daha iyi satis sonuçlar için gelen pazarlama kullanmak

Önce çok büyük olasilikla halt gelen pazarlama ne düsünüyorsun? Bir süre için yaklasik edilmis ama yakin zamana kadar büyük maruz olmamistir.

Geleneksel pazarlama veya “giden pazarlama” disa pazarlama mesajlari patlatma edilir. O kadar TV reklamlari, gazete ve dergi ekler, dogrudan posta, e-posta pazarlama ve seklinde olabilir. Bu geleneksel yöntem çevreleyen büyük soru nasil mesajinizi duydum ediliyor biliyor musunuz mi?

Gelen pazarlama sirket veya seçtiginiz alanda “konu uzmani” olarak kendinizi kuruyor. Eger potansiyel müsteriler mevcuttur, ariyoruz,, ilgili zamaninda ve güncel bilgiler yapmak, ve onlar bulacaksiniz. Bunu yaptiklarinda dogrudan Sundugunuz ürün veya hizmet ile ilgilenen bir umudu var.

Bu o zaman bu sadece elde pozlama neden, yeni bir kavram degil mi? Dedigi gibi Tek kelimeyle, gürültü. Her gün bu istedigimiz bilgilere almak için gürültü ile siralamak için imkansiz bize atilan bilgi böyle bir fazlaligi vardir. Biz e-posta pazarlama, TV reklamlari hepimiz sessiz, dogrudan posta bu mükemmel bir 2% isabet orani saglar bile. Ile ali var Biz malzeme ile gömülü!

Geleneksel pazarlama yöntemleri yatirim kabul edilebilir bir getiri görmek için daha da zor oluyor.

Eger pazar dikkatini alamiyorsaniz, bunlari ürün veya hizmet düsünelim onlari yalniz satin alamiyorum.

Kitabimda, Bottom Line Focus, ben pazarlama size sagliyoruz ürün veya hizmet ihtiyaci neden pazar egitmek için platform olma hakkinda konusmak, ne satin almaya karar zaman kendi para için en yüksek degeri elde etmek için aramak için.

Iyi satis sonuçlari dogru bir sonraki adim, özellikle piyasada kendilerine sunulan ürün ve hizmetlerin tüm, sizin en iyi degeri ve bariz bir seçim oldugunu onlara ikna edici.

Birisi uzun zaman önce söyledigim gibi, “daha iyi bir fare kapani ve dünya kapiniza bir yol yendi insa”. Bu güncelleme ve anlamli bilgiler ve dünya saglamak söylemek web sitenize bir yol yenecek.