en iyi yazi göndermek için nasil makale pazarlama

Zaten sitenize trafik olusturmak ve geri baglantilari almanin etkili bir araç olarak makale pazarlama faydalarini biliyor. Devam markalasma ve artan trafik için, makale dizinleri düzenli olarak yazi göndermek için iyi bir fikirdir.

Tek basina bir yazi göndererek zaman alici bir iliski olabilir, o söyledikten sonra. Sonuçta, pek çok makale dizinleri ve ezine duyurusu orada listeler. Her makale listesi farkli bir biçimde gereksinimleri vardir ve bazilari sadece belirli nis hitap. Benim deneyim, el makaleleri kendiniz göndererek daha bir makale gönderme yazilim veya makale listesi gönderme hizmeti kullanarak daha iyi.

Dezavantaji, tabii ki maliyet gideri oldugunu. Bu yazilim için veya makale pazarlama hizmet için biraz para azar azar dagitmak gerekir. Ama bu sekilde bakmak: süresi de para! Bu son derece zahmetli egzersiz zaman kaydederek, sitenize veya diger daha verimli is pazarlama baska yollari ile enerjileri kanal olabilir.

, Makale teslim profesyonel gibi bir makale gönderme yazilimi kullanarak hala sizin açinizdan biraz çalisma gerektirir. Bir sonraki en pahali seçenektir nedeni de budur. Yine de, bazi otomasyon hiç yoktan iyidir. Bunu göze eger, bir servis kullanarak dis kaynak makale gönderme dikkate mükemmel bir seçenektir.

Madde teslim servis saglayicilar onlar gönderdiginiz makale listesi sitelerin listelerini büyüyen kararliyiz. Genellikle, kendi listesinde binlerce içine çalistirabilirsiniz. Ayrica, onlar kadar güncel listelerini tutmak. Eger bir makale gönderme yazilimi kullaniyorsaniz, listeden kendiniz yönetmek zorunda kalacak.

Iste bazi makale gönderme servis saglayicilari:

http://www.articlemarketer.com

http://www.submityourarticle.com

http://www.isnare.com

Simdi makale gönderme hizmetleri için, hangi tavsiye edersiniz? Kendi siteleri için, hizmetleri bir arada kullanin. Ben muhtemelen belirli bir site pazarlama için önümüzdeki birkaç ay içinde kullanacagi makale sayisina bir tahmin yapmak. Ayrica, kurallar ve ilkeler her makale gönderme hizmeti için farklidir. Sonra benim bütçe ve benim ihtiyaçlarina göre en iyi seçenegi.

Ben de sadece bir hizmet kullanmiyorsaniz gördügünüz diger avantaji her makale gönderme hizmeti farkli bir dizin listesi olmasidir. Lütfen makale dizinleri çok sayida genelinde görülür ise muhtemelen daha fazla maruz kalma olsun.

Madde dizin teslim yazilim ya da dis kaynak makale gönderimleri Küçük bir online is sahibi, özellikle de sadece is yükü azaltmak için iki yol vardir. Bu yüzden, size basarili makale pazarlama için en iyi kilometre verecektir optimal bütçe zamani seçenegi seçmenizi öneririz.