Daha önce yapmaniz gereken 3 sey makale yayin siteleri dagitmak

Orada tüm yazar ve olmayan yazarlar için, simdi bu yaratici yazma yetenekleri kadar kazma baslamak için zamani.

Günümüz iletisim teknolojisi ile sitelere nitelikli potansiyel almak ve müsteri haline dönüstürülmesi için en eski ve en basarili yaklasimlardan biridir bilgiye dayali pazarlama, popülerlik gelir. Bu nedenle yazi yazmak için, gönderimler ve yayinlar da popüler aliyorsaniz.

Insanlar daha hizli onlarin makaleleri dolasan görevi yapmak için kullanabileceginiz birçok araç var zaten. Bu içerik daha fazla tanitim almak çok degerli olmasina ragmen, hikayenin sadece yarisidir.

Diyelim ki bazi insanlar önde makale gönderme siteleri içeriklerini yükleme yaptiginiz ortak Blunders bir göz:

1. Bunlari yazmak için nedeni ile makaleleri tanitmak için neden kafa karistirici.

Onlari tesvik konum neden içerik olusturma olarak, 3 önemli faydalar bulacaksiniz; optimizasyon çabalarinin bir parçasidir marka, kursun üretimi ve tanitim,.

Hedef kitlenizi yetistirmektir bir makale yazmak tek nedeni, ancak var. Makalede, bu ilk ve önemli amaci ayrilmis degilse kimse onlari okumak düsünebilirsiniz, çünkü bu üç pazarlama avantajlari elde etmek için basarisiz olur.

Insanlarin onlari kaynak kutusunu tiklatin almak, sonra yazi içinde ne okumak için almak için ilk yollarini anlamaya gerekir. Bu gelismis içerik olusturarak bu elde edebilirsiniz.

2. Makale pazarlama promosyon firsatlari maksimize etmek basarisiz.

Eger yazi siteniz için ek geri üretmek yardimci olabilir zaten biliyor olabilir. Ama ayni makaleden daha fazla ziyaretçi ve daha iyi arama motoru sonuç alabilir biliyor muydunuz?

Stratejik yerlerde anahtar kelimeler Mansiyon. Sadece onlari abartmak degil emin olun. Hatta bazilari da güçlü bir yaklasim olan çapa metin kullaniyorsunuz. Ama dizinleri çogunlugu bu destekleyemez farkina varmalidir.

Sitenize baglantilari ibaret degildir unutmayin. Yazinizin pazarlama basarili bir parçasi web sitesi ziyaretçilerinin çok sayida yayincilar tarafindan yakalandi almak, ve isin yüksek kalitesi nedeniyle diger markalar yararlanarak becerileri kazaniyor.

Ama bunlar cüzdan kadar para koymayin. Gelir artirmak ve sadece sitenize ziyaretçi sayisini artirmak degil bir firsat haline makale pazarlama çabalari dönecek daha unsur vardir.

Bir plan ile baslayin ve yazi size sahip planlanan amaca hizmet edecektir emin olun.

3. Okuyuculariniz yardimci olmayacaktir içerik yayinlama.

Belki yazi yazma sürecinde, size ihtiyaciniz olan tüm web sitenize geri oldugunu düsünüyorduk. Ve neden olabilir herhangi bir ziyaretçi bir bonus.

Bil bakalim ne oldu? Tüm makale bankalar ve dizinleri otomatik pilot içerik kabul edecek. Birçok durumda, onlar aliyor içerigi bazi kurallar ve gereksinimleri vardir.

Eger dizinleri diger insanlarla paylasmak istediginiz makaleleri olusturarak için yayinlayabilirsiniz sitelerin sayisini artirabilirsiniz. Sadece aninda potansiyel izleyici artirmak için bir yüz bin ziyaretçi ile bir yayincinin alir.

Eger makale promosyon sizin için en etkili yolu çalistirmak istiyorsaniz yayincilarin yayinlarinda gereken yazi yazmak. Bu ayni zamanda tipik kurallar, yazim kontrolleri, iyi bir tema üzerinde arastirma ve hatta sizin adiniza iyi içerik üretmek için bir yazar almak takip etmek anlamina gelir.

Uzun vadede, tüm gerçekten sizden tercih meselesidir. Geri artan baglantilardan ama bir çok temel düzeyde küçük bir pozlama elde baslayabilirsiniz. Ya da yüksek kaliteli içerik yapmak biraz daha fazla zaman harcama büyük maruz kalma yarar.

Kendi seçim olacaktir. Bu dizinleri teslim bir yazi insanlar bir ince grubuna yönelik yüksek hedefli içerik olanlar gibi maruz kalma ayni derecede gelistirmek anlamina gelmez gerçeginin farkinda olmayabilir.

Bu iki ve kesinlikle makale türlü yazmak ve yayinlamak için bilmek yardimci olacaktir arasindaki ayrim kesfedin.