çatlamak nis pazarlama için e-kitap-bazi adimlar

Crack On Nis Pazarlama Andrew Hansen tarafindan bir e-kitabin basligidir. Onun konu (muhtemelen basliktan tahmin edebilirsiniz gibi) nis pazarlama popüler bir konudur. Basliklari gitmek gibi, bu bir “Ölümü” ve “Killer” kitap ama sok son akisi olarak off-koyarak ve keyifli olmak yok sayilir dikkatini çekmek sleaze neredeyse, bu yüzden ödenekleri yapilmalidir. Satis sayfasi içerigi, ancak, bana benim $ 47 ile üst kismina almak için yeterli ilgi çekici oldu.

Crack On Nis Pazarlama için satis sayfasi kendi pozisyonunda sorar:

“Kolayca size $ 3600, yil kazanilan tek sayfalik web sitesi olusturmak için nasil bilselerdi …

Eger bilseydi sadece bir gün bu sitede olusturabilir …

Bu site sadece birkaç gün içinde cebinde nakit koyarak olacagini … bilselerdi

kaç site yapmak istiyorsunuz? ”

Satis sayfasinda daha fazla Crack On Nis Pazarlama gibi üzerine dayanmaz taktik bir listesini verir: Clickbank … “uzun kuyruk” anahtar kelimeler … ödenen reklam … Myspace, Craigslist, Ask, Yahoo Answers ya da baska bir “FAST TRAFIK” yöntemi … yazilim içerigi bir milyon sayfa olusturmak veya bir milyon geri almak için … gizli arka kapi, siyah sapka teknikleri arama kandirmak için motorlar … Videolar sitelerini tanitmak için … baskasinin trafik yararlanarak

Andrew Hansen, Crack On Nis Pazarlama yazar simdi evden çalisiyor ve onun büyük nis pazarlama basarisi sirlarini paylasmak için hazirlanan, “20 olgun yaslilik” çalisan emekli söyler. Ben ve ile ayrilmadan önce küçük bir arastirma yaptim daha detialsme Andrew Hansen benim için yeni için, gerçekten, Bay Hansen ciddi bir internet pazarlamaci olarak görünüyor.

Ben satis mektubu sevdim ragmen, dürüst olmak gerekirse, ben bu kitabi Bum Pazarlama bir rehash baska bir sey olacagini süpheli yapti. Ben, ancak, hos bir sürpriz oldu: Crack On Nis Pazarlama ki çok daha fazlasidir. Aslinda nis web siteleri ve bazi basit ama güvenilir (ve mükemmel mesru) SEO tekniklerinin kullanimi olusturmak için ayrintili talimatlar içerir.

“Önce Bu görmedim gibi Yüksek Kar Nis Pazarlama” kapak vaat ediyor. Oldukça bu sözü kadar canli degil ama bazi özgün özelliklere sahiptir. Crack sisteminde Nis Pazarlama biri önemli özelligi para kazanmak için güvenli bir plan sunar ve sermaye ve diger pazarlama sistemleri (örnegin Gün Is Killer) ile bulunabilir nakit akis problemleri baslatmak için gereksinimini ortadan kaldirir olmasidir.

Crack On Nis Pazarlama iyi yazilmis ve (hatta kisa bir giris ücretsiz yutturmaca oldugunu) hype canlandirici ücretsiz edilir. Ciddi giris ve baslikli kisa bir bölüm sonra kitap noktasina dogru alir “Neden Crack On Nis Pazarlama Yani Büyük mi”, Crack On Nis Pazarlama yapmak için tam olarak nasil, en ince ayrintisina kadar, “büyük sir” sunar ve açiklar .

Kitap iyi organize edilmistir. Bu adim nis web siteleri ve tanitim, karli nis bulma bina yöntemleri adim ayrintilariyla üç ana bölümden olusmaktadir. Nis pazarlama is gidip büyüyen tutmak için nasil bir baska bölümü bulunur. Kitap iki kisa ama çok kullanisli bölümleri ile sona erer. ziyaret için detiae ilk talimatlari boyunca söz konusu kaynaklara tiklanabilir baglantilar listesi. Bu liste kaynaklari uygulamak ve hizli basvuru için harika için bölüm sirasina göre belirtilmistir. Son bölümde Crack üzerinde Nis Pazarlama için adimlari ortaya koyan bir “masa”, bu nedenle fevkalade tembel kisi bile kendi kontrol listesi yazmak gerekmez.

Sonuç:

Ben Crack On Nis Pazarlama eklenen görmek istiyorum tek sey bir WordPress ögretici bir baglantidir.

Bu basit, teknik olmayan bir sekilde yazilir ve gerçekten herhangi bir ön bilgi ya da deneyime sahip okuyucu gerek kalmadan ayrintili olarak adim adim seyler üzerinden gitmek için bu yeni baslayanlar için harika bir kitap. Crack On Nis Pazarlama yeni baslayanlar için yeterli temel olmasina ragmen, daha önce ciddiye nis pazarlama almamis deneyimli pazarlamacilar hayal kirikligina ugratmayacak.