Çin pazar kaynak ve 2007 uygulama raporu açti

LED teknolojisi gelistirme devam ediyor ve düsük yakit tüketimi, uzun ömürlü ve çevre koruma avantajlari gösterdigi gibi, uygulama Simdi ekran panelleri, aydinlatma, arka isik, otomobil isiklari ve trafik isiklari, vb gibi daha fazla potansiyel alanlara ilk gösterge isigi kaymistir LED aydinlatma çesitlendirilmis bir sekilde gelisiyor. Normal parlaklik için talep hala LED pazar Chinas ilk sirada yer aliyor, ancak, LED yüksek parlaklik ve süper yüksek parlaklik pazar daha büyük bir potansiyele sahiptir. Geleneksel kirmizi ve yesil LED yaygin Çin’de çizilir. AlGaInP LED hala ana ve GaN LED keskin artmaktadir. 2005 yili dünyanin en LED ve LED ekranlarin 18.4 bir büyüme orani tanik oldu. Sadece Çin’de çikis 2007.With üretim nasil kaliteli tedarikçi bulma emin olabilirsiniz, yilda% 30 büyüyerek 65 milyar adede ulasmasi bekleniyor? Hangi tedarikçiler iyi ihtiyaçlarinizi karsilamak için konumlandirilmis?

68 önde gelen tedarikçilerinden profilleri sahip bu rapordaki tüm cevap almak, rekabetçi kalmasini saglamak için ihtiyaçlarinizi karsilayacak sirketlerin kisa. Ayrica, derinlemesine sanayi ve bölgenin önde gelen tedarik merkezlerinden ürün trendleri, üretim ve fiyatlandirma tahminleri ve kapsama dahil olmak üzere piyasa bilgileri okuyun.

Kendi üretim yetenekleri hakkinda ayrintili bilgi, QC ve test tesisleri ve Ar-Ge stratejileri içeren anakara Çin ve Tayvan 22 ilk kademe LED ve LED ekran üreticilerinden tarafsiz ve derinlemesine profilleri,. Kisisel fabrika ziyaretleri ve üst düzey yöneticiler ile görüsmeler dayanarak, bu bilgiler baska hiçbir yerde kullanilabilir.

Bu aylik üretim çikis, önemli ürün, önemli ihracat pazarlari ve Ar-Ge gibi temel kaynak bilgi vurgulayarak ilave 46 tedarikçi kisa profilleri, yil için odak
Anahtar özellikleri, tam renkli resim ve siparis bilgileri içeren en çok satan ihracat modelleri 66, At-bir bakista bilgi.
Çip ve HB LED kapsayan önemli ürün egilimleri bir özel bir görünüm. Bu, tüm-yeni bir rapor kapaklari: IR LED, renk / beyaz LED, LED lambalar, LED ekranlar, LED isiklar / küme lambalari, HB LED’ler, görünür isik LED, çip LED’ler ve LED lamba / göstergeleri