büyük geri için makaleler yazmakta – büyük trafik – büyük kar

Yazi yazma pazar ve web sitesi ve ürünlerini tanitmak için harika bir yoldur. Eger dogru yaparsaniz Aslinda, size arama motoru siralamasini, maruz artirmak için büyük trafik ve banka hesabiniza pompalamak için büyük gelir artirmak için büyük bir geri alabilirsiniz. Ancak, her bir hedef için teknik biraz farkli.

Ben ele alacagiz Ilk teknik geri sayisini artirmak ve arama motoru maruz gelistirmektedir. Bunun için, mümkün oldugunca makale dizinleri ve web siteleri en büyük sayi halinde makale almak istiyorum. Yazdiginiz her makale ile, kaynak kutusuna sitenizin adini içeren bir metin baglanti içerir. Sitenizin Örgü Heavenly Wool.com ise Örnegin, metin baglanti demeliyim; ‘. Örgü Heavenly Yün’ Buna ek olarak, mümkün oldugu kadar çok dizinleri için yazi göndermek gerekir. Ben geri için göndererek am 125 ila 150 arasi sitelere yazi göndermek. Her gün bu kadar çok basvuru yapmaniz gerekir, ama bir kez her ay yaklasik backlinks için yazi göndermek için çalismayin.

Trafik için yazi yazarken, teknik biraz farklidir. 20 ile 25 büyük makale dizinleri için yazi göndermek. Lütfen kaynak kutusuna en fazla iki baglantilar içerir. Ilk baglanti web sitenize insanlarin yönlendirmelidir. Ikinci bir baglanti içerir, bu size tanitiyoruz bir ilgili ürün isaret etmelidir. Sadece bir baglanti da dahil olmak üzere, size sitenize gidis olsun tiklama sayisini en üst düzeye çikaracaktir. Bu trafigini artirmak için en iyi yoldur. En çok trafik almak mümkün her gün en az bir yazi yazin.

Gelir için Yazma biraz farkli bir strateji gerektirir. Yine, 20 ila 25 büyük sitelere yazi göndermek gerekir. Ancak bu durumda, her bir kaynak kutusuna üç baglantilar içerir. Önce baglanti sikmak sayfa isaret etmelidir. Bu listenizin boyutunu artirir ve gelecekte büyük kar yapmak için firsat saglayacaktir. Ikinci ve üçüncü baglantilari tesvik oldugu ürünleri okuyuculari yönlendirmelidir. Kendi ürünleri veya bagli ögeleri kullanabilirsiniz. Bu strateji optimize etmek için, iki ya da üç makale her gün sunmalidir. Sadece bir yazi bir gün gönderme tamam çalisir, ancak ilerleme çok daha yavas olacaktir.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim özgür ebook alin ve online para kazanmaya baslamak!