hizli trafik için makale gönderimleri yapiyorsunuz

Ben 4 yildir makale gönderimleri yaptigini ve bu benim için trafik önemli bir kaynagidir. Yani, ben bu isleri biliyorum. Simdi, makale pazarlama konusunda kafa karisikligi bir çok sey var ve herhangi bir olmamalidir, makale pazarlama çalismalari ve kolay, birkaç kurallari takip ederseniz. Makaleler günü içinde yayimlanacaktir çünkü Madde göndererek, hizli trafik saglayabilir. Yazinizin bir web sitesinde yayinlanan eger uzun vadeli trafik saglayabilir,, google ilk sayfada koymak, veya bir haber bülteni yayinlanmistir.

Ancak bu dizinleri ile mümkün olan en basarili böylece, makale dizinleri yazi göndererek hakkinda bilmeniz gereken birkaç sey vardir.
10 Orijinal Makaleler ile baslayin. Bir ya da iki makale ile baslamayin. Bu kaynak israfi olabilir. Her makalenin 30 ila 40% yeni içerik ile yeniden var. Her paragraf bazi farkli kelime vardir emin olun. Sen 20 makale ile sona erecek. Simdi, 2 hafta içinde 120 dizinlere bu yazi göndermek.

Her makalenin farkli bir baslik ve biyo veya kaynak kutusuna iki çapa baglantilar oldugundan emin olun. Tüm dizinleri biyo 2 baglantilari kabul. Bazi dizinleri biyo 3 baglantilari kabul ama sadece 2 kabul olanlar tarafindan reddedilen alamadim bu yüzden sadece iki kullanin.

Ben URL olarak çapa metin veya baglanti metni bir sürü görmek. Baglanti olarak http://www.mydomainname.com kullanmayin. Baglanti olarak anahtar kelime ile html kodu kullanin: Kelimeler

En dizinleri bir gün içinde size tasvip etmeyecektir. Hizli iki üç gün içinde muhtemelen. En çok bir iki hafta alir ve daha uzun. Ben makaleler iki ay onaylanmasi ya da daha uzun sürebilir gördük. Simdi bu iyi bir seydir. Eger kaynak kutusuna bir baglanti ile 120 dizinlere 20 yazi göndermek için olsaydi sitenize 2400 baglantilari olacakti. Bu dizinlerin üç gün içinde makaleler kabul düsünün. Bu google onay için iyi olmaz.

Makale gönderimleri tamamlandiktan sonra, web siteniz için yeni bir siralama olusturmak için, veri güncellemek için dört ay Google alir. Yazinizin iyi anahtar kelime yogunlugu varsa ve bu arada, yazi bir hafta içinde makale listesi ile google ilk sayfada görünebilir, bu anahtar kelime için fazla rekabet degilse.

Yazinizin diger web sitesi sahipleri, haber bültenleri, ya da bloglar tarafindan seçilmis olabilir. Bu bu olursa size, trafigini artirmak verecektir. Ayrica makale dizinleri makale okumak insanlardan trafik alacak.

Eger göndererek makale yapmak planliyorsaniz Yani, bir makale gönderimleri hizmeti kullanmayi düsünün. Bu 20 makaleler alip 100 ile 150 dizinlere teslim var saglayacaktir. 50 saat 100 dizinlere 20 yazi göndermek için – bir kenara 45 set daha, bu kendiniz yapmak planliyorsaniz. Bunu yapmak için size makale formu otomatik doldurabilirsiniz böylece her siteye gider bilgisayar yazilim gerekir.

Kullanabileceginiz düsük maliyetli göndererek hizmetleri vardir, siz sadece onlari bulmak için biraz arastirma yapmak zorunda. Düsük maliyetli hizmetleri her zaman is yapan en iyi seçenek degildir. Onlar düsük kaliteli hizmet üretmek ve az müsteri destegi verebilir.