i 8 ay içinde 83 ev satti nasil

Geçenlerde bir 8 aylik süre boyunca 83 ev satti ve ben artik kanitlanmis iki asamali strateji kullanarak ayni seyi yapmak nasil dünyadaki diger ajanlarin yüzlerce ögretmenlik yaptim.

Ben hikaye anlatmak için BrokerAgentNews.com tarafindan sorulmasini heyecanlandim.

Iste bazi arka plan var.

Kendi isine yol sürücü ve büyük olasilikla düz disari çalismiyor ifade edecegiz internet kullanmanin ne düsündügünü ortalama Emlak ajan rica edin.

Bunun nedeni tarihsel kendilerini internet kullanimi için is üretmek için çalistik olanlarin büyük çogunlugu için bir basarisizlik olmustur edilir.

Ben ayni sekilde kendimi hissederdim.

Sorun Emlakçilar Internet Pazarlamacilar degildir olmasidir. Çogumuz henüz Internet “olsun” yok.

Gerçek ev alisveris yapanlarin büyük çogunlugu artik internette kendi arama baslatmak oldugunu (NAR göre) olsa.

Neden sonra ajanlarin büyük çogunlugu hala Internet içermez geleneksel reklam yöntemlerine kendi sabit Kazanilan para harciyorsun?

Neden kesmek?

Eger potansiyel müsterileri ile iliskiler kurar etkili bir otomatik bir sistem ile yol olusturmak ve yönetmek üzerinde durulmasi gereken çevrimiçi yol ile basarili olmak.

Bir ajan yapmak için basarisiz olursa sonra Internet sadece onlar için çalismaz.

Ise yariyor mu?

Dogrulanabilir gerçekleri kendimi üreten açar Internet’e bir tahmin, bilimsel bir yaklasim güvenmek çünkü, açik evler yapmayi biraktim baski posta yapmayi biraktim, takip listeleri durdu ve yaklasik 18 ay önce her türlü tüm pazarlama giderleri iptal vardir.

Bu ben online yol için burundan ödüyorum anlamina mi geliyor?

Aslinda tam tersi. Benim yol için ödeme degilim, ama daha sonra gelecek baska bir makale.

Bazi maddeler sadece sansli? Bunlarin içinde olan pazar mi? Kendi web sitesi sadece Google’da iyi sirada yer aliyor?

Tüm bu sorularin cevabi kaniti “hayir”, ve iste. Ben diger ajanlar yüzlerce bu yalindir fikirler ögretti ettik ve sistem kullananlar Ben tüm dünyada bulunan kendi pazarlarinda görüyorum ayni fantastik sonuçlar görüyoruz.

Burada sistem için iki adimlar sunlardir:

1. Reklam tiklama basina ödeme ile her ay herhangi bir piyasada ücretsiz olarak 1.000 veya daha fazla potansiyel müsteri kadar olusturmak.

2. Telefon rehberi ve basit otomatik e-posta kampanyalari ile Izinli Pazarlama gücünü.

Bu kisa yazida bu sistemin tüm detaylari iletisim kurmak için umut edemez, ama adim ayrintili tarafindan gerçek adimda tüm sistem dile 838system.com indirilebilir ücretsiz bir kitap var.

En kisaca benim anahtar adimlar her iki üzerinden gidelim.

Adim 1: olusturmak tiklama basina ödeme ile yol açar (ppc)

Tiklama Basi (PPC) reklam gün gelir getirici motoru basina $ 8 milyondan fazla oldugunu Ödeme o kadar Google.com ‘nin basari yakitlar. Bu Google’in “Adwords” programi denir. Artik çogu insan bu reklamlari gördük.

Onlar bir Google aramasi yaptiginizda sayfanin sag taraftaki çalisan küçük reklamlardir. Bu ayni reklamlar da web üzerinden tüm serpilir. Bu sitelerin milyonlarca küçük reklam bir dizi yakin görünen “Goooooogle adet” slogani gördüm.

Biz üretmek en iyi yol Google Adwords programi ile vardir.

Bu Google’in PPC programinin özelliklerinden biri kullanici reklam Bu Emlak is modeli bölgesel dayanir dikkate önemli bir özelliktir içeri çalisacak cografi bölgeyi tanimlamak için alir oldugunu burada dikkat etmek önemlidir.

