gelir bir milyon dolar-birçok kaynaktan nasil

Bu yazida Çoklu Gelir Kaynaklari konusu yaklasim olacaktir ya da Gelir Çoklu Streams olarak biliyorum. Insanlar bir moda ya da baska bir ile tarihinin bu yapiyor gibi bu kavram yeni degil. Bu tür çerezleri veya börek gibi evden bir sey satan da iki is, ya da bir is var ve herkes olabilir.

Bu da çogu hepsi degilse de milyonerler servetlerini milyoner olmak için yaptik, üzerinden süreçtir.

En farkli kaynaklari hakkinda konusalim. Eger çalismak için gelir bir temel var ve bu yüzden ana sabit para makinesi olacak gelir bir birincil kaynagi olmalidir. Eger diger gelir kaynaklari baslatmak için para istiyorum. Bu, ask ya da degil ama O zaman size kar satmak bir sey yapmak ya da degilse bir sey böyle bir yari zamanli is olarak diger kaynaklardan ekleyerek, ya da satmaya baslayan geliyor sürekli para tutar bir is olabilir.

Internet üzerinden para kazanmak için birçok yol vardir. Sen mevcut olan birçok bagli programlar, para veya yatirim için bazi kullanarak ürün veya hizmet satmak olabilir. Baska bir yolu örnegin iyi bir bilgiye sahip bir konuda bir e-kitap yazma fikri mülkiyet satmak. Bir konuda uzman olmak zorunda degilsiniz, yine de bu bilgi için ödeyecekleri digerleri sonra daha fazla bilgi sahibi olacaktir. Hatta baskalarinin bilgi bir e-kitap yapabilirsiniz. Sadece bir konuda arastirma ve bilgili olmak üzerine ve sonra da e-kitap yazmak.

Gözlerinizi ve her zaman firsatlari için açik kulaklar tutun. Daha sonra bir sey, bir sey satmak isteyen birinin baska bir dönüsüm satin almak isteyen birinin bir dönüsüm kulak misafiri olabilir. Onlari bir araya getirmek ve bir broker olarak para kazanabilirsiniz. Kendinizi firsata açik tutmak eger garanti kendisini sunacak.

Böyle baska bir mal veya hizmet satan gelir herhangi bir kaynak, bu ürüne veya hizmete alici beklentilerini asmak için sahip oldugundan emin olun. Üzerinden tüm islemlerinizi teslim ve karsiliginda çok daha fazla çekecek.

Onlar gelir birincil kaynagi engel veya tehlikeye olmayacak sekilde gelir birincil kaynagi diger kaynaklardan izole tutulmasi gerektigini unutmayin. Sonra bir noktada birincil kaynak o zaman daha fazla para getiren birden fazla kaynaktan olacak ve ya birincil kaynak çikmak ya da diger kaynaklardan gelistirme ve yenilerini baslangiç ??zaman kullanabilirsiniz.

Kaç gelir kaynaklari olmalidir? Ben bir siniri var oldugunu düsünmüyorum, birkaç ile baslayan ve 15 için çalisan öneririz. Çok gelir kaynaklari otomatik olmalidir. Onlara fazla zaman harcamak zorunda kalmamak otomatik olarak 7/24 çalisan süreçleri ayarlayin.

Burada iyi bir öneri, ucuza satan bir e-kitap yapmak, 14,95 $ söylüyorlar. Internet üzerinden tüm reklam ve e-kitap yayildi. Müsterilerine e-kitap (size e-posta göndermek ama e-posta adresi satis ugramamis reddi koymak emin olun.) Diger ürün veya bagli programlar pazara bu e-posta listesi kullanin satin alma bir parçasi olarak kendi e-posta adresinizi girin var. Baska bir makalede daha derinlemesine bu kavrami kapsayacak.

Çoklu Gelir Kaynaklari sonunda istediginiz hayat yasamak için izin veren bir IS çalisma, sizi.