Burada arama motoru siralamasini iyilestirmek için bakmak gereken bazi seyler vardir

Web sitenizin söhretli olusturmak, böylece arama motorlarindan site ziyaretçileri alma en kolay yolu olabilir. Herkes reklam kelimeler gibi, disari bir kurus harcamadan ile karli olmak olabilir pahali alternatif seçenekleri kullanarak disari mücadele ediyor ise sadece düsün. Ama bunu yapmak için size arama motoru siralamasini yükseltmek yardimci olabilir sadece bir kaç sey yapmak gerekir.

Bu arama motoru siralamasini artirmak için zahmetli degil, tüm bir farkinda olmayacak sorunlarin birkaç onarim yapmak için bir zorunluluktur. Tabii ki bu muhtemelen web sitenizin basarisi için zaman islemek için mutlu olacak biri ise seçenegi var ile basa çikmak istemiyorsaniz. Ancak simdilik size baslamak için bakabilirsiniz isaretçiler bir çift burada listelenen.

Flash sayfalari, resim haritalar ve agir grafik

Bu arama motoru siralamasini yükseltmek için yapabileceginiz ilk sey. Sen agir grafik veya flash animasyon yükler kullanan web sitelerini arama motorlari tarafindan kabul edilen zor bir zaman oldugunu algilamak gerekir. Bu web sitesi dogrulamak ve bu ögelerden herhangi birini, yapmaniz gereken size sorunu çözmek için yapabilir sorunlari vardir olup olmadigini görmek için iyi olurdu.

Bir sey görüntü ile birlikte gitmek için iliskili metin az 200 kelime yok olabilir. Metinsel içerik, Meta etiketleri ve baslik etiketleri bulunan bilgileri maç olacak. Çok önemlidir olarak da metinsel içerik yerini dikkat vermelisiniz olacaktir. Eger agir grafik, animasyon ve JavaScript var bu web sitenizin kodlama içinde temel metin içerik yöntem asagi itecektir.

Hatta yönlendirmeleri, pop-up ve pop-under konusunda dikkatli olmak suretiyle arama motoru siralamasini iyilestirebilir

Yönlendirmeleri arama motorlari için büyük bir kizil bayrak olarak kabul edilir, arama motoru siralamasini artirmak için isterseniz bu konsantre olmamiz gerekiyor. Arama motorlari gerçek içerigi nedir gizlemek için çalismakla yöntemi olarak yönlendirmeleri bakin. Size rütbe degildir ve eger herhangi bir gerçek trafik almak için yeterince yüksek olacak degil bu çünkü öyle. Ben jüri ben pop-up ve pop-under gibi ele karsi konular üzerinde olmaya devam etmektedir diyebilirsiniz. Web sitenizde bu uzmanlik kullanan konusunda çok dikkatli olmak istiyorum nedeni budur.

Eger arama motoru siralamasini artirmak yardimci olabilir site haritalari kullanabilirsiniz

Web haritalari iyi arama motoru yerlesimi almak için harika bir yoldur. Bir kez arama motorlari oldukça kolay dizin size yetenegine sahip ve rütbe bir site haritasi kullanin. Site Haritalari düz metin olarak web sitesinin tüm bölümleri tanimlar. Sayfalariniz böyle çizilen zaman arama motorlari çok daha iyi web sitenizde daha iyi bir zaman kategorize içerige sahip. Siz de web sitesi farkli ilgili sayfalara baglayarak neden yardimci olabilir, ya da ne birbirleriyle denir.