Ekibinizin sonuçlari artacak Xango egitim ipuçlari oldugunu

En yeni distribütör baslarken yapmak bir hata da etkili bir sekilde, kendi takimi tren kalmamasidir. Çogu zaman, en distribütörler bunu yapmaniz gereken is insanlari ise ve aniden her ay kalan çeklerin büyük miktarlarda için gidiyoruz baslar inaniyorum.

Bu makaleyi okuyarak almak gerekir mesaji size yeni distribütör egitim zaman, yapmaniz yoksa bunu o zaman ulasmak için gidis degildir, egitim ve kisisel üretimini dengelemek için bir yol bulmak zorunda oldugunu sizin Xango is ile uzun ve kalici basari.

sizin Xango is size yardimci olacak üç ipuçlari

1. Yeni Xango distribütörler sponsor üzerinde% 85 konsantre. Eger yeni distribütör ise durdurmak, sonra ekip ayni seyi yapmak ve ne yaptigini durur. Egitim içinde ilk adim takim için iyi bir örnek olmaktir.

2. Onlara baslamaniza yardimci olacak yeni askerler egitim üzerinde% 14 konsantre. Eger bunu yaparsaniz o zaman isinizde üretken olmak için zaman yok olacak, yeni ise egitim üzerinde çok fazla ilgi odagi olmayan, ama bunlari egitim biraz çaba yoksa, o zaman is anlamak asla onlar baslamadan önce ve çikilacak. Bu sizin Xango is hayati-kan oldugu Ekibiniz egitim kanitlanmis ve test edilmis pazarlama stratejileri olusmalidir.

3. Sadece ayrintilari% 1 konsantre ve daha güçlü dagiticilara kalan dis kaynak. Bu Xango en liderleri yapmak önemli bir sey, onlar odakli kalmak böylece bu Xango destek ekibi tarafindan idare izin verir. Is odakli kalmak için yolu dis kaynak saglamaktir.

Ben tahsis bütün dikkatini% 99 alt satirinda artirmak üretken faaliyetleri dogru olduguna dikkat edin. Hiç uzun vadeli, kalan gelir olusturma ve kendinizi kurala bir istisna degildir üretken kalarak Xango distribütör egitim niyetinde eger Network Marketing odaklanmak gerekir.

Baska bir sey çogu insan tesvik ne umurumda degil olmasidir. Network Marketing bir kisi sanayi, is umudu istiyorum ne dayanir oldugundan emin olun. Hemen ürün bunlari satmiyoruz, güven ve umutlari ile iliskiler kurmak.

Peki mekan Pazarlama yardim sizin Xango is patlayabilir? Sen isine gibi düsünen insanlar çekebilecek, sizin tutma oranini artirmak ve umutlari ile uzun süreli bir iliski gelistirmek ve size uplines yöntemlere göre çok daha kolay yeni bir Xango distribütör içine bu yol açabilirsiniz. Soguk arama, 3 ayak kural, zenginlestirilmesi yabanci ve Network Marketing bugünün dünyasinda çalismaz baska bir sey unut.