Daha iyi makaleler için alti basit kurallar

Madde pazarlama blogcular ve sitelerin reklamini yöneticileri için en etkili ve popüler yöntemlerden biri haline gelmistir, ne yazik ki bu da kötü tasarlanmis ve kötü yazilmis makaleler yayimlanarak bir artisa yol açiyor. Bir “insan düzenlenmis” makale listesi yöneticisi olarak ben pek çok makale yorumlayan firsat var ve birçok yazar noktasi eksik oldugunu açik görünüyor.

Ben çok sayida dizinleri, analiz ettik makalelerin binlerce, ben çogu ayni yinelenen sorunu var ve bu oldugunu bulduk … bir kelime veya kelime asiri tekrari, ben yazar bu arama motorunun robotu sayfasina analiz zaman onun / onu makalede öne çikmasini saglayacaktir inaniyor eminim.

Gerçekte, onlarin sonuçlarinin alaka düzeyini artirmak amaciyla, arama motorlari sik sik liste için politikalarini ve kriterleri ayarlamak gerçegi göz önünde bulundurarak, bu uygulama çok iyi istenen etkiyi ters olabilir ve “Yazarlar eksik demek bu yüzden noktasi “.

Hatta dizinleri çok sayida sunulan bir kötü yazilmis makale büyük olasilikla üretmek sonuçlari, ancak daha az dizinlere teslim iyi yazilmis ve idam makale, diger blogcular ve yöneticileri tarafindan daha haber almak ve bu makalenin içerigini içerik eslesirse ihtiyaç olacaktir böylece yazar daha ve daha kaliteli geri vererek kendi sitelerinde makaleyi yeniden yayinlamak için tercih edebilir.

Anahtar kelimeler ve ifadelerin asiri tekrari büyük bir sorun iken, bu kadar tek o isiginda asagida “daha iyi Yazi yazma için alti basit kurallar” listesini veriyorum degildir.

1. Basligi için içerik ilgili Üyeler: Baska bir deyisle, asiri kilo 30 £ dökülme okuyucu gizli vermek üzere oldugunuzu basliginda tavsiye etmem, o zaman sadece adini tekrar daha sonra onlari bir diyet ürünü satin almak için söyle ürün bir düzine kez. Okuyucu geçerli bilgi vermek ve diyet ürün satin alma avantajlarini açiklar.

2. Eger paragraf makaleler yapisi: Her zaman bir paragraf fren (iki kez girin tiklayarak veya etiketini kullanarak) Bu okuyucu için daha kolay ve daha görsel olarak çekici düzen olusturur her paragraf ayirin.

3. Lütfen yazim denetimi çift: Yazim ve dilbilgisi önemlidir, hiçbir webmaster yeniden yayinlama ya da is syndicating önce hatalari düzeltmek için zaman istiyor. Isinizi reddetti almak için en hizli yollarindan biri yazim hatalari ile yazi göndermek için, hatta bazi dizinleri “kara listeye” alabilir, bu nedenle her zaman çift kontrol edin.

4. Baglantilari olan makale doldurmayin: Dizinler genellikle maddenin vücutta fazla iki ya da üç baglanti ile makaleler azalacaktir. Bagli kurulus baglantilari gelince, en dizinleri bir ortaklik programi dogrudan yol ve hiç kimse böyle bir makale yeniden yayinlayacak baglantilar ile makaleler kabul etmez.

5. Lütfen makale uzunlugu: Yazinizin ideal, 500 ve 1600 kelime, iyi insa ve bu uzunlukta makaleler internette yayinci tarafindan tercih edilmektedir yazili arasindaki uzunluk tutmaya çalismalisiniz, en az 250 kelime uzunlugunda olmalidir.
6. Son ama çok az gelen: böylece çok daha degerli hale, akilda okuyucu degil, arama motorlari, okuyucu bulur ve o / o bütünlük içinde okumak olasiligi daha yüksektir ilginç ve bilgilendirici yazi ile yazi yazin sizin için kaynak, okuyucularin ve tabii ki yeniden yayinlamak için seçebilirsiniz yöneticileri.