bir uzman Primerica aldatmaca rapor ayrintili bir inceleme

Primerica bir aldatmaca oldugunu soran bir çok soru vardir. Bu konuda duyunca, hemen arastirmaya basladi. Bir girisimci olarak etrafta neler olup bittigini bilmek mi bu Primerica Scam Inceleme yaratti, o yüzden.

Primerica AL Williams 1997 yilinda hayat sigortasi sektörünün degistirildi güçlü bir sürücü ile bir sirket kurulmustur. Vadeli Sigorta Satin Al kalan yatirim, onlarin slogani oldu. Sirket Duluth bulunan, Gürcistan Primerica 120.000 ‘den fazla bagimsiz temsilcileri istihdam ve Amerika Birlesik Devletleri, Kanada, Ispanya, ve Porto Riko boyunca alti milyon müsterilerine hizmet vermektedir.

Primerica onlara ek olarak Citibank, CitiMortgage vb ürünlerini pazarlamak saglar Citigroup çatisi altinda, Primerica onlarin potansiyel müsterilerin tüm bir Serbest Mali Ihtiyaç Analizi (FHA) sunmaktadir. Bu, potansiyel müsterileri mevcut mali durumu bir çirpida çekim yapar. Bu nedenle, bu onlarin bagimsiz temsilcisi onlar oyun plani ve onlarin furture finansal ihtiyaçlari için yol haritasi disari atarken basladi, böylece bir baslangiç ??noktasi verir.

Nasil okunakli ve degil biri bir MLM sirket arasindaki farki bilecek? Bu Primerica Scam Inceleme insanlarin durum tespiti yapmak ve onlarin delil tüm ayi sonra dogru karar böylece, Primerica Firsat, sirket ve ürünlerin orijinalligini bakar.

Primerica bireyler, kendi hayat sigortasi yükseltmek ödemelerini azaltmak ve ayni para tüm kullanarak onlar için bir yatirim fonu baslatmak için yardimci basladi.

Örnegin …

Müsteri bir ödeme dolarlik 80 ay yakinsama sadece 50.000 $ karsiliginda kendi Tüm Hayat Sigortasi primi için.

Primerica müsterilerine yararlanmak için seksen dolar durum için daha effectivly gerektigini yönlendirmek mümkün olabilir. Primerica onlari 4x kapsama vererek, yakinsama 300.000 $ için sadece 50 $ bir ay için bir Dönem Hayat politikasi sunabilir. Ayrica onlar kalan 30 $ için bir yatirim fonu içine müsteri kayit olur. Yine Vadeli satin alin ve geri kalani yatirim. Simdi bu ben kullaniyorum sadece bir örnek Primerica numaralari degil, akilda büyük picture.Keep görebilirsiniz.

Simdi büyük soru için; Primercica bir aldatmaca ya da degil?

HAYIR! Primerica bir aldatmaca degil! Onlar clients.Meaning elde etmek için dogrudan satis modeli kullanan bir yasal is olustu, insanlarin insanlara anlatmaya, agiz yaklasimin kelime kullanir.

Onlar pazarlama agi ve dogrudan satis sektöründe düzenleyen FTC tarafindan verilen tüm standart kilavuz karsilar. Tüm bagimsiz temsilcileri çalistiginiz devletten bir hayat sigortasi lisansa sahip olmak için vardir

Ancak, ne bulduk Primerica hala (IR) ‘in eski okul pazarlama tekniklerini suchs kartvizit, el ilani, toplanti ve geçer HERKES kendi is firsati yunuslama dagitip ögretim olmasidir. Bu tekniklerini 80 & 90 çalisti ancak bu yaklasim bilgi çaginda Çok MINUMIALLY Çok çalisir. Internet kendiniz ve çok basit simdi 70 daha marka yapti. Internet Boom önce Marka basardik sadece sirketlerin kendilerini nerede COCA-COLA, PEPSI vb gibi BÜYÜK corperation

Burada dinleyin …

Insanlar DEGIL Is, çünkü YOU YOU ile baslamak olacaktir.

Primerica bölgesindeki en iyi temsilcileri kendi vererek deger satis degildir. Onlar internet üzerinden öne saglayan bir duplicatable sisteme takmayi ediyoruz. Baska bir deyisle, kendi web siteleri var. Onlarin sistemi çünkü sadece Primerica en business.This diger Bagimsiz Temsilciler binlerce sizi ayirt etmek için neler oldugunu degil deger yunuslama edilmelidir Bu nedenle, onlara ödeme onlarin marketing.Therefore için oldugunu gelir elde etmek için izin veren bir satis huni vardir Primerica orada aptalca Primerica en çogaltilmis web sitesi pazarlama ve diger tüm yüksek baski ajan gibi hareket edilir kim.

Bir pazarlama Powerhouse araci olarak internet kullanimi büyük bir altinizdaki kurmak için hazirsaniz, Primerica kadar ayni takim üst temsilcileri asagidaki linklere tiklayin sonra kullaniyorsunuz.