Evolv bir yorum bu bir aldatmaca oldugunu

Zaten Evolv, bu Ekim çevrimiçi sahne vuruyor MLM firsat hakkinda duymus olabilirsiniz.

Evolv kim?

Evolv deneyimli is kafasinda ve önde gelen bilim tarafindan baslatilan bir sise su en yeni markasidir. , Su ve baska herkes arasindaki fark özel suda oksijen yüksek miktarlarda .. Bu MLM sirketi Internet ve PPL ve SEO gibi online stratejileri üzerine agir odak koyuyor. Evolv yönetim ekibi Brent Hicks, Trey Beyaz ve Anne Bodak Smith olusur. Onlar MLM sektöründe toplu deneyim 75 yil var ki reklam.

Her seyi canli canli H20 gerektiginden, siselenmis su sektöründe su anda bir $ 8 milyar yil sanayi, ve bu sadece ABD’de oldugunu. Evolv ve Kurucular özellikle MLM alaninda bu büyük bir sanayi girmeleri istiyorum neden açiktir.

Eger sise su 24% gerçekten sadece musluk suyu oldugunu biliyor muydunuz? Test siselenmis su göre musluk suyu ile ilgili daha ayrintili olur. Bu size biraz uzakta görünmüyor mu?

Tüm Evolv belgeler arastirma, ve biz online pazarlama stratejileri içine ileriye adimlar için övgü Evolv yapmak. Web 2.0 geldiginde Facebook ve Twitter gibi sitelerde utlizing kendi kavramlari Evolv en ileri görüslü vurgulamaktadir. Evolv Arama Motoru Optimizasyonu ve distribütörler için egitim Google reklam saldiriyor. Nasil ferahlatici yeni bir MLM organizasyon için dogru gitmek olsun online pazarlama stratejileri güncel tesvik edilecek. Sunulan online pazarlama stratejileri özellikleriyle ilgili birçok detay var olmasa da, en azindan kavramlar gün firlatma öncesi açilis vurgulanmistir.

Bu internet pazarlama stratejileri eduction. Sunan yeni sirket görmek harika, henüz genel bir Evolv için sitenize trafik gönderme tesvik. Bu ancak Bagimsiz MLM is sahibi için Evolv için en iyi taktik olabilir.

Evolv en comp plani eski okul Ikili plani yeni boyutlar ekledi ikramiye ile geleneksel ikili yapisi gibi ayarlanir. Evolv sizin traditonal Builder Bonuslar, ilk kez siparis, ayni zamanda Yüksek Seviye ikramiye kullanir. Bir “DNA kodlu Bonus” ilk bakista oldukça korkutucu olabilir dedigimiz de bulunmaktadir. Onlar dogru bir sekilde ödeme çekleri tahmin edemez bu yüzden yeni distribütörler karistirmayin gibi kasitli karmasik görünüyor.

Evolv satis sayfasi bir sonsuzluk ödeme ödeme olarak tazminat plani pazarlamaktadir. Comp plani derinlemesine yorum bir üzerine, gelir elde kisitlamalar çesitli bonus vardir.

fiyat – fifty bes dolar arti t + s (yirmi dört sise).

$ 3,00 $ 6.00 dan kadar siselenmis suyun ortalama vaka ile böylece zor bir satis fiyati olarak kanitlamak olabilir. Tabii oksijen fiyat artisi, ama su bir durum için degil 55,00 $ bir biraz mantiksiz görünüyor? Biz sahsen ürünü denedi veya olan herkes görmedim çünkü görüslerimizi objektif. Belki bu yüksek fiyat deger oldugunu, ancak böyle bir karar izin verecegim.

Eger Evolv katilmayi düsünüyorsaniz, nasil tüm diger yeni Distribütörler kendinizi ayirmak için gidiyorsun? Bir ürün tanitimi web sayfasina umutlari gönderme çözüm degildir. Nasil gibi bakiyor önlemek için gidiyoruz sadece baska herkes her gün mesaj alir MLM Baslangiç ??firlatma öncesi? Insanlarin insanlar güven ve bu riskli bir çaba içine takip edecek bir lider olarak görmek yapmak için gidiyor? 10 MLM Baslangiç ??Ups 9’u onlarin ilk yil boyunca bunu yapmayin ..

Istediginiz yere ne MLM is almaya gidiyor?

Sizin comp plani, ürün ve servis odak olmamalidir degil, SIZ ana tema yapmak. Yapmaniz gereken tek sey insanlarin gereken degerli bir pazarlama stratejilerini paylasmak oldugunu.
Sirket ya da tazminat plani ne olursa olsun, biz bu seyler hakkinda umurumda degil. Eger onlar YOU katilarak elde edersiniz ne kadar göstermek ne zaman kayit numaralari büyümeye göreceksiniz .. Ve bu hepsi orada oldugunu.

Bu kadar çok insan sadece alamadim basit bir kavram.