en iyi kabul ve en yüksek ücretli cpa ortaklik aglari para fikir yapmaktan almak nasil

Bir EBM ag komisyon böyle oldugu gibi e-posta adresi, kredi karti numarasi, telefon numarasi ve sadece satis veya gelir paylasimi gibi bir kursun üreten kadar basit olabilir gerçeklestirilen eylemler dayali ödeme oldugu bir ortaklik agi diger bagli programlar. En iyi EBM ortaklik aglari kabul Baslarken genellikle oldukça zordur ve otomatik kabul saglayan diger ortaklik programlarina çogunun aksine bazi hazirlik gerektirir. Bizi en iyi EBM ortaklik aglari kabul almak için yapilmasi gerekenleri inceleyelim.

Adim 1:

Eger katilmak isteyen aglari seçin – bir ag tarafindan saglanan teklifler, diger yandan mevcut olmayabilir ve bunlari büyük bir çesitlilik daha fazla elde etmek için gereken nedeniyle bir daha sadece bir degil daha fazla. Çesitli aglar tarafindan saglanan bu teklifleri isin benzer tür için çok ücret bakimindan farklilik gösterir.

Adim 2:

Kendi web sitesi kontrol ve çevrimiçi basvuru formu-doldurmak. Uygulamayi doldururken sorulan sorulara cevap önce hazirlik yapin.

Adim 3:

Bir kez basvuru formunu gönderdikten, hasta kalir ve bekleyin bir hafta veya yaklasik on gün için degil, çok uzun degil. Onlardan duymuyorum durumda, onlari arayin ve gerçekten ilgilenen ve is konusunda ciddi oldugunu söylemek gibi çogu hemen kabul eder. Yani, arkaniza yaslanin ve kabul edilme sansinizi bir son gecikme veya koymak olabilir gibi bir gün sonra bir çagri alacak umut dinlenmek yok. Bagli kurulus pazarlama islerini tesvik onlara yararli olabilir olarak nasil faktörleri açiklamak için güçlü bir pazarlama plani yatiyordu. Iyi bir pazarlama plani kabul edilmesi için gerçekten çok önemlidir.

Adim 4:

Basarili olmustu diger EBM pazarlamacilar tavsiye alin. Internet ögrenme zengin bir kaynak oldugunu ve gerçekten taktik bu EBM aglari kabul edilmesi kabul edilecek bilmek ve daha sonra hayatta kalmak için birkaç iyi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Adim 5:

EBM aglari için basvuruda bir kez, bunlari bir çagri alirsiniz. Onlarin aramayi cevaplamak için hazir önce ev ödevinizi yapin. Bu asamada ve EBM aglardan arayan arasinda görüsme kabul edilen birincil rol oynar.

Gibi sorular beklemek hazirlikli olun: Eger ayda sitenize ne kadar trafik mi? Ne metodoloji Eger trafik almak için web sitelerine ve bloglarina olup olmadigini trafik almak için kabul ve musunuz? Ne bagli kurulus pazarlama diger yönleri ile ele alinmistir? Ne zamandir bu isi yapiyorsunuz? Ne tür teklifler veya kategori size tanitmak istersiniz? Daha önce baska bir ag tarafindan kabul edilmistir?

Iletisim EBM bagli kurulus pazarlama alaninda basarili ve insanlarla sohbet rahat almak için anahtardir. Eger vb Ayrica ürünlerini tanitmak için Facebook Reklam kullanacagi bunlari söyleyebilirim Google, MSN, Yahoo gibi ödeme tiklama basina arama motorlarini kullanarak olacagini söyleyin. Net üzerinden çesitli kaynaklardan sunuyor EBM pazarlama teknikleri ögrendim haberdar olun.

Sonra size sirket için sonuçlar veren ve basariyla ürünlerini tesvik ederek nakit girisi getirmek yetenegine sahip oldugunu EBM ortaklik aglari ikna etmisti, onlar tarafindan kabul edilmesi için hiçbir neden yoktur.