cpa pazarlama, kopyalamak ve kar için yol yapistirin

En PPC baslayanlar otomatik olarak Google’in trafik her zaman oldugu varsayilabilir o sehirdeki en büyük oyun, çünkü en yüksek dönüstürücü ve en karli. Onlar yanlis olur. Aslinda, kullanimi daha kolay daha ucuz ve hatta bazen daha karli Google Adwords daha olabilir orada diger ödeme tiklama basina reklam aglari vardir.

En sik gözden kaçan biri MSN AdCenter oldugunu. Haklari, bu pek sahibi ve Microsoft tarafindan isletilen oldugu göz önüne alindiginda, karanlik olmali, ama sasirtici birkaç pazarlamacilar MSN sundugu reklam firsatlari yararlanilmaktadir.

Tabii, MSN online arama trafiginin% 10’dan daha az olabilir, ama yine de ayda ziyaretçi yüz milyonlarca miktarda oldugunu. Dahasi, MSN ziyaretçilerinin kalitesi, bir pazarlamaci bakis açisindan, çok yüksek – bunlarin yüksek oranda yeni online alisveris yaptik.

MSN AdCenter gibi stymy birçok acemi ortagidir pazarlamacilari bu daha agir kurallar ve düzenlemeler bazi yoklugu olarak yeni baslayanlar için idealdir bazi yetenekler. Reklam kalitesi kurallar olsa da, MSN AdCenter üzerinde endiselenecek hiçbir “Google Slap” yoktur. Reklamlar gizemli çalismasini saglamak için tiklama basina 5 $ veya $ 10 teklif talep baslatin ve fiyatlari genel birçok durumda Google Adwords kiyasla çok daha ucuz olabilir tiklayin olmayacaktir.

Google Adwords aksine, Adcenter belirli bir açilis sayfasina anahtar kelime baglanti için tek bir reklamveren, bu nedenle tasarlama sorun gitmek için herhangi bir yükümlülük altinda oldugunu gerektiren herhangi bir kural vardir – MSN AdCenter üzerinde Ortaklar reklam da dogrudan baglanti konusunda endiselenmenize gerek yok kampanyalariniz için bir sikmak sayfa.

Beni yanlis anlamayin – Google Adwords ve, bagli kuruluslari için büyük bir reklam platformu olmaya devam edecektir. Hatirlanmasi gereken sey, boyutlarina ragmen, Google olmadigidir olmak-tüm ve sonu tüm online reklam ve bagli kurulus pazarlama – firsatlar konusunda çok daha büyüktür.

MSN AdCenter en iyi sekilde nasil ipuçlari ve teknikleri, ZeroFrictionMarketing göz atin. Eger artilarini sirlarini biliyorum Bir kez tam anlamiyla kesme ve tam zamanli çevrimiçi gelir için yol yapistirma gibi, hissedebilirsiniz.