Eger satis itmek böylece tüm subheadlines sahip olmasi gereken üç temel yönlerini ögrenmek

Satis isinde herkes seni basarili satis istiyorsaniz o zaman güçlü Baslik olmasi gerektigini bilir. Bu hemen hemen bir göz önüne alindiginda, ancak alt basliklar baslik kadar önemli oldugunu farkinda idi. Neden?

Peki ben memnunum bana bu soruyu sordu!

Alt baslik ek gerçeklerle pozisyonunda yapilan açiklamada destekler. Alt basligi zayiftir ve bu son derece zor, imkansiz degilse müsteriye satmak için yeteneginizi yapabilirsiniz sirf güçlü bir baslik harap olabilir.

Sizin satis Alt Basliklar okuyucularin kopyasini adim ve satis süreci görmek ve onlar için ne oldugunu görmek için izin kopyalayin. Hala WIIFM tabidir çevrimiçi olsun veya geleneksel ortamda tüm satis unutmayin. Yani – For Me In It neler. Müsterileriniz açikça görmek ve onlar için hizli bir sekilde ne yapamiyorsaniz, genellikle sadece web sitenizden hareket edecek.

Orada web kopya için alt basliklar kullanmaniz gereken üç önemli yönü vardir ve bunlar:

1. Onlar Sizin Ürün veya Hizmet Kullanimi yararlanin nasil Müsteri göster

2. Müsteri sahip bir sorunu tanimlamak

3. Bir sorun belirlenmesi ve çözümü bir kombinasyonu kullanin.

Bizi alt basliklari gerçek bu üç yönleriyle her kullanmak için nasil bir göz atalim:

1. Eger ürün veya hizmet ile yararlanacaktir nasil müsteri göstermek

Bu yazi için, bize Evden çalisan insanlar için çevrimiçi yedekleme çözümleri satan hayal edelim. Yedekleme, güvenlik, koruma – alt basliklari gibi bazi bir gömlekleri özellikle gibi aslinda bu ve alt basliklari bazi tuhaf olan yapiyorsun sitelerin bir göz oldu.

Bu alt basliklari müsteriye kesinlikle hiçbir sey ifade ve büyük olasilikla malzeme okuma onlari dönecek.

Yani müsteri bizim ilk anahtar yönü için online yedekleme çözümü kullanmanin bir yarari göstermek basit bir kaç örnek yazabilirsiniz:

Burada ali demir firma çevrimiçi yedekleme çözümleri sistemi ile kasirga havlu sirasinda felaket kurtulmus oldu nasil

bir müsteri is vahsi virüs saldirisi sonra online yedekleme çözümü kullanarak, iflastan kurtarildi ögrenmek

Baska kim Macy Itmeli Bisikletler Online Yedekleme Çözümleri kullanarak, bir vahsi Magaza Yangin sonra, 24 saat içinde is geri oldugunu nasil bilmek istiyor.

Bu üç alt basliklari her okuyucuya açik bir yarar saglar. Size yarar degil, özelliklerini kullanarak unutmayin olacaktir. Nihai çözüm bir yarar ve bir özellik dahil olacaktir.

2. Müsteri sahip bir sorunu tanimlamak

Müsteri size onlarin ihtiyaçlarini net bir anlayisa sahip oldugunu kanitlamak yardimci olacaktir sahip oldugu bir sorun ile belirlenmesi. Bu yüzden gibi basliklar olusturabilirsiniz online yedekleme çözümleri önce bizim örnege bakarak:

haftalik elektrik kesintileri muzdarip mi?

Eger sürekli bilgisayarlardan veri kaybediyor?

Eger bilgisayar sistemleri bir kasirga hayatta olamazdi gece endise duyuyorsunuz?

is bir magaza yangindan sonra devam edebilir?

Bu durumlarin her birinde Eger bir sorununuz belirleme ve sorunu ile ilgili bir soru soruyor. Lütfen devam paragraflarda amaci onlari onlarin sorunu çözüm oldugunu anlamaniza yardimci olacaktir.

3. Bir sorun belirlenmesi ve çözümü bir kombinasyonu kullanin.

Üçüncü alt baslik tipi müsteri ürün veya hizmet onlarin sorunu çözmek nasil sahip ve ne sorun bakar. Bir kez daha alt basliklari gibi kullanabilirsiniz bir önceki örnege bakarak:

teyp yedekleme biz sizin için yaptim onaylamak bizim 24 saat online yedekleme çözümü ile, gece çalismis olup olmadigi endisesi uykusuz geceler bir son vermek!

biz is operasyonel saglamak için is verileri bir felaket satisa sunulacak 24 saat içinde garanti

Bu örneklerin her ikisinde de alt basliklari sorunu ve nasil ürün veya hizmet sorunu çözecektir hem belirlemek.

Etkili kopya için anahtar müsteri söylemek hikaye açiktir ve onlarin ihtiyaçlarini karsilayan saglamaktir. Satis gelirleri için ihtiyaç, müsteri ihtiyaçlarini degil, toplanti hakkinda tüm!