Örnegin, bir kullanici, dünyanin kendi bölgesinde yasayan sadece müsteriler hiç reklam göreceksiniz sekilde bir Adwords kampanya ayarlayabilirsiniz.

Bu reklamlarin biri tiklandiginda her reklamverenin öder. Bir reklam da tiklandiginda kadar Reklamveren ödemez. Tiklama almak oldukça kolay, ama iyi bir sistem devreye giriyor takip sahip oldugu alici içine bu tiklamalar dönüm oldugunu.

En ajanlar çalistirmak sorunu bu noktada. En Emlak acenteleri bir “büyük güzel” web sitesi dedigimiz yapi ve daha sonra bu web sitesine PPC trafik çalistirmayi deneyin içine sokulmus olsun. Aslinda modeli çalismiyor olmasidir. Bunun yerine iyi bir sistem iyi bir “sikmak sayfa” veya “açilis sayfasi” ile baslar takip. Onlar bizim PPC reklamlari birini tikladiginizda müsteri gönderilen yerdir. Bu basit bir web sayfasi tek bir amaci vardir ve onlarin iletisim bilgilerini vermek için kursun elde etmektir. Bu ad, e-posta ve bu görevi gerçeklestiren bir sayfa phone.Designing oldukça yalindir hemen hemen her web tasarimcisi olan içerir.

Adim 2: bir iliski kurmak için izin pazarlama kullanin

Bir kez bir ajan saat tiklamaya baslar bir umutlari Iletisim Bilgisi verdi. Hizli umudu büyük oran bir anlasma umudu ile yapilacaktir vardir iletisim kurulur.

Telefon kayit ve yeni bir umudu ile baslamadan önce ideal birkaç dakikadan fazla bir geçmektedir. Bu gecenin ortasinda gelen yol ile hemen takip etmek mümkün degildir, çünkü bu sistem uygulayarak bazi ajanlar gece bile tüm ppc reklam kampanyalari kapatin. Açik ve kapali reklamlar açilmasi kolaydir. Bu da bir Google Adwords hesabinda planlanmis olabilir. Aslinda gelen yol ile ugrasirken her dakika sayar olmasidir. Yanit vermek için bir veya iki gün bekleyen dönüsüm oranlari zoka neden olur. Ben aslinda online is ev arastirmasi bir umudu yakalamak için ne varsa o zaman ben onlari eve alisveris hakkinda iyi bir konusma için büyük bir ruh hali yakalanmis ettik biliyorum çünkü ben onlarla temas her seyi birakip yeni bir yol olsun. Yeni bir kursun Bu bir umudu otomatik bir e-posta kampanyasi baslatilabilir e-posta adresi gönüllü ne kadar degerli bu ilk birkaç dakika are.Once var geldiginde benim cep telefonu bana bildirir bir sistem insa bile ettik. Bu e-posta kampanyasi ajan ve müsteri arasinda gerçek bir iliskinin olusturan kolaylastirir. Asimple aracini kullanarak bir “e-posta otomatik-cevap” anlik mesaj her yeni umudu gönderilir çagirdi. Onlar müsteri haline kadar sonra, önceden belirlenmis araliklarla önceden ayarlanmis mesajlari bir dizi otomatik olarak potansiyel “ping” baslar.

Her yeni posta arasinda geçen birkaç gün ile mesaj bir dizi basinda otomatik olarak her yeni kursun yerlestirir gerçekten otomatik bir sistem var. Bu bir oto-cevaplayici kampanya kurmak çok ucuz ve oldukça basit. Ben aweber.com bir otomatik cevap hizmetleri kullanmayi tercih. Onlar gerçekten e-posta pazarlama ve onunla gitmek tüm konulari anlayan büyük bir sirketiz. Daha fazla bilgi ilgileniyor musunuz? Ben yazdim ücretsiz kitap kontrol etmenizi üreten ve yol PPC tabanli Internet kapanis benim yaklasimin ayrintilari her yönüyle.

Ücretsiz indirebilirsiniz
http://www.83homes8months.com

andrew higgins
1-888-ansr-888
http://www.838system.com