etkili makale pazarlama – yazi yazmak için kanitlanmis ipuçlari

Tabii ki, her zaman size ücretli veya ücretsiz etkili makaleler, yazma konusunda çok sayida ecourses birine abone olmak için imkaniniz var. Google arama “e-ders + makale yazma” ve en az 51 daha milyonlarca alacak sadece yazin E-yazma kurslari makale ile ilgili sonuçlari. Hepsini yorumlayan bir yasam süresi daha fazlasina ihtiyaciniz var.
Beni bu kariyerine baslamadan yardimci etkili bir makale yazmak için dört ipucu verecektir.

Birincisi ve en önemlisi: bu yetenek bir dogum hediye olduguna inaniyorum olanlardan ise, unut gitsin. Eger potansiyel gelistirmeye karar verdi iseniz, durumunuz ya da çalismalar olursa olsun hayir, basarili olacaktir. Ülkemden bir çok müzik bestecisi “basari% 99 terleme ve% 1 yetenek” dedi. Bu ayarlanabilir, ne yazmak gözden, bir makale yazmaya baslamak, yeniden gözden geçirin ve eger bu gibi, gönderebilirsiniz.

Etkili bir makale yazmak için dört ipuçlari ikinci mesajinizi temizlemek tanimlamaktir. Sen diyorsunuz, ama okuyucularin anlamak emin olmak için çalisiyoruz biliyorum. Onlar mesaj alamiyorsaniz, seklini degistirmek, ve hala alamadim, konuyu degistirmek. Kendiniz için yazmak olmadigini unutmayin, parlak oldugunu düsünüyorum sirf bir fikir sopa yok, diger insanlara bir mesaj göndermek ve onlari bir sekilde harekete geçmeye belirlemek istiyorum.

Etkili bir makale yazmak için dört ipuçlari üçüncü ögrenmek ve çok iyi yazim ve dilbilgisi kurallarini uygulamaktir. Eger makale dizinleri için “ana parça” sunacagini, genellikle nihai hatalari kontrol editörleri var, ama editörler profesyonel yazma standartlari bilmek ve takip yazarlarla çalismayi tercih, ve son derece mesgul, onlar olabilir içerigi ile ilgisi olmayan küçük bir hata, için makale reddetmek. Kendinizi dilbilgisi ve yazim denetimi ve herhangi bir risk önlemek için biraz zaman harcayin.

Etkili bir makale yazmak için dört ipuçlari son size reddedildigi takdirde hayal kirikligina olmaktir. Reddedilme olasiligi yazili is çok siktir. Bunu almak degil ögrenmek ne zaman kisisel olarak basarili bir yazar olacak. Sadece bir sonraki yazi proje geçmek ve daha fazla zaman ve çaba adamak ve basarili olacaktir. Hatalarinizi ögrenme size yazma becerilerini gelistirmeye yardimci olur ve zaman içinde etkili yazi yazmak için kolay olacagini görmek için sasiracaksiniz.

Ben yazi yazmak için basladigimda bir yazi yazmami fazla yarim saat sürdü ve iyi bir baslik ve bu yazi için iyi bir anahtar kelime bulmak daha da. Simdi, benim teknigi ile ben çok daha hizli yapiyor ve daha iyi sonuçlar ile duyuyorum. Eger benim sitesini ziyaret edin kullaniyorum hangi yöntemi görmek istiyorsaniz.