Eger AshMax yardim gerekiyor

Bu yazida benim AshMax deneyim paylasacak ve ne size yardimci olabilir. Temmuz 2010 sonunda ben sistemi rastladim ve ne gördüm tarafindan gobsmacked edildi. Ayda 22.300 $ ve sadece 100 gün içinde garantili! Bu gerçek olabilir mi? Ben inanilmaz heyecan ve ben ilk söz bir üst Isverenler duyunca kalbim yaris hatirliyorum edildi. Ilk içine çalistirirken benzer duygular olabilir ve bu, bence, AshMax kolayca pek çok üyesi olur nasil.

Ben Kasim 2010’da bu ayrildiktan sonra AshMax geri asla. Ben söyleseydim Muhtemelen bana inanmazsiniz, ama benim bilgisayarda üyesi canli olmak hemen hemen bütün zaman geçirdim. 100’ün seri ilanlar gönderme ve mektup benim kadar hatlari ise talimatlari. Eger üst hat duymak hiç bir sey ayni zamanda hem de sistemi ile sorun yasiyorsaniz olmasidir. Yukaridaki herkes online pazarlama iyidir. Eger üst hat asagi hissedebilirsiniz ama sadece degilsin.

Burada pazarlama teknikleri bazi benim üst hat ve sponsorlar bana kullanmak söyledi takip oldugunu. Ayni söylendi olmadigini görmek. ‘Seri ilanlar Mesaj’, ‘listemde E-posta herkes’, ‘kullanimi Facebook ve Twitter tanitimi için’ ve ‘Youtube’, ‘katilmak ve güvenli listeleri kullanin’. Simdi, sistem pazara bu seçenekleri kullanarak zamanda büyük görünüyordu ve ben hepsini yaptim. En iyi sonuçlari en az ve sadece sisteme birkaç ise basardi.

Sahsen ben çok 20 gün kurali sevmedigim. Ise 5 yapmadigi için 20 gün sonra üye çikarma sadece deli. Onlari aramak gibi ‘lastik likid’ kaldirir, ama ayni zamanda da sistemden motive ve kararli çevrimiçi pazarlamacilar kaldirir. Ben inanilmaz AshMax ile belirlenir ama yine de basarisiz oldu ve bu oldu tek nedeni o zaman pazarlama egitim benim eksikligi oldu. Sadece yerine bunu yaparken içine zorbalik olmanin ise 5 sonra üye olmak için para, ben ortalama ama motive pazarlamaci sisteminin gelistirici ve ‘üst köpek’ den çok daha fazla yardim almak olacagini hissediyorum.

Ben simdi iyi ve burada yapiyor oldugumu is firsati çalismasi yapilan bir kaç sey vardir. Ben dogru pazara nasil insanlardan bu ögrendim.

Asagida, bu basit adimlari kullanarak, bir Referans baglantinizi insanlarin ise çalisiyorum olmadan yaklasik 50 gün içinde benim simdiki mlm is firsati katilmak için 40 kisi aldik.

1: Ben gelecegi için degeri içeren benim çok kendi web sitesi kurdu.

2: Ben arama motorlarinda en üstüne siteme almak için çalisti.

3: Ben bana katilmak insanlar için iyi bir deger ve egitim vermek.

Bu adimlarin her birinde biraz yapmak zorunda, ama çalisir ve hepimiz istiyoruz. Çok uzun sürer gibi simdi size tüm açiklayamam ama kendiniz arastirarak bu nasil görebilirsiniz. Herhangi bir mlm en basarili çocuklar çalisirsaniz, genellikle de bu adimlari izleyin.