Dogru yazi göndererek baslamak gerekir 3 gösterisli nedeni now_

Ücretsiz makale dizinleri internette benim is basarisi için önemlidir. Ben yüksek hacimli orada benim makalelere göz koymak deneyin. Bu klise “nicelik degil nitelik” duydum. Peki, bu benim kendi amaçlari için söyleyerek, “kalite ve miktar” adapte ettik. Hatta en küçük nis içinde sasirtti okuyucuya deger saglamak için hakkinda yazmak kadar çok sey var. Sen bir makale, bir ay, ya da bir makale, bir hafta, ya da bir makale bir günde yazabilir ve sitenize trafik büyük bir fark göreceksiniz. Ben 10 kaliteli makaleler bir gün yazmaya çalisin. Bu zaman ve adanmislik bir sürü sürer, ama bana kolay geliyor bu yüzden uzun zamandir yaziyorum. Bir süre sonra, çok size kolay gelecektir.

Küçük konusma ve kisa sürede yazi göndererek baslamak gerekir neden yeterli miktarda.

tumturakli neden # 1: trafik olusturmak

Bildiginiz gibi, makale dizinleri sitenize trafik artirabilir. Ne bilmediginiz ürettigi trafik biraz tahmin edilebilir olmasidir. Ben yazmak ve makale göndermek bugün ve ileri her gün siteme getirecegi yaklasik kaç kisi biliyorsunuz. Bu güçlüdür. Bu sekilde kaldiraç kendi trafik olusturmak için makale dizinin okuyucu olabilir. Eger bir makale (ortalama) her gün sitenize bir kisi getirmek olacagini biliyordu düsünün. Simdi, bir yil boyunca her gün bir makale yazdi hayal, daha fazla veya daha az, sitenizi ziyaret 365 makale ve 365 kisi olacaktir. Eger, bir yil boyunca 10 makaleler günde yazdi Simdi düsünün … siz anladiniz.

tumturakli nedeni # 2: arama motoru siralamasini

Bir orta ölçekli küçük nis çalisiyorsaniz size “organik makale pazarlama pazarlama stratejisinin önemli bir bölümünü (sadece sen bilirsin, ne zaman arama motorunun organik arama sonuçlarinin ilk sayfasina web sitenizin almak gerekir Arama sonuçlari “bir kurus maliyeti yok olanlardir. Eger Google Adwords veya Yahoo Search Marketing kullandiysaniz,) yaptiginiz gibi ilk sayfada olmak ödemek zorunda kalmazsiniz. Çesitli makale dizinleri teslim iyi yazilmis, iyi kaliteli makaleler bir yigin (belki 20 veya 25) sitenize küçük bir nis içinde belirli anahtar kelimeler için arama sonuçlarinin ilk sayfasinda olacagi neredeyse garanti olacaktir. Tabii ki, yazmak için hangi anahtar kelimelerin bilmek zorunda ve bu muhtemelen ögrenmek zorunda en büyük hüner. Ben bu yazida anahtar kelime arastirma girmeyecegiz, ama bunu ögrenmek ve basarili olmak için iyi ögrenmek gerekir.

tumturakli nedeni # 3: görüntü her seydir

Nis ilgilenen insanlar adinizi ve makaleleri bakin ve web sitenizin size alaninda uzman oldugu izlenimini almak için olmak her yerde açilir zaman. Tüm bunlardan sonra, her yerdeler. Harika bir sey, sadece nis bir uzman olmak ve insanlar tüm iyi bu sekilde görürseniz. Olabilir Bu potansiyel müsterileri ile bir iliski kurmaya için önemli bir adimdir. Bu bir uyku yok, insanlar güvenmiyorum birinden bir sey almayacagim.

Yukaridaki yazi göndererek baslamak için üç çok önemli nedenleri vardir. Bu tür EzineArtilces nokta com gibi popüler dizinleri ile baslamak en iyisidir, ama ArticleWeaver nokta com gibi küçük adamlar unutmayin. Hatta büyük siteler küçük basladi. Neden hala bu okuyorsun? Orada alin ve kaliteli makaleler göndererek baslamak ve bunu gerçeklestirmek.