en iyi dizin ve Ezines makale pazarlama stratejisi

Makaleler çevrimiçi yazma ve pazarlama muhtemelen web duyurmak ve online ürün ve hizmetlerini tanitmak için en etkili, en uygun maliyetli yoludur. Web uzmanlar tarafindan yazilmis makaleler için doyumsuz bir istah ile bir baski oldugunu.

Iyi makaleler için yalvariyor web siteleri ve Ezines milyonlarca anlamiyla vardir. Insanlarin onlara iyi yazi göndermek istiyorum. Hatta makaleler kullanma izni için web siteleri arama.

Yani, seçmek için hangi sitelerin nasil biliyor musunuz?

Deneyim ve üst Internet Pazarlamacilar birçok konusmalari benim yillarinda, en büyük etkiye sahip olmak için, hedeflediginiz bir 3-katmanli makale pazarlama yaklasimi kullanmaniz gerekir:

1. Ezinearticles.com, Goarticles.com, Ideamarketers.com ve Articledashboard.com gibi büyük makale dizinleri
2. Içerik ile ilgili küçük nis dizin siteleri
3. Kendi web sitesi veya e-posta bültenine kitleye deger katacak nis ezine ve kalite ile ilgili içerik ihtiyaç ve istediginiz web sitesi yayincilarinin

Benim danismanlik müsteri bana birçok kez sormak,? Benim yazi en pozlama alir böylece en okunur Ezines ve web siteleri bulmak için en iyi yolu nedir? Bu kendinize sormaniz ilk soru olmamalidir. Evet, son derece en çok okunan oldugunu ziyaret ve Ezines web siteleri bulmak istersiniz? ama daha da önemlisi, onlarin kitleye güçlü duygusal baglantilari var özel nis içinde web siteleri ve ezine yayincilar bulma odaklanmak istiyorum.

Büyük olasilikla, zaten kendi web sitelerini ziyaret veya Ezines abone vardir. Eger anlamadigim sizin sanayi nis ile ilgili büyük bir ezine olan kisileri biliyorsaniz, ezine dizinleri bol size rehberlik eder net bestezines.com gibi vardir.

Diger stratejiler sunlardir:

– Rakipleriniz Arastirma? makaleler nerede var yayinlanmaktadir?

– Bir Google arama yapin. Sadece sanayi veya kelimeleri makale gönderme takip makalede konuda yazin. Bu? Ben müsteri? S NY Times En Çok Satanlar Listesi 2. noktaya kitap atlama nasil yardimci oldugunu s. Ben? Tibbi makale gönderimleri?,? Google,? Saglik makale gönderimleri yazdiginiz ve? Tiroid bozukluklari makale gönderimleri? ve (pek çok diger siteler arasinda) bir About.com editör için iletisim bilgileri kesfetti? net bugün ilk 50 sitelerinden biri. Teslim aldiktan sonra, editörü Mark Hyman MD vererek, onu tüm liste bir e-posta kitap tanitim püskürdü 1.500 ek opt-in abone ve sadece bir gün içinde çok daha yüksek satis.

– Hangi kuruluslar hakkinda, hedef kitlenizi ait olabilir düsünün. Eger? Müsteri, Mac McIntosh, gibi bir satis kursun uzmani, yeniden o zaman bu Amerikan Pazarlama Birligi gibi bir kurulusa ait hedef kitlenizin sansi çok, çok yüksektir.

200.000 ‘den fazla kayitli kullanici ve etkili karar vericilerin genis bir 2 milyondan fazla ziyaret her yil, Mac McIntosh? S kisa? Web sitesi ile baglamak için mükemmel bir firsat ile onu saglayacak Amerikan Pazarlama Birligi makale yayinlanacak pazarlama topluluk.

– Ve, degil mi nis içinde dergi için siteleri kontrol unutmayin. Daha fazla yayin, uzun vadede daha fazla baski dergi satmak için trafik çekmek için kendi web sitesi için taze, yeni içerik, ariyoruz.

Sadece baski yayinlarda web sitesi ve degil bulunan makalelerin Bu sürekli güncellenmesi yazar ve uzmanlar için daha fazla firsat anlamina gelir. Sizin tarafinizdan yazilmis bir makale Girisimci Dergisi gibi sitelerde yayinlanan ve Dergi annelik sirketinizin ihtiyaci maruz kalma ve güvenilirlik büyük miktarda verecektir.