etkili e-posta pazarlama için e-posta listesi olusturmak için ipuçlari

Eger düzgün nasil biliyorsaniz e-posta pazarlama çözümü en iyi sonuçlari saglar. E-posta pazarlama sadece potansiyel müsterilere e-posta mesajlari göndermiyor. Sadece dikkatli bir degerlendirme ve izni olmadan bir sürü insan için e-posta göndermek Çogu zaman, e-posta spam olarak isaretlenir. Ayrica, pazarlama çabalari bosa konur.

E-posta pazarlama önceki aktif müsteri ile olumlu sonuçlar saglar. Bu durum ile, önceki müsteri, pazarlama çabalarinin beklenen sonuçlar anlamina gelir, onu gönderdiginiz her e-posta okur. Tabii ki, pazarlama çalismalari ve maliyetleri hem de atik koymak degildir.

E-posta pazarlama önceki aktif müsteri ile iyi çalisir bu yana, yüz yüze etkinlikler yoluyla bir liste olusturmak daha iyidir. Yüz yüze etkinlikler seminerler, atölye çalismalari ve Expos içerir. Birkaç is halka ürün ve hizmetlerini tanitmak için nereden bu olaylardir. Bu olayin katilimcilarin e-posta adreslerini talep ve daha fazla pazarlama stratejileri için bir e-posta listesi olusturmak için iyi bir firsattir. Insanlarin e-posta listesinde kayit almak için bazi ipuçlari.

– Indirimler verin. Insanlar her zaman indirimler ve promosyonlar için yarisiyor. Onlar sadece bu% 20 indirim teklif ya da e-posta adresleri karsiliginda ücretsiz bir e-kitap karsi olamaz. Kolayca onlara bu kanitlanmis ve test edilmis pazarlama stratejisi ile listesinde kayit yapabilirsiniz. Etkili bir is ilani veya kart için, arkasinda bir cazip indirim teklif veya özgür koymak olabilir. Her zaman web sitenizin URL’sini eklemeyi unutmayin.

– Haftanin sonunda listenizde kayitli olan insanlar e-posta. Listenize oturum için zaman aldi herkese bir email gönder. Web sitenizde indirim teklif ya da özgür bosuna onlara hatirlatmak. Mümkün oldugu gibi, onlari ismarlama yapmak ve etkili bir e-posta konu satiri ve içerik yapmak için adimlari izleyin.

– Etkili bir konusmaci olun. Eger bir etkinlikte konusmaci iseniz, sizin beceri ve uzmanlik vitrin. Bu bunu yapmak isteyin zaman listenizde kaydolmak için hedef kitlenizi tesvik edebilir. Hatta seyirci ile bu konuda görüsmek olabilir. Onlar bunlari bir e-posta göndermek için izin ne zaman onlar için mevcut indirim sunuyor ve freebies alinti yapabilirsiniz.

Basarili bir sekilde e-posta adresleri talep sonra, artik bir e-posta yoluyla pazarlama takip için hazir. Bu e-posta pazarlama kampanyasi istediginiz sonuçlari elde etmek için gidiyor emin bulunmaktadir. Bu kesinlikle satis ve web sitesi trafigini hizlandirmada yardimci olur. Simdi yapmak için sol tek sey pazarlama kampanyasi için etkili bir mesaj olusturmaktir.

Bu çabalarin bir e-posta pazarlama çözümü ekleme müsterileriniz yönetmek ve tasima için bir firsat ve avantaj olusturur. Bir e-posta pazarlama çözümü ile sik mümkün oldugunca raporlari analiz edebilirsiniz. Bu rapor sayesinde, bir seyler seyler degil çalisma ve hangi bilmek edebiliyoruz. E-posta veya bülten ilgili içerik için, konu baslayarak, ve mesaj içindeki baglantilari artirabilir.