Bu 3 zamanki anahtar kelime arastirma hatalar her yapabilirim

Çevrimiçi pazarlamacilar kati anahtar kelime arastirma yapmanin önemini biliyoruz. Anahtar kelime seçimi çok arama motoru siralamasi üzerinde etkisi ulasan olacak ve dolayisiyla trafik kitle size commonsearch motorlarindan çizmek edebiliyoruz. Anahtar kelime analiz yapmak için kesin yöntem hakkinda bilgi daha, daha basarili sitenizi olacak.

Acemi Internet pazarlamacilar onlar ilk baslayan zaman yapmak olasidir bazi yaygin hatalari vardir. Bu yazida üçü bir göz atin ve bunlari önlemek için nasil bazi ipuçlari verecektir.

Anahtar kelimelerin seçilmesi için ‘deneme-yanilma’ üzerine dayanarak. Bize mum nis için bir örnek olarak yapmak kullanalim. Sen mum yapmak için nasil bilgi sahibi. Sen kiz izci ögrenilen ve yil boyunca evde mum yapmaktayiz. Eger mum yapimi malzemeleri pazarlayacak bir web sitesi yapmak için seçin. Deneyim ve basarili durum sizin yil bagli olarak, anahtar kelime olasi bir liste ile geldi ve sitenizin içerigi konsantre kullanir. Her neyse bir süre sonra gerçekten size almak gerekir hissediyorum trafik düzeyi çizim olmadigini görüyoruz. Anahtar kelime arastirma eksikligi gösteriyor. Eger önsezi göre yerine potansiyel müsterilerinize aslinda arama motorlari içine giriyoruz ne göre arama terimleri seçtiniz.

Sadece ücretsiz anahtar kelime arastirma uygulamalari kullanan. Yani arastirma biraz yapmak ve Google Adwords Anahtar kelime araci adli ücretsiz bir anahtar kelime analizi uygulamasi kesfedin. Sen pazarlamacilar bir çok anahtar kelime arastirma için bagimli duymak, bu nedenle bir deneyin. Deneme yanilma anahtar kelime listenizi almak ve ücretsiz anahtar kelime araci için onlari takin ve bir ampul gibi basinizin üzerinden devam ediyor. Anahtar kelime digerlerinden daha iyi trafik almak hangi kesfetmeye baslar, ve hatta büyük trafik aliyorsaniz biraz daha ilgili arama terimleri kesfetmek ama çok fazla rekabet yok.

Ay sonra ayni anahtar kelimeleri ay ile yapistirma. Eger anahtar kelime arastirma bitirdikten sonra, tamamlama duygusu hissediyorum. Web siteniz için içerik yapma ve bazi trafik ve geri üretmek için makale dizinleri makaleler yayimlamak bir yigin kadar yazmaya baslar. yine de bir süre sonra trafik eskisi gibi degil.

Orada bu üç ortak anahtar kelime arastirma hatalari için basit bir yöntem oldugunu ve Pazar Samurai adli bir prim anahtar kelime analiz aracidir. Bir kez bu güçlü yazilim programi kullanarak baslayabilirsiniz, artik deneme yanilma üzerinde de durulacaktir, Ancak web siteniz için içerik gelistirme ve pazarlama konusunda egitimli kararlar yardim için benzersiz bir nis için anlamli güçlü rapor gerekir.

Sadece ücretsiz anahtar kelime arastirma uygulamalari kullanmak zaman, bu tür, özel nis için en uygun anahtar kelimeleri bulmak Google’dan bazi arama hacmi verileri almak için yetenegi gibi gelir profesyonel bir anahtar kelime analizinde kesfedeceksiniz gelisti özellikleri üzerine atlamak ve bulmak Google’dan dogru arama egilim veri.

Zaman isler degisir fazla. Bazi anahtar kelimeler mevsimlik, bazi çok, yerlere bagli ve ürünleri, yasam tarzlari ve kosullar degistikçe edilir gerektigi anahtar kelime degisikligi hakkinda seçim. Bu Pazar Samurai gibi dinamik bir uygulamasi kullanilarak, oyunun üstünde tutmak nis hakim size yardim ve sayfa basit ve otomatik birine daha yakin arttiracak.