Internet pazarlama basarisi için 17 online video reklam stratejileri

Internet üzerinden pazarlama birçok “yeni yas” webpreneurs ile sayilarin büyük bir gelisme ile etkili oldugu kanitlanmistir. Birçok küçük isletme süpheciler 1-3 somut 2011 yilinin sonu ile bunu yapmak için vermis ama, reklam çevrimiçi para koyarak “HAYIR” demek için ezici nedenleri ariyor. Çevrimdisi müsteri kültürü hizli çok onun girisimciler gibi, degisiyor.

Eger bagli bir pazarlamaci için video pazarlama ucu ariyorsaniz, video pazarlama kadar önemli hale gelmistir bana neden ilk için ortaya edelim. 2008 yilinda, YouTube internet en büyük 2. arama motoru olarak Yahoo asti. O zamandan beri, Google video kullanarak aya bagli ortakligi sirketi, YouTube almistir.

Brian Tracey, alkislanan ve lanse satis uzmani, söyleyerek kote edilmis “video kullanarak, yerine geleneksel satis sunumu protokolleri (Power Point çevirme çizelgeleri) not geçisi% 50 çok daha iyidir.” Biz tek gözlü canavar tarafindan takintili bir dünya haline geldik ki Tracey ayrik gerçegi.

Televizyon, oyun adlari, etkilesimli web siteleri ve pazarlama diger birçok görsel uyarici kanallari bir müsterinin ihtiyaçlarini karsilamak zaman daha sik bu araç yararlanmak video uzmanlari ile pazarlama birakir. Eger bagli bir pazarlamaci için bu 4 online video pazarlama stratejileri takip etmek söz gerekir, ben size sonuçlari ile hayal kirikligina olmayacak garanti olacak – Eger banka yönelik o alabilir.

1. Internet ve mobil medya üzerinde tüketicinin güven odaklanin. Umutlari ve müsteriler, size Eger hakkinda duymak ve, sonuçta, sizden satin alacak böylece bu yeni platformlar yararlanmak eger is sürüs bir “vahsi bati” bir fikir degildir. Pazarlama paradigma kaymistir.

2. Pazarlama çok noktali konusma için tek yönlü yayin kaymistir. Geçmiste, iletisim radyo, TV, gazete ve diger basili yayin ile birlikte telefon rehberi gibi dizin kapidan kapiya dagitim gibi kitle pazarlama kanallari araciligiyla sadece “yayin” idi.

3. Video ile pazarlama arkasinda numaralari farkinda olun. YouTube günlük yüklenen iki milyon video, 4 milyon video otomatik oynadi, ve son 14 ay için, YouTube.com evi sayfa stok günlük disinda olmustur görür.

4. Ilgili bir video yükleme sonra, açiklama alaninda ilk seylerden beri sitesi adresini yazarak ücretsiz “sicak baglanti” yararlanmak. Video sonuçta para kazandirmak için izin, sitenize yönelik trafik çekmek için ile en pazarlama bütün mesele anlamiyorum çünkü bu 4. ucu çok önemlidir.

5. Bir egzersiz video yani sira seyirci zaten ve ayni zamanda ugraslari sizinle birlikte vakit almak için gidiyoruz biliyor sunan sürece, iki dakika mümkün altinda videolarinizi tutun.

6. Onlari onlar için teslim ve hemen yararlanarak elde etmek için gidiyoruz fantastik degeri ile ilgili bilmek izin vererek, kapinin insanlarin dikkatini dogru disari tut. Sonuna kadar punchline kaydetmeyin … Duymak var kimse olabilir! Daha sonra özlü, yüksek kaliteli, hedef kitleniz için ilgili bilgileri sunmak, ve hala dogru sonuna kadar video konusunda dikkatli olacak – hem de pazarlama hedefleri olarak basarili olmak için gidiyor.

7. Sen bunlari yapmak istiyorum tam olarak ne insanlara anlatmak zorunda. Bu telefonlari GEÇ o eylemi ile takip için Make It Easy: Ve burada ikinci önemli bir parçasi var.

8. GERÇEK KISI yararlanin. Kimsenin bilgisi olmadan bir film müzigi yerlestirerek ve videolarinizi içinde fotograf veya görüntü yapistirma gün ile üzerinden de yapilir ve. Insanlar hala bu topal taktik kullanabilirsiniz ama kimse artik içine aliyor. Bu video konusma yapmak gerçek bir kisi için her zamankinden günümüzde daha önemlidir. Bu da, bir dostum, ya da kiralama birisi kendiniz olabilirsiniz. Çok iyi video pazarlama ipuçlari mesruiyet ihtiyacini vurgulayacaktir. Videonuz bir gerçek kisi ile çok daha mesru kapali gelecek. Sunum terbiyeli nedeniyle, sonuçlar basarili satis kendileri için konusacak.

9. GERÇEK KAMERA yararlanin. Temelde bu ile nedeni pc kapali bir web kamera kullanmak için degildir. Bu sohbet, satiyoruz Video degildir. Sadece internet pazarlamacilari bu gösterisli web siteleri nasil boggling akla, ama böyle berbat bir web kamera moda kendi videolar mevcut. Video pazar planliyorsaniz, o zaman dogru yapmak. Bir yarim iyi bir kamera (hiç bir HD video kamera olmak zorunda DEGIL) en az kullanin. Bu sadece size gerçekten sunuyoruz ne önemsedigimi gösterir ve onlarin web cam üzerinde döndürür sadece bazi özensiz amatör degildir. Kötü görünümlü web siteleri ile pazar olmaz, bu nedenle piyasa kötü görünümlü video ile yok.

10. Görüntülere HIZLI ve MUHTASAR olusturun. En iyi video pazarlama ipuçlari yasadigimiz mevcut, ilgili kez kesin olanlar olacak. Bu insanlar Tony Robbins Reklamlarin 30 dakika ile otururdu artik 90 degil oldugunu. Bu insanlar tamamen hizli ve özlü türüne göre CANLI dijital ortamidir. Bir düsünün: manifatura, Tweeting, Facebook, Google, bu bizim dijital ortamda en çok kullanilan araçlar arti hepsi odak yuvarlak hizli ve özlü iletisim türüdür. Insanlarin videolarinizi izlemek istiyorsunuz? Onlari kisa olun. Kolay bir sekilde içinde hizli bir sekilde iletisim kurun.

11. Sen IKNA Olmak gerekiyor. Bu son nokta içinde odaklanmis yogun dijital ortamda ile birlikte gider. Izleyici elinde cep telefonu olan ve bir tweet yapmak veya bir metin göndermek için ölüyor düsünün. Simdi bu yürüten onu önlemek için almak için neler oldugunu düsünün. Eger pazarlama videolari gitmek zorunda “ikna edici” derecesi budur.

12. Bir VIDEO VIEW ARTIRILMASI Hizmet kullanin. Ben videolariniza görüslerini almak için SEO ve baska taktikleri ele almadigimiz nedenle pek çok insan merak edecektir. Bunun yerine en önemli video pazarlama ipuçlari olarak kalite, özlü ve ikna edici video yapma vurguladi ettik. Bu son nokta videolarinizi ziyaretçileri veya trafik almak için ana anahtar olmasidir. Sadece video izleme almak için (yerine bot program trafigini artirmak için “gerçek insan manzarasi” kullanan bir) bir servisi kullanmak. Bir kez video yapmis olabilir olan tüm SEO çalismasi daha yüksek rütbe görünümlerde bu ilk artis var. Daha pazarlamacilar bu yöntemi videolariniza ziyaretçilerin büyük miktarda üretmek için basit ve neredeyse otomatik bir yöntem bu tür oldugu gibi, henüz bu yakaladi degil inanilmaz.

13. Kisisel Video vur. Tamam … sizi korkutmak için o izin vermez. Bunu yapmak için bir Canon 520 Serisi satin gitmek gerekli degildir. Telefonunuzda kamera varsa, bu bilgisayarinizin ekraninda bir adim adim kilavuz veren bir seminer vererek, kendinizi ögretim insanlar kaydetmek için basit ve ilginç diger ya da nasil yapilir seyler. Ayrica ekrandaki video çekmek için Jing veya Camtasia gibi yazilim kullanabilirsiniz. Insanlarin egitim ve PC’de ne onlara göstermek için idealdir. Üst düzey sonuçlar için, 2.0 megapiksel lens üzerinde sadece yüksek kaliteli mikrofon ve görüntülü telefonlar kullanin.

14. Kisisel Video çekici bir Baslik verin. Video pazarlama satis diger formlari gibi. Onlari içeri çekmek için Sadece kilo kaybi ipuçlari gibi basliklar kullanarak artik çalismiyor edebilmek için baslik ve basliklari akilda kalici yapmak zorunda. Bu özel ve adres insanlarin ihtiyaçlarina olmali. Örnegin, yerine kilo kaybi taktikleri yerine, 3 Ucuz Ama Güçlü Kilo Verme Ipuçlari olarak kayit basligi olabilir. Yani, diger video arama motorlari ile birlikte YouTube için video yükleme yaparken, baslik sayisi olusturmak için emin olun.

15. Içerik Zengin ve bilgilendirici olmalidir. Onu ilk kelime söyleyerek 4 aylik kizi bir video çekim sürece, video deger bir çok sundugu. Eger bilgilendirici bir video olusturma, bazi gerçekten etkileyici sonuçlar elde etmek isterseniz hile yapmak için gidiyor. Zaman mümkün olan en az miktarda içinde mümkün oldugu kadar çok bilgi sunmak ve sadece para cezasi olacak. Yine baska bir sey, sunumlar 3 dakika fazla izin vermeyin. Bireyler çok daha fazla günümüzde için yeterli zaman yok. Ayrica, video düzenleme yazilimi içinde düzenleme seçeneklerini kullanarak URL görünür tutmak emin olun.

16. Sizin Açiklamalari içinde HTML kullanin. En çok video siteleri video herhangi bir kisa bir açiklama için bir firsat sunuyoruz. Bu metinler çapa olusturmak ve açiklamalari sitenize baglanti terk edebiliyoruz. Bu sekilde, insanlarin kolayca kesmek ve yapistirmak zorunda kalmadan amaçlanan web için tiklayabilirsiniz.

17. Salesy Videolar kaçinin. Video bir satis video veya bir infomercial sürece, dogrudan satis lütfen kaçinin. Onlar size sunuyoruz ne gerektiren tamamen farkinda bile kisilere satilan nefret ediyorum. Bunun yerine, kurnazca bu telefonlarin belirli bir kaynak kontrol sorarak dogru yönde içinde onlari dürtmek. Yapmak için en iyi yolu bitirmek de video içinde rahat bir kez baslangicinda ve ayni zamanda kaynak olacak avantajlari söz olacaktir. Ayrica video her zaman en kaynak görünür sahip olabilir.

Sizin için için belirtilen internet pazarlamaci için, bu 17 film pazarlama ipuçlari Sonuç olarak kendinizi iyi yatirim degil para harcadi sonraki ikinci sanirim. Video paylasim siteleri genellikle ücretsiz, ancak kampanya mesajinizi video kullanmiyorsaniz maliyeti son derece pahaliya mal olabilir.