hem inananlar ve inanmayanlar için pazarlama agi

Nasil pazarlama agi ile basarili olmak için söyleyecektir orada uzmanlar binlerce vardir. Onlarin mesaji sik sik bize bu kadar çok yalakalik ve uzak utangaç yapar degil ‘danisman konusmak’ bir sekilde teslim olsa bile bunlarin bazilari gerçekten, onlar hakkinda konusuyor biliyor musunuz.

Yükselis ve düsüs izlerken yillar sonra burada herhangi için birkaç gözlemler ‘bir sonraki büyük sey’ düsünmek çevrimiçi pazarlamaci olur – umarim, bazi kurtarabilir ki, her sey hakkinda gitmek için degil nasil daha fazla bir olgu bize aci bir sürü.

1) Ücretsiz olarak bu hayatta çok az olsun – sadece herkes bu basit gerçegi kabul olsaydi, ag pazarlama arenasinda daha mutlu bir yer olurdu. Ücretsiz olarak, her ikiside parasal olarak söz etmiyorum. Orada internet hala az ilk harcama ile basari bulabileceginiz bir yer oldugunu süphesiz, ama çogunlukla, en büyük basari oldu insanlarin içine düsünce ve / veya çaba koyduk olanlardir bazi yatirim ile birlikte is,. Ayrica kimsenin pahasina bir kova yapmak ve ne hakkinda çok az ya da hiç vicdan için hazirlanmistir düpedüz dürüst olmayan millet, eklemek zorunda – bana güven, bol bol da orada çizerek orada vardir!

2) Bir is bir ürün veya hizmet anlamina gelir – Eger düpedüz aptal disindaki, insanlara ince hava satamazsiniz. Bir sonraki flash web sitesi dikkatimi çekiyor ve tüm zenginlik size küçük gönlünüzce vaat ediyor, onlar ilgi ve konusma her zaman ucuz olmustur tutusturmak için itmek ne dügmeleri biliyorum unutmayin. Kimse bir sey satmak için bekleniyorsa, herhangi bir para var olacak olmayacak? Yani, bir sonraki adima ….

3) Bu ne bazi insanlar ikna edilebilir onlara para yapacaktir sasirtici oluyor. Biz ürün ve hizmet söz ve biz herhangi bir is temelini olusturan kabul ederseniz, biz kabul etmek zorunda çok daha fazlasi var. Milyonlarca insan size satmak isteyen ne satin almak istediginiz ekranda diyor sirf bir online girisim içine acele önce, dikkatli bir sekilde düsünmek. Eger onlar o satiyoruz fiyata satiyoruz ne satin almak ister misiniz? Yani, hadi, bir pazarlama agi sirketi yer var insanlar bilinen ve de bunu size satmaya çalisti olmalidir; elektrikli süpürge, temizlik ürünleri, güzellik ürünleri, mucize iksir, timeshares, sigir sarsintili, online alisveris merkezleri – liste bitmek bilmiyor. Ben bu ürünleri (iyi, belki mucizeler biraz bastiriyorlar) geçerli degildir demiyorum ama onlari olasiligini zengin yapmak, burada dürüst olalim vardir – çok ince bir sey daha ince! O yüzden Yalnizca açikça ve ücretsiz olarak verilecektir ne geçelim?

4) Kendi bir web sayfasi isinizi gelistirmek için! Web siteleri ya da pazarlama hakkinda çok sey bilmiyorum ve sadece bunlardan yeterli sayida almak gibi olamaz insanlar için teoride kulaga hos geliyor. Bu dogru degildi, biz de onlarin pis küçük yasam alani oturan ‘pazarlamaci’ bir düsük çözünürlüklü grenli fotograf ile bu korkunç sayfalari görmek olmaz çünkü hepimiz ögrenmek ve yerde baslamak zorunda biliyorum ama bu demek kendi monitörler bir umarim bos bir sekilde bakan veya, daha da kötüsü, köpek gibi kendi küçük fare ile site ‘sahibi’ bir cep telefonu anlik. Eski ‘size BU adam bir kullanilmis araba satin almak istiyorsunuz?’ Diyerek hatirla Bu maça burada da geçerli. O ya da degil, bu dünyada, görüntü her sey gibi, bu yüzden senin hakkinda ve tanitmak için çalisiyoruz is oldugunu düsünüyorum. Bana kiralik bir spor araba bazi kendini begenmis aptal bir video gösteriliyor benim onun gibi olmak istiyorum yapmaz, ne de o yapiyor olabilir ne herhangi bir inanç ilham verici. Kendi basarisi konusunda utanmadan palavra birçok kisi degil ters yerine talip daha kafa vurmak istiyorum yapar – kendinizi ve isinizi reklam olarak, hedef kitlenizi özlemleri büyük bir degisim var ve ne gerek saglamak için birini ariyoruz unutmayin çok yüce idealleri. Eger insanlar sizin ve is güven istiyorsaniz, kendinize bir alan adi almak kendi bir web sitesi olusturmak için ögrenmek ve zaten önde bagli binlerce birçok adim ve pazarlamacilar olacaktir. Lütfen, Oh, ve size reklam kopya yazarken, lütfen, lütfen …. kanit her seyi okuyun. Kötü yazilmis ve yanlis yazilmis kopyasini bana daha hizli bir sey daha baska bir yerde tiklayin ve insanlar farkli söylemek çalisirsaniz, onlara inanmiyorum yapar – profesyonel resim yazi par ise dövme büyük bir alir.

5) Hangi çevrimdisi promosyon hakkinda hizli bir düsünce için yol açar. Belki de bunu gördüm – on iki yasinda bir otomobil bagajinda ??genelinde sivali ‘? Haftalik 6.000 $ bir parçasi Zaman Gelir istiyorum’. Eee … Ben fazla söze gerek. Araligi Bentley bir üst sürücü yaptim, belki onlara inanmak istiyorum, ama o zaman böyle bir ekran görüntüsü asla. Ayni sekilde, tüm bu el ilanlari isik direkleri bantlanmis ya da is yaparken ön cam üzerinde tokatladi. Ben de ne aliyorum? Bir kelime – çaresizlik. Bu kadar yüksek sesle çaresizlik ve inanarak satis onlar çok iyi ön camlar üzerinde gizlice, gece tokat el ilanlari otopark dolasip düsürülebilir adim gerçegi smacks çünkü bir ‘firsat’ akin insanlara ilham olmayacaktir. Zor bir is basarisi modeli degil mi? Bu taktik ile tek bir sey gösteriyorlar – Kendi fon eksikligi ve hatta etkili reklam yatirim için istekli. Çok çevrimdisi çabalari profesyonel tutun. Bu is kartlari ve küçük reklamlar kendinizi kisitlayan anlamina geliyorsa bu yüzden, inanilirligi en az saglam olacak olmasi.

Biraz pozitif rahatlama için 6) Tamam, zaman. Online bulunabilir için bazi iyi firsatlar var. Ben hepsini bilmem ve uzay burada, iyi kötü ve çirkin uzun bir liste yasaklar. Sizin için çalisabilir düsünüyorum bir sey bulmak yaptiginizda, denemek için korkmayin. Eger bunu yapabilir düsünüyorsaniz, ya da bunu yapamazsiniz düsünüyorsaniz, o zaman kesinlikle haklisiniz – Demisler. Zaten dahil insanlardan ögrenmek ve beklediginiz yardim ne kadar ögrenmek için denemek için zaman ayirin. Iyi bir pazarlamaci agi örgütünün içinde baskalarina yardim ve böylece kendi is ve gelir artirmak için ihtiyaç anlayan takim – odakli olmak zorunda hayir ‘sir’ ve insanlar olmalidir. Onlar yumruk yerde ise ‘takim’ herhangi bir destek asla, çünkü insanlarin büyük çogunlugu pazarlama agi vazgeçmek

7) Eger kaynagi alinir ve program üzerinde çalismaya baslar ettik, görünür sonuç ile ilk haftadan sonra disheartened olmayin. Herkes söyler ne olursa olsun, bu zaman alacak. Eger günlük is vazgeçmek ariyorsaniz, sahilde oturup yudum Pina belki pazarlama agi sizin için degil o zaman Coladas ise hesabiniza nakit akisini izlemek.

8) pazarlama agi en zor yönleri reklam, pazarlama ve ise bulunmaktadir. Bunlar siki bir bütçe, özellikle, her seyden daha fazla zaman alacak. Sunulan sayisiz çözümler, yani is ve yok ve bunlari da üzerinden siralama çok fazla zaman harcamak olacak bazi bazi. Yararli bir siraya sahip ekibi ile yer almak ve bunu ögrenmek o kadar, temettü ödeyecek yerdir. Potansiyel müsterilerin / üyelerinin süphecilik asmak da günde bir düzenli olarak meydana gelen tema olacaktir. Bu sadece kabul etmek zorunda ve geçmiste islenen olan tüm eksilerini sayesinde olan bir gerçektir. O eski düsman, çaresizlik basvurmak asla. Birçok program simdi yüzlerce kisi kendinizi ise olmadan is büyümeye yardimci matris yapanlar ile biraz daha kolay seyler yapmak, ama bu yine de yeni müsteriler kazanmak için çalisan aktif ve etkili bir takim için ihtiyaç dayanir.

9) ödemek için tüm stratejileri zaman verin, ama çalismiyor eger, yeni yöntemler deneyin. Ayni eski içinde sey gün ve gün disari yapiyor ayni sonuçlari üretecektir. Yeni kayit olanlar olsun, kadar olabildigince onlara yardim ve kiskançlikla bilginizi korumak degil, bu kazandi ne kadar zor olursa olsun olabilir.

Eger hayatinizi degistirmek istiyorsaniz 10), pazarlama agi yüksek basarisizlik orani ragmen bunu yapmak için uygun bir modeldir. Bu is alacak ve sinir bozucu olabilir, ama insanlar basarili yapmak ve aralarinda olmamalidir hiçbir neden yoktur.