Blogunuza havaya uçurmak için viral pazarlama

Blogunuza trafik almak için yeni yollar ariyor? Biz çok uzmanlari dinlemek kim söylemek zor oldugunu bugün orada oldugunu biliyorum. Peki, bu diger çocuklar aksine, ben satmak için bir sey var. Ben size web sitenize veya blog trafik sonra dalga dalga sürücü yardimci olacaktir viral yöntemler izlenmesi gereken bazi basit var. Hiçbir siyah sapka yöntemleri sizin seçtiginiz siteye yeni ziyaretçi almak için kanitlanmistir sadece kati yöntemler, burada merak etmeyin.

Biz, onlara görüslerini milyonlarca tek sey görülen videolari hiç durdu ve bu videolarin içerigini inceledik? Video olusturma ve web üzerinde yerlerde her türlü onlari dagitmak yerine viral içerik için daha iyi bir ortam yoktur. Basit gerçek insan video seviyorum. Net en basarili web klipleri veya video, bilgilendirici akilli ve degerli bilgiler açti degildir. Aksine çok, onlar, saçma komik, tartismali ve birçok kez açik saçik vardir. Internette en oyunlar olsun video “sok” deger çogu zaman vardir. Eger komik ya da sok edici bir video ile gelip varsa, ellerinizi sicak bir viral video oldugundan emin olacaktir.

Nerede insanlar viral malzeme arar? Peki, ben bu web sitenizde degil söz veriyorum olacaktir. Tamam Eger bir site olabilir ve ziyaretçiler bir çok alabilirsiniz, ama gerçekten bilgilerinizi viral gitmek istiyorsaniz zaten daha büyük bir kitleye aramak zorunda olacak. Bu büyük sosyal aglar ve sosyal imleme siteleri yararlanarak yapilabilir. Bu bir resim dakika veya saat içinde binlerce insan yüzlerce etrafinda gönderilen alabilirsiniz yerlerin türüdür. Bir viral pazarlama video, sayfa veya görüntü olusturmak için çok çalistik varsa bu adimi birakmak istemiyorum.

Sitenizi viral gitmek yapabilirsiniz hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsaniz, bu 10 Viral Pazarlama Ipuçlari kontrol ve bugün bloglar trafik patlayan baslangiç!