daha saglikli daha yüksek beyin, AOS sihhi olmasini saglama

Onlar büyük büyüyen süphesiz aklini zayiflamasi, AOS performans ile sonuçlanan nedenlerinden biri oldugunu söylüyor. Bu sanssiz Alzheimer, AOS hastaligi gibi hastaliklar var neden Siz yaslandikça, sizin animsama sekil disinda dönüsür, bu. Neyse ki, böylece korkunç zihin bozulma koruma ile temin, zihninizi verimliligi daha iyi size yardimci olabilir zaten taninan yolu vardir.

Bir iyi bir önleme diyet renkli meyve ve sebze dahil edilmesi. Meyve veya sebze parlak renk, daha saglikli ve taze o – böylece, daha iyi. Bu bileceksiniz mümkün gibi, saglikli yemekler antioksidan olan bu yemek bir sonucu olarak vücut sagliksiz toksinlerden kurtulmak yardimci olur. Eger kilo kaybi plani bu tür takip durumda, o zaman yaslandikça her demans hastasi bir% 70 daha düsük olasiligi olabilir.

Vitaminler, özellikle B vitamini ayni zamanda beyin sagligini korumaya yardimci olabilir. B vitamini eksikligi olanlar için, Alzheimer, AOS hastalik ve farkli hastaliklarin bol muzdarip daha yükümlüdür. Yani, düzenli olarak yemek üzerinde vitamin takviyeleri kucaklamak gerekebilir. Gerçekten diyet takviyeleri gerekir gibi hissediyorum yoksa, o zaman B vitamini AOS stok Diger, sizin vücut kullanabilirsiniz, birlikte kahve ve seker ile, bu maddelerin için alkol ve sigara tüketimini azaltmak gerekebilir Bu daha, ayni zamanda daha fazla alici fasulye ve deneyimsiz sebzeler çaba gerekir; Bu B vitamini bakimindan zengindir

Bu önemsiz gidalar gelen tehlikeli yag kaçinmak en iyisidir. Beyniniz ancak bu sicak köpekler yag gelmelidir anlamina gelmez, yag kadar yapilabilir. Sagliksiz gidalar munching bir alternatif olarak, iyi, balik ve findik gibi yag ve omega-3 yag asitlerinin iyi kaynaklaridir tüm bu yemek keyfini çikarin. Bunu durumunda, en büyük sekli muhafaza aklini daha iyi bir olasilik olmalidir.

Stres Saglikli bir beyin gerekiyorsa kaçinmak gereken bir diger sey. Bu nedenle, çok stresli olmaktan ve yol gelebilir drama tüm bunalmis olmaktan kendini korumak gerekir. , Stres baslatin dinlenmek ve sizin fiziksel ve zihin onlar yeniden sarj etmem gerekir zaman vermek için bir yol olarak meditasyon. Ayrica, yeterli dinlenme ve uyku çekmek. Uyku alti ila sekiz saat çok onun Basbakan zihninizi tutmak için tavsiye edilir. Iyi bir dinlenme sonra, egzersiz ve disari ilgili karsilastirilabilir, saglikli eylemlerinde kendini etkilesim gerekir. Bu sizin vücut aktif ve uyanik koruyacaktir.

Eger fiziksel egzersiz Son olarak,, siz de beyin tren gerekir. Her zaman aklini kullanmak – düsünmek ve yeniden düsünmek. Bulmacalar cevaplama ve diger insanlarla sosyallesme, bulmaca yaparak, inceleyerek canli zihninizi kaslari tutun. Düsünme korumak için dizayn edilebilir faaliyetlerinin yükler vardir. Ögrenmek mümkün olacak hangi faaliyet her türlü denemeye deger. Kesfetmek için korkmayin, egitim canli akliniza anahtaridir, gerçek egzersiz AOS.

Bildiginiz gibi, daha saglikli size daha iyidir, beynin de gerçekten ayni sekilde hissetmeye ihtiyaci vardir. Kendinizi fiziksel olarak uygun korumak için tüm iyi yapiyorsun durumda, ayrica uygun zihinsel kendini korumak gerekiyor. Aklini performans zayiflamasi tetikleyebilir tüm bilesenleri mücadele.