hedefli makale pazarlama – makale pazarlama üzerinde bir etki yaratmak için 5 katil yollari

Onlar makale pazarlama sadece zaman kaybi oldugunu söyleyerek zaman Çogu insan hata yapar. Madde pazarlama pazarlama baska tür gibi karli degil. Benim için, bu insanlar makale pazarlama ve nasil sadece makaleler yazarak kendi web sitesinde bir etki yaratmak için hakkinda bir sey bilmiyorum.

Ben makale pazarlama üzerinde büyük bir etki yaratmak için size 5 katil yollarini ortaya koyacaktir: –

1) hedef kitleniz hakkinda daha fazla bilgi

Online is ile ilgili bir sey sadece kim hedeflenen müsteriler bilmeden bir sey satmak olamaz. Eger müsteriler hakkinda daha fazla bilgi, kolayca onlarin ihtiyaç ve arzu ne oldugunu anlayabiliyorum. Onlarin sorunu çözmek ve ipuçlari saglamak için nasil bir yazi yazin. Belirli bir ürün hakkinda yüksek bir talep var, bazi iyi içerik ve ürün hakkinda bilgi saglayarak atlamak emin olun.

2) Ses basarinin anahtaridir

Sadece 1 veya 2 makaleler yazarak bir sürü para kazanmak için bekleyemeyiz. Eger sonucu görmek için nis bir tür en az 20 ile 30 yazi yazmak zorunda çünkü bunlari yazmaya devam gerekir.

Yazinizin bazi anahtar kelimeler hedeflenmektedir emin olun. Bu insanlarin arama motorlarinda üst üzerinde makale karsilasma bu yüzden insanlar nis ariyor anahtar kelime ne tür bir arastirma yürütmek.

3) okuyucularin etkileyin

Okuyucularin etkilemek için, yazi onlarin sorunlari çözmek için uygulayabileceginiz pek çok faydali bilgiyi içermelidir. Okumak için makale ilginç hale getirmek için elinizden geleni yapin. Eger gerçek bir kisi konustugunuz gibi yazin. Basit bir Ingilizce dil süslü kelimelerin dolu bir makale yazmak daha iyidir.

4) bir sikmak sayfasi olusturma

Madde pazarlama hakkinda bir sey oldugunu ve biyo kutusu üzerinde ürün tesvik etmektir. Okuyucularin linke tiklandiginda sonra daha sonra onlari takip böylece, kendi adini ve e-posta adresini ele geçirmek zorundadir. Bu insanlarin ilk ziyaret bir sey satin almak için çok düsüktür. Genellikle size sunuyoruz ne satin almaya karar vermeden önce en az 5 ila 7 mesajlari takip alir.

5) gerçekleri ile sopa

Eger makalelerinde yazdim bilgileri dogrulamak gerekir. Onlara yanlis bilgi veren ve hizli bir sekilde bir sey satin almak umuduyla tarafindan okuyucularin hile çalismayin. Madde pazarlama tüm güven ilgilidir. Okuyuculariniz size güvenilir sonra, sadece daha onlar ürün satin alma sorun olacaktir.

Artik makale pazarlama bir etki yaratmak için nasil anlamak, muhtemelen yepyeni bir isik yaklasim olacaktir. Yani kullanmak için bu bilgileri koymak ve bu online is basarili olmak mümkün olacak.