e-posta otomatik yanit amaciyla

e-posta otomatik yanit amaciyla

Sadece internet pazarlama disari basliyoruz, gerçekten otomatik olarak yol ile iletisim bir sistem olan düsünmüyorum. Eger yol almak ve belki de hepsini bazi bire bir ilgi odaklanarak nasil düsünüyorsun. Eger devam gibi, listenizi olusturur ve hepsini takip edemez fark, daha sonra birçok e-posta otomatik yanit birini seçerek bir zorunluluk oldugunu biliyoruz. Otomatik cevaplama ayni zamanda “mailbot” veya “autobot”, “e-posta cevap” olarak adlandirilir. Ama hepsi temelde ayni seyi yapmak. Onlar almak ve düzenli olarak potansiyel müsteriler ve müsterileri ile iletisim saglar.

E-posta Autoresponders Eger karar bu önceden planlanmis araliklarla alicilarin büyük bir kitle için bilgi göndermek için izin verir. Bunlarin ortak temel özellikleri sunlari yapabilirsiniz:

1. Tercih formu doldurunuz kez veri tabani dogru yöneltir otomatik ekleme alin. Olusturdugunuz formlari sizin müsterilerden istediginiz bilgi türüne göre özellestirilebilir. Onlardan sormak daha az bilgi, daha büyük olasilikla onlar formu doldurmak için oldugunu unutmayin. Eger anahat rengini hatta GÖNDER butonuna metni degistirmek böylece formu grafik kendilerini bazi Autoresponders üzerinde özellestirilebilir. Form olusturulur ve web içerigi yerlestirilir sonra, birisi doldurdugu zaman, otomatik olarak form olustururken belirttiginiz listede yer alacak. Bu form “is istemciler” için kaderinde Yani, daha sonra, bir kez birisi o / o otomatik olarak kisiler bu grupta yer olacak, formu doldurur.

2. Otomatik olarak Programladiginiz zamanlarda bilgi sunmak. Bir kez kursun almis, onlar bunlari almak için programli oldugunuz e-posta serisi baglanacaktir. Bu kisinin forma tercih etti En kisa sürede, o / o otomatik olarak önceden olusturdugunuz sizden bir Hosgeldiniz e-posta alacaksiniz. E-posta otomatik yanit çift tercih durumunda, öncelikle opt-in onlari gerçekten bilgi isteyen dogrulamak için sorar bir “izin onay” e-posta gönderecektir.

3. Iletisim için döviz kaydedin. Her kisi ve bu kisiden gönderilen e-postalari gösteren bir rekor olacak.

4. Aninda olusturmak ve seçim alicilari için “patlama” mesaj göndermek için yetenegi var. Bir sey sizin abonesi için önemlidir ve programlanan mesajlari degil hissediyorum gelirse, yine ayni anda hepsini bu konuda bildirebilirsiniz. Bu bir patlama e-posta olarak adlandirilir. Bunu bir kez yazmak ve tüm liste için “patlama” da olabilir.

4. Çok özel listeleri olusturun ve yol düzenlemek. Autoresponders da çok organize olarak idari fonksiyonlari ile son derece yararli olabilir. Sen neden bir kaydini tutmak ve hatta son mesaj sayisina göre verileri düzenlemek, ülke, e-posta, durum, vb sadece bir dügmeye tiklayarak için birden çok liste olusturabilirler.

E-posta otomatik yanit Internet pazarlama basarili zorunda degil göze alamaz araçlardir.