büyük bir basari için nakit hediye ipuçlari

Onlarin hediye kamçilamak için “Eger zorunda degilsiniz bu yüzden umutlari ulasin” Her gün yeni ve daha karmasik nakit hediye programlari “hands-off” veya, “otomatik pilot” gibi ifadeler kullanarak, internet her kösesinde ortaya çikiyor firsatlari. Ben flashback simdi sadece bu konuda konusma olsun, para düsünceler kafamda üzerinden uçan uzak flittered ..

BU VE TAM AÇIK STEER! Ben aslinda çok benim gelecekteki hayal kirikligi, bu görünüste “otomatik” nakit hediye sistemlerinden biri katildi.

Yani o zaman dört ay var ve dört bin dolar sonra. Sonuçlar edildi – hafifçe koymak – biraz daha az az söylemek yüreklendirici karistirarak daha. Sayfa Gözlerimi hizli ben bir gaf yapmisti gerçegine açildi toplumun bir parçasi oldu ama sonra, çok sayida cesur garanti yapti. Benim ilk ders gerçekten çok asagilayici oldugunu kanitladi .. Sey bu “otomatik” hediye kulüpleri tasarimci olmadikça, basarili gerçekten çok maddi olmayan duran olmasidir.

Isin kökü budur. Nakit hediye insanlara veren kisilere dayanir, bu yüzden bu tesebbüsün kisiden kisiye yapilan gerektigini nedenle durmazsa? O baskalari ile ilgili söz konusu oldugunda bazi kisiler dogal olarak daha iyi, çok daha yok donatilmistir oldugu dogru olmakla birlikte hepimiz hala her gün diger insanlar ile etkilesim? Benim varsayim polulation genis bir miktar bu sokakta, ofis ya da alisveris merkezi olup olmadigini bilmediginiz bir kisi ile temas bazi türüne sahip oldugunu ifade etti.

Aslinda utangaç ve içe dönük olarak kendinize bakin bile, ben oran iletisim becerileri için kendinizi kredi vermek çok daha iyi oldugunu iyi oldugunu bahis edecegiz kalir.

Bana künt olmak izin .. Eger potansiyel ve / veya mevcut grup üyeleri ile anlamli ve esit yararli iliskiler olusturmak istemiyorsaniz, o zaman gerçek bir nakit hediye programina dahil olan bir is var. Ekibinizin gerekli can damari oldugunu unutmayin. Bunlar olmadan hiçbir sey yok .. Ben onlar ihtiyaciniz oldugunda biraz yüz zaman istemek için çok fazla oldugunu sanmiyorum.