asagidaki adim adim yönergeler, vardi. Bu olmadan yapilabilir olan-
-Web
-Hiçbir ürün
– Çalisma yok uzun saatler
-Hiçbir patron
-Pek yatirimlarin, diger kapali line is karsilastirin.
– Hiçbir deneyimi
-Hiçbir bilgisayar (istege bagli)
Ben olmasi gereken tek sey bir e-posta adresi ve yatirim ve ücreti günlük is 1 ile 2 saat küçük bir miktardir. Ayrica benim kitap pazarlamak ve satmak için nasil, nasil e-kitaplar yazma ögretti.

Ayrica nasil ebay para kazanmak için ögretti bir kitap var. Nasil evden ve benim uygun bir zamanda anket is alabilir. Onlar da ben normalde seyi yaparak kazanmak ve hala para, hediye ve ödüller kazanabilirsiniz nasil ayrintili talimatlar verdik. Web adresi Onlarin büyük dizin çok çok genis ve çok faydalidir.

Ben benim internet yolculuk orada basladi, yavas ama steadly, Ögreniyorum ve isimi zevk basladi. Bazi gelir aldiktan sonra benim PC istedim, bir arkadasim dizüstü bilgisayar ele almak çok kolay ve ben de yatagimda kullanmak gibi neden ben Dizüstü yerine PC yapmayiz söyledi. Ikincisi ben daha güçlü is olarak artirmak için benim gelir internet baglantisi ve bu yardim aldi.

Benim gelir arttikça Sonra ben de otomatik cevap ve kredi karti ödeme sekli ile kendi web sitesi koydu. Bu araçlar hala yüksek horizones benim is yardimci olur. Yavas yavas bazi yararli yazilim satin ve yolculuk devam etti.

yerlestirme

Yerlestirme pazarlama ayni derecede çok önemli bir oynar. Eger dünya standartlarinda ürün ve basari elde edebilirsiniz gerekli olan tüm araçlara sahip degil mi? Hayir, olmayabilir. Ürününüzü için nereye bagista bulunan kimse biliyorsaniz dogru o zaman arzu basari almazsiniz. Ilk olarak, bir tüketici ürünü bir örnek alin ve en ön size dogru distribütör / sizinle devam edecek kiminle perakendeciler olacak kim oldugunu bilmeli. Böylece yapabilirsiniz iyi kilometre size müsterilerine görüs oldugunu böylece dükkani veya göstermek pencere benim ürünü nasil daha dogru distribütörler ve perakendeciler var sonra. Benim ürün müsterilerinin dikkatini yakalamak degil, o benim satis düsecektir. Yani bizim durumumuzda biz kime size müsteriye ürün alabilir orta veya bilmeli edilir. Sen tek basina tüm müsterilerine ulasamaz. Bizim durumda Ortaklik ve Ortak Girisim ortaklari olarak perakendeci ve distribütörlerin gerektirir. Çünkü her ortaklik veya Ortak Girisim ortaklari bagli kurulus üzerinde güven olan müsteriler veya aboneleri, kümesi olacaktir. Ürününüz üzerinde sirayla anlamina gelir. Yalniz tarafindan bagli müsteri Y numarasi varsa simdi, o zaman her iki müsterilerinin X x Y sayida ulasabilirsiniz araya, müsterilerinin X sayida gidebilirsiniz örnegin bkz. Daha fazla müsteri daha sizin ve sirket için daha fazla gelir sirayla satmak anlamina gelir.
tanitim
Bir kez bir ürün var ve ayrica ürün için tanitim gerektirir sonra, dogru yerde ürün vermis. Tanitim bilinç, heyecan ve ürün için daha fazla görünürlük olusturur. Görünürlük artisi daha fazla müsteri anlamina gelir ve daha fazla kar ve gelir açin. Tanitim bütçenizi ve cebinizde baglidir. Eger tanitim için küçük bir bütçe varsa Ama tanitim için baska yollarla. , Sizin emailers artirmak size Adwords yapabilirsiniz afis takas olabilir daha fazla yazi yazmak. Ayrica, yahoo veya gözlük kararlar farkli grup katilabilir. Bu agiz reklam gücünü kullanarak viral yöntemi kullanabilirsiniz. Tarafindan arkadaslariniz akraba ya da aile üyeleri söyle.

fiyat
4 P pazarlama geçen, ürün düsme fiyat. Evet fiyat da önemlidir, rakiplerinden daha yüksek bir fiyat ya da çok düsük bir fiyat olamaz. Sizin ve rakip etkileyecek ki satiyor çünkü o zaman, dogru pazarlama kararlari almak zorunda ürünlerin benzer bir tür varsa tüm ürün sosyal ekonomi kosullari ve yarismalar baglidir.

son p
Bana göre tutku ya da yangin sizi, ya da ne kadar sizin ve ürünleri dogru taahhütleri, ürünlerinizin performansinizi çok baglidir. Tüm güven baglidir ulasmak için dogru adimlar almis ne kadar hizli. 5. P isinizde çok önemli bir rol oynar, çünkü. Bu nedenle Amaciniz ve is dogru sürücü olacaktir. Hizli baslangiç ??yoksa sizin rekabet zammin ne kadar yarin asla bilemezsiniz.