gerçek bir mucize trafik bot yorum all_ ortaya

Sadece geçen gün insanlar benim ürün ve benim rakip ürünler hakkinda söylediklerini arayan internet temizleme edildi. Bu gerçekleri, ve sadece bazi bagli çöp yazilmaz çünkü benim gün yapti çok ilginç bir yazi buldum.

Benim rakiplerinden biri Mucize Trafik Bot adli bir üründür. Temelde genis SEO gerçeklestirmek ve web sitenize büyük trafik almak için beklenen bir yazilim uygulamasidir. Benim ürün Madde Pazarlama Robot denir. Tam bir makale pazarlama paketidir.

Her iki yazilim benzer görevleri yerine getirir, ama her ikisi de yazilimlari gerçek bir kullanicidan bulunan bir makalenin bazi alintilar almaya gidiyorum. Yan Yana karsilastirildiginda, bu makalenin yazari yazdi budur:

“1) Dizin Reach. AMR için 1200’den fazla karsi MTB için 10 makale dizinleri.”

Bu Mucize Trafik Bot sadece 10 dizinlere makaleler sunar, ve AMR 1200 civarinda yaptigi anlamina gelir.

“2) Yazar kayit. MTB her dizine ile bir baglanti verir ve size gelen izlemek ve aktivasyon e-postalara cevap gerekir sonra, kendiniz kayit saglar. AMR bununla birlikte yazar detaylari toplar ve abone ve otomatik olarak onaylamak için çalisir . ”

Peki biz diyorsun Madde Pazarlama Robot makale dizinleri kayit ve e-postalar teyit gibi sizin için tüm zor isleri, yapmasidir. Ne BOT yapmak gerekiyordu olmadigini?

“Madde Pazarlama Robot 3) Spinner islevselligini hizla yüklemeden önce, temel makalenin ayri essiz sürümleri yüzlerce hazirlamak için izin verir. Mucize Trafik Bot dizinleri kisa listesine hazirlanan tek sürümü sunar.”

Hayir spinnner, ve bükme sözdizimi dahil hiçbir yetenegi. Bu çok kullanisli degil.

“4) Öneriler istege bagli olarak is çünkü bir büyük toplu giris yapan arama motorlari tarafindan iskonto edilmesi olasiliginin düsük oldugunu, yani Vince Severson? S programindan saat veya gün boyunca dizin aktif listesine beslenen damla olabilir . Paul Ponna? s Miracle bot böyle bir özellige sahiptir. ”

Talihsiz bir durumdur. Ama bu konuda düsünüyorsaniz, neden sadece 10 dizinlere yem makaleler damla olur? Hiç mantikli görünmüyor.

“5) AMR Birden Yazar açiklamalari ve bu yazarlarin her birine dizinleri, kendi iç veritabani kullanarak sunmustur makaleler parça korumak saglar. MTB gelince de simdi muhtemelen tahmin edebilirsiniz …”

Bu makalenin yazari oldukça yol Mucize Trafik ile hayal kirikligina onun test uygulandi Bot gibi geliyor.

Web sitenize trafik çekmek için gidiyor bir backlink bina araç ariyorsaniz, gerçekten seçenekleri düsünmelisiniz. Sadece 10 makale dizinleri göndererek sayfanizin rakiplerinizi daha yüksek sirada yer almak için yeterli suyu saglamak için gitmiyor.

Sen üstünde kalmak için pek çok geri gerekir. Ve pozisyonlari bir, iki veya üç anlamina gelir. Bu pozisyonlari olmadan para kazanmak için gereken trafik almak için gidis degildir.