dijital signage_ dünyanin en büyük pazarlama bulus, ama ne oldugunu

Dijital tabela pazarlama ve reklam profesyonelleri bugün için en büyük buluslarindan biri olarak incelendi. Ama nedir? Herkes bir ürün veya hizmet satmak için ya da izleyici bilgilendirmek için olsun, mesajlari iletmek için posterler kullanarak geleneksel yöntem bilir.

Dijital Tabela oynatici kullanarak, Dijital Tabela mesajlari vermeye bu geleneksel yaklasim ve mesaj bir dijital ekranda teslim edilir nasil üzerinde daha fazla kontrol ve esneklik saglar. Dijital Tabela yazilim kolay, ekleme içerigi kaldirmak ve düzenlemek ve hemen içerik dagitim için akisi gerçek zamanli yayin yapar.

Dijital Tabela böyle bir dijital ekran, dijital tabela oyuncular ve bu bilgi, reklam ve bir hedef kitleniz için eglence olarak içerik sunmak için yazilim olarak dijital teknolojinin kullanilmasidir. Bu bilgi, reklam ve diger iletileri gösterir elektronik ekran seklidir. Kanitlar kaçirmak zordur – Bu gözlerinizin önünde kelimenin tam anlamiyla dogru. Gelismis multimedya dijital tabela her yerde hashas oldugunu. Eger etrafiniza bakarsaniz, Dijital Tabela her yerde?

Geleneksel statik isaretleri üzerinden dijital tabela yararlari içerigi daha kolay degistirilebilir, animasyonlar gösterilebilir, ve isaretler bile etkilesimli, içerik ve izleyici uyum saglayabilen vardir. Dijital tabela geleneksel basili isaret ve / veya brosür ile karsilastirildiginda yatirim üstün getiri saglar.

Dijital Tabela reklam ve bilgi dagitimi mevcut yöntemleri degistirmek veya gelistirmek için kullanilabilir.

Nasil Dijital Tabela benim is yardimci olabilir?

Gelisen teslim teknolojisi sayesinde, uygun fiyatli LED, plazma ve LCD
düz ekran görüntüleri, ve giderek sofistike içerik, kuruluslar
Simdi nasil islerini kaldiraç dijital tabela yapabilirsiniz degerlendirilmesi.

. Magaza trafigini artirin.
. Kullanici deneyimlerini gelistirmek.
. Verimliligi artirin.
. Tüketici davranislari etkiler.
. Hedef kitlenizi etkileyebilir.
. Marka imaji olusturmak.
. Müsteri sadakati ilham veriyor.
. Gelir ve kar sürün.

gelir sürücü ve maliyetleri içerir
Kolayca güncellenen görüntüler, fiyatlandirma ve promosyon malzemeleri perakendeciler özel ihtiyaçlari olan özel müsterileri hedeflemek saglanmasina yardimci olur. SAG anda SAG kisiye SAG mesaj. Satis kadar gitmek. Müsteri sadakati artirir. Envanter döngüsü oldugunu. Herkes kazanir. Tüm satin alma kararlarinin% 75.5 satis noktasinda yapilmaktadir. Kategori satis yükselterek dijital tabela sizin lehinize kaldiraç bu kararlari saglar. Giderek tüketici POS dayali geleneksel kartinin yigilmayi görmüyorum, dijital tabela size rekabette öne saglayacaktir.

eklendi gelirleri: satis reklam alani
Dijital Tabela ekranda reklam alani satarak dolar için daha fazla üretir. Üreticileri ile isbirligi içinde çalisarak yeni ürün ve / veya markalarini tanitmak, yaklasan bir sirket veya sponsorlu olay tanitimi, baglanti ve çapraz satis, ya da sadece bu anlayisli teknoloji ile tüketicilerin dikkatini artirmak ve marka bilinirligi yakalamak.

Müsterinin istedigi sey sunun
Dinamik içerik belirli demografik hedef ve istek ve ihtiyaçlarini müsteri promosyonlar maç saglar. Sizin rekabet gelistirir, satis artisi ve müsteri memnuniyeti yükselir.

maliyet tasarrufu
Dijital tabela kullanicilarin mesaj veya kampanya degistirmek her zaman, onlar baski maliyetleri ve islem süresi tasarruf.

Bu dijital tabela biliyor muydunuz …
. Statik tabela 10 kez göz temasi alir
. Yeni ürün satislari magaza içi dijital tabela reklami artirir
% 30 -% 300
. Profilli ürünler için birden fazla% 30 gelir artirir
. % 15 veya daha fazla müsteri algilanan bekleme süreleri azaltir
. Reklam dolar (sadece $ 2 $ 6 CPM) kaydeder

dijital tabela dünyanin is yapma yönteminin dönüstürüyor!