içerigi zengin sitelerinden para kazanmak

bir içerik zengin nis pazarlama web sitesinden para kazanmak, çok zor veya imkansiz çok kolay olabilir. Ilk önce tanimlamak ve içerigi zengin nis pazar web sitesi ne oldugunu tarif ve nasil çalistigini saglar. Her yerde “Nis Pazarlar” için bir liste bulamazsiniz. Bir yok.

Bir kisi nis pazarlamacilar bulacaksiniz zaman o tip onun en sevdigi arama motoru ve hit arama içine kelime. Diyelim ki “benim golf puan Gelistirilmesi” yilinda türleri söylüyorlar. O nis pazarlama siteleri onu almak baglantilar saglayacak birçok hit almak olacaktir. Bu sitelerde, o bir haber bülteni almak için onun e-posta adresini ve opt-in girmeniz istenecektir. Onun golf puaninizi artirmak için ögrenme ihtiyaci oldugu için, o isteyerek yapar. Içerigi zengin sitesinde o makale ve onun golf puani gelistirmek yardimci olmak için tasarlanmis ürün ve hizmetler için onun golf puan ve reklam gelistirme konusunda diger bilgileri bulabilirsiniz. Gelecekte o genellikle her iki hafta, bir gazeteyi alacak, ve o bir nis pazar müsteri olmak olacaktir.

Eger nis pazarlamaci iseniz bir müsteri ya da potansiyel bir müsteri olacagi için, opt-in e-posta adresi verilen saf altin. O ürün ve / veya sitenizde reklamini hizmetlerin satin aldiginda, para kazanirsiniz. Bir içerik açisindan zengin bir site olan satis olasiligini artirir.

Bir içerik zengin nis pazarlama web sitesinden para kazanmak için hile insanlarin sorunlarini çözmek yardimci olan bir konu olmasidir, onlari daha iyi hissetmek ya da daha iyi görünmesini saglar, ya da ihtiyaç duyduklari bilgi ile saglar. Gelir aslinda nereden geldigini oldugundan sitenizde reklami ile ilgili ürün ve hizmetleri olmasi gerekir. Web sitesi içerigi insanlar tekrar tekrar sitenizi ziyaret yapan seydir. O zengin daha fazla içerik ziyaret ettikleri ve ne kadar süre kalmak ne siklikta belirleyecektir. Artik onlar onlara satmak zorunda daha fazla firsat kalmak